Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
Jou

A kdo ve, kok ljudi kej igra fifo preko spleta? So kje kakšne številke? Malo sem googlal, zal brez uspeha.

Pa č ma kdo kksne izkusnje z "play for cash" varjanto, bi bile dobrodosle. Da lahko zavodu recem "imam sluzbo, spilam fifo" pa me bojo pustili pri miru :D

imaš turnirjen a virgin gaming. Zdi pa se mi da nihče izmed nas ne more konkurirati z tistimi proji tam.

Gapi x3.jpg

Link to comment
imaš turnirjen a virgin gaming. Zdi pa se mi da nihče izmed nas ne more konkurirati z tistimi proji tam.

Si ze probal?

Ravno zato sprasujem, ker me zanima kako dobri so. So recimo nekaj takega kot igralci v prvi diveziji pri online seasons (ultimate team, al pa navadno klubsko, nima veze), al so še kako dodatno stopnjo boljši?

Link to comment

Hvala za info

Jst spilam vecinoma ultimate team (bolj zanimivo), prva divizija.. sam je zelo odvisn od nacina igre nasprotnika, lahko zgubim (ali zmagam) s 6:0

Dobr vedt d je navadn način težji :D..

Kje si pa gledal igre? Na youtube? Sam sem jih tudi par pogledal.. so dobri, so boljši. Vendar razen nekaj bolanih driblingov, vseeno nič takega kar nebi že videl.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.