Skoči na vsebino

PSP Slim


D.Tidus

Priporočene objave

Torej kdaj pride to sranje ven tocno? Nekje pise prvo v Ameriki, nekje prvo v Evropi a vbistvu sem skoraj 100% ziher da prvo na japonskem lol.

Aynway bo lahko spilal dobrokvalitetne movije z memory carte? To mi je edini pogoj. Software downgrajder pa ta sara me sploh ne zanimata.

Le velike memory kartice in movieplayback sej ni spodobnih playerov na marketu ki so se tak poceni in lih prav mali oz veliki.

Link to comment
  • Odgovorov 293
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Torej kdaj pride to sranje ven tocno? Nekje pise prvo v Ameriki, nekje prvo v Evropi a vbistvu sem skoraj 100% ziher da prvo na japonskem lol.

Aynway bo lahko spilal dobrokvalitetne movije z memory carte? To mi je edini pogoj. Software downgrajder pa ta sara me sploh ne zanimata.

Le velike memory kartice in movieplayback sej ni spodobnih playerov na marketu ki so se tak poceni in lih prav mali oz veliki.

dj lepše se izražaj pa boš mogoče zvedu

Link to comment

Sawyer, če je to že tako sranje, zakaj te potem tako zanima? Si boš kupil to "sranje"? Potem boš pa itak ti en sralec če boš imel v lasti "to sranje".

Ne vem zakaj ne moreš, če te nekaj zanima, lepo kulturno vprašat, brez kakršnih koli žalitev. Jaz nisem ljubiteljica PSP-ja pa me ne vidiš, kako se v vsaki temi "pi**im" nad tem kako je PSP (po tvojih besedah) "sranje". :eye:

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

V redu, vse lepo in fajn, ampak a moraš zraven uporabljat ne kulturne izraze? Lahko bi preprosto napisal: "Ahh, mene PSP ne zanima lih najbul, ampak če bo mel pa muviplejer pa velik placa bi si ga pa nabavu."

Sej gre tudi brez žaljivk ;)

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Novi oz. lahki PSP pride vn v začetku septembra. Najprej bo navoljo v Evropi, 20 septebra ga dobijo Japonci. Cena za Evropo je določena na €169. Čeprav bi se znalo zgodit, da se pri nas BB tega ne bo držal. :eviltongue:

Škoda, ker ni nekih velikih izboljšav, ampak so le bolj kozmetične.. Čeprav se mi novi bolj dopade kot stari.. Pač še bolj prenosen. :lol: Verjetno ga bom nabavil, če mi rata po dobri ceni prodat starega. Ampak me malo moti, ker vprašanje kdaj bo shekan firmware 3.60, ki bo na novem pspju. Ne bi rad predolgo čakal na homebrew. In s tem ne mislim piratov. :a_a:

@Sawyer

Samo za movie playback ti je čisto dovolj stari psp in kakšen program za pretvorbo videa za psp kot npr. psp video9.. edino če je tebi pomembno, da gledaš filmček na tanjšem pspju.. mam pa sam tudi nekaj umd filmov, ki so super kvalitete. če te zanima kaj v tej smeri me kontaktiraj.

Link to comment
Ja sej fanboyi ste najhujsi. Mamice vam spiliko kupijo, pol se pa greste ase v soli. Bog vam pomagaj.

tega posta prej nisem videl :doh: , sam, da veš, da si velika večina bolj mladih gamerjev konzole kupujejo sami, ker nekateri odrasli pač ne razumejo lepoto igranja video igric. Tud jaz si kupujem igre, konzole in druge zadeve sam :D . Zdele si bom pa še Wii verjetno omislil (sam prej še mal počitniške službe :thumbup: ).

Link to comment

Jaoo, kake maš ti Sawyer :doh: . Konzole sem si in si bom sam kupoval, prav tako igre in dodatke, pa se v šoli ne delam asa. Od kod ti sploh ta ideja, da se delamo ase v šoli. Mislim, da to govoriš iz svojih izkušenj. Pa tudi, če komu res starši konzole kupujejo, kaj ma to tebe za brigat? Pa veš sploh kaj je fanboy? Fanboyizem ni to, da se asa v šoli pičiš. Pa marsikdo tukaj je že star 20, 25 , 30 + let.. Misliš, da so njim mamice kupile konzole? Pa ''fanboyi ste najhujši'', kaj ti je kdo od nas kaj naredil?? :headscratch:

Lahko bi še pisal, pa se bom rajši umiril, ker je škoda besed... Itak je že to malo čudno napisano, ker sem zaspan :zzz:

Eh, LP

Aja še to: PSP bi si rad kupil, zmerjaš pa ga z drekom. Pol s(m)o pa fanboy-i najhujši.. I don't think so :no_no:

Link to comment
Jah, ce bi si prebral kaj mojih postov glede PSP - DS primerjave, bi videl, da sem bil venomer kriticen do PSPja. In to sigurno ni prva kritika PSPja iz mojih ust.

Bi rekel, da sem žal bolj tip cloveka, ki na vsem najde napake, kot pa tip, ki je instantno blazeno zadovoljen.

Same here! No čeprav sem v onem topicu bil kritičen do DS-a, (sorry :sweat: ) verjemite, da tudi na PSP-ju najdem napake. Zdaj jih sicer ne bi rad našteval, pa verjemite da so.

LP

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.