Skoči na vsebino

Nakup PS4


EventHoriz0n

Priporočene objave

  • Odgovorov 132
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

15.12. bodo v Hoferju imeli FarCry 4 bundle za 400€.

post-803-144771073346_thumb.jpg

Ve kdo mogoče kako dolgo velja garancija? Njihove znamke imajo navadno sicer 3 leta garancije.

In še to iz opisa:

povezljivost z družbenimi omrežji, kot sta FB in Linked, ter inovativno možnost dodatnega zaslona

Malo so zamešali LinkedIn s Twitterjem. Možnost dodatnega zaslona pa se sliši kot da lahko na PS4 priklopiš še en TV. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Meni so zelo všeč. Daleč najboljše PS3/4 brezžične slušalke glede na ceno.

Objamejo lepo celotno uho in so ZELO udobne zahvaljujoč bogato obloženi peni na ušesih. Ne lezejo iz glave, vseeno pa ne objamejo glave premočno. Jaz bi rekel da so ravno prav.

Imajo zelo soliden zvok (ki se da še nastavljati z aplikacijo na konzoli) in dober mikrofon, če igraš v tišini (drugače zna pobirati zvoke iz okolice). Do sedaj mi niso niti enkrat prekinile zvoka ali povzročile kakšne motnje. Tako da kar se tiče zanesljivosti zvoka so 1A.

Obvestila o spremenjenih nastavitvah se direktno sproti izpisujejo kar na konzoli (3D zvok, baterija, mikrofon). Torej če ugasneš mikrofon z gumbom na slušalkah, ti obvestilo na konzoli to takoj potrdi.

So brezžične, zato lahko brez težav greš tudi v drugo sobo, brez da jih snameš in se ne moreš zapleti v predolgih/prekratkih kablih.

Gumbi na slušalkah so sprva kar nočna mora, ker ne vidiš kaj vklapljaš, ampak se jih ob redni uporabi hitro navadiš in imajo dober oziv (veš kdaj si kliknil na gumb).

Baterija vzdrži nekaj dlje kot Dualshock 4, tako da tudi to ni ravno težava dokler jih redno polniš. Lahko pa jih tudi polniš in hkrati uporabljaš.

Kot pomanjkljivost bi navedel nadležno preklaplanje BT USB donglja, če igraš na PS3 in PS4 (če igraš samo na eni konzoli, potem to ne bo težava) in premalo spomina na slušalkah za zvočne profile. Prostor imaš samo za 1 poljubne profil, če ga hočeš zamenjati, moraš povezati slušalke s konzolo. Torej nič kaj strašnega, ampak bi v prihodnje želel da tole popravijo.

Kot bonus pa so slušalke kompatibilne tudi s PS Vito in tudi s PCjem.

Jaz sem z njimi prezadovoljen in jih priporočam PS uporabnikom.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Kaj pa glede kamere? Se sploh splaća že nabavit? Je uporabna sploh, razn za snemat sebe?
To ter playroom.

Sicer še je baje neka funkcionalnost, katero so prikazali pred kratkim v reklami:

>https://www.youtube.com/watch?v=pLKGhCr4dQw

Ampak izkušnja iz prve roke.... Kupil, se malce igračal v playroom, čez eno uro pa pozabil, da jo sploh imam.

Morda sem jo edino parkrat uporabil za mikrofon, ker sem moral poslati sporočilo, pa se mi ni za par besed dalo vklapljat slušalk.

Sploh ji premalo pozornosti posvečajo, zato morda tudi še katera igra podpera kako funkcijo, pa tega sploh ne vem(o).

Edit: Sicer za Fifo ne vem, ampak pri Wolfenstein the new order imaš voice commande za zamenjati orožja, kar pa funkcionira preko katerega koli mikrofona, ter ni potrebe po kameri specifično.

Link to comment
Danes sem si jo sposodil od kolega. Po 20 minutah več nisem vedel kaj naj z njo. Ima potencial, tok da če mislijo še kak špil al pa app naredit bo v redu, drugače pa niti 5 eu ne bi dal zanjo, ker ni trenutno uporabna za nič.

Note3 & Tapatalk4

That's almost exactly how much I paid for it :D

In ja, kot praviš - je polna potenciala. A zaenkrat le potenciala....

Škoda, bi bil veliko raje da bi se implementala v več igrah za kakše manjše stvari ala headtracking etc. kjer bi bilo smiselno.

Ampak ker je veliko ljudi nima, se devi s tem ne obremenjujejo. Zato mi je žal, da ni bila included z vsakim sistemom. :(

Link to comment
  • vrhovni
That's almost exactly how much I paid for it :D

In ja, kot praviš - je polna potenciala. A zaenkrat le potenciala....

Škoda, bi bil veliko raje da bi se implementala v več igrah za kakše manjše stvari ala headtracking etc. kjer bi bilo smiselno.

Ampak ker je veliko ljudi nima, se devi s tem ne obremenjujejo. Zato mi je žal, da ni bila included z vsakim sistemom. :(

Če bi bila cena s priloženo kamero enaka, potem ja. Če bi pa zato moral plačati več, potem pa ne hvala. Integracija bi bila po moje samo malenkost boljša.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Če bi bila cena s priloženo kamero enaka, potem ja. Če bi pa zato moral plačati več, potem pa ne hvala. Integracija bi bila po moje samo malenkost boljša.

se strinjam matej microsft je to dobro intergrelal v svoj sistem sistem sigurno bi lahko sony to na podoben način udejanjil in izkoristil kamero tako pa raje za ta denar kupi igro,kontroler ali bilokaj drugega jaz sem dal v mullerju takrat 59eur zanjo in če bi vedel da se ne bo uporabila za nič razen za te skromne komande bi raje cel KSI KLUB povabil na pijačo:):D:beer:

Link to comment
Meni so zelo všeč. Daleč najboljše PS3/4 brezžične slušalke glede na ceno.

Objamejo lepo celotno uho in so ZELO udobne zahvaljujoč bogato obloženi peni na ušesih. Ne lezejo iz glave, vseeno pa ne objamejo glave premočno. Jaz bi rekel da so ravno prav.

Imajo zelo soliden zvok (ki se da še nastavljati z aplikacijo na konzoli) in dober mikrofon, če igraš v tišini (drugače zna pobirati zvoke iz okolice). Do sedaj mi niso niti enkrat prekinile zvoka ali povzročile kakšne motnje. Tako da kar se tiče zanesljivosti zvoka so 1A.

Obvestila o spremenjenih nastavitvah se direktno sproti izpisujejo kar na konzoli (3D zvok, baterija, mikrofon). Torej če ugasneš mikrofon z gumbom na slušalkah, ti obvestilo na konzoli to takoj potrdi.

So brezžične, zato lahko brez težav greš tudi v drugo sobo, brez da jih snameš in se ne moreš zapleti v predolgih/prekratkih kablih.

Gumbi na slušalkah so sprva kar nočna mora, ker ne vidiš kaj vklapljaš, ampak se jih ob redni uporabi hitro navadiš in imajo dober oziv (veš kdaj si kliknil na gumb).

Baterija vzdrži nekaj dlje kot Dualshock 4, tako da tudi to ni ravno težava dokler jih redno polniš. Lahko pa jih tudi polniš in hkrati uporabljaš.

Kot pomanjkljivost bi navedel nadležno preklaplanje BT USB donglja, če igraš na PS3 in PS4 (če igraš samo na eni konzoli, potem to ne bo težava) in premalo spomina na slušalkah za zvočne profile. Prostor imaš samo za 1 poljubne profil, če ga hočeš zamenjati, moraš povezati slušalke s konzolo. Torej nič kaj strašnega, ampak bi v prihodnje želel da tole popravijo.

Kot bonus pa so slušalke kompatibilne tudi s PS Vito in tudi s PCjem.

Jaz sem z njimi prezadovoljen in jih priporočam PS uporabnikom.

Kako pa je ko se pogovarjas z prijateljem, npr. 1 na 1. Se da izklopit ostale? Npr prej sem igral GTA V in me je motlo da govorijo vsi po cez, za pop1zdit.

Link to comment
  • vrhovni
Vprašanje glede kontrolerjev:

Se lahko polni z kablom za polnjenje telefona (micro usb).

Da, se lahko. Lahko ga tudi priklopiš na polnilec od mobitela in se bo kontroler polnil.

Kje kaže da je poln?

Ko neha svetit LED lučka na sprednji strani kontrolerja, takrat je popolnoma poln.

Se kontoler polni če je priklopljen z USB (micro) na Playstation, cepral je konzola izkjučena? Mora bit vkjučena?

Ko je PS4 vklopljen, takrat imata USBja napajanje in se lahko kontroler polni.

V nastavitvah imaš možnost vklopa napajanja USBjev tudi ko je konzola vgasnjena. Ko imaš to vklopljeno, deluje polnjenje kontrolerja tudi v standby načinu (ko sveti oranžna lučka na konzoli).

Kakšne imate rešiteve ko se izprani?

Podaljesek usb?

Ko je kontroler prazen ga priključiš na USB kabel in igraš dalje. Če ti je kabel prekratek kupiš daljšega. Sam pa sem dokupil še en kontroler, tako da samo menjam in igram dalje brez motečih kablov, praznega pa dam seveda polnit.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.