Skoči na vsebino

Liga prvakov - fuzbal


Priporočene objave

  • Pred 3 meseci ...

Sem isti kot prezioso, gledam tu in tam fusball, če pa igra italija pa itak da gledam. Dorej italija je zmagala in je svetovni prvak, zaigrali so oboji res neverjetno in nepozabno tekmo saj so igrali 90minut+30minut+ 11metrovke.

Torej vsi ki ste navijali za FRA se spametujte in vedite da je ITA bolša.

:rock: :bringiton: :objem:

followmeontwitter.png
Link to comment

Ne vem no....to, da je ITA boljsa je zelo relativno. Kaj znas kaj bi se zgodilo, ce Zidane nebi imitiral dinozavra, ter on streljal enajstmetrowko.

Sicer so zmagali, ampak se mi zdi, da jim je FRA izjemna konkurenca.

In itaq...ce bi igrali 2x ne bi bilo nikdar isto... :puppy:

V ligi prvakov mi pa über skomercializiranost nekaterih klubov zeloooo smrdi IMO.

Real pac mora pokupiti vse, ki so malce nadpovprecni in na sreco jih je nekaj ponudbo zavrnilo-Christiano i.e.

Ne vem no....navijati ne morem za nobenega.

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

hja, če izpade v B ligo ma malo bolj malo možnosti. Ker te mu, mislim da, niti kvalifikacije ne pripadajo. Glede Cristianota, pa se mi zdi da je največji krivec za njegov odhod Alex Ferguson. tako kot je bil pri Beckhame. :yuck:

Schevenko pa je tak vedel da bo Milan najverjetneje izpadel v B ligo in je raje odšel k Chealse

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
  • vrhovni
Torej vsi ki ste navijali za FRA se spametujte in vedite da je ITA bolša.

Ahah. Enih 70 od prvih 90ih minut so jih Francozi povsem nadigrali, podaljškov se iskreno ne spomnim, pri penalih gre pa lahko vedno v katerokoli smer (ok, razen pri Portugalcih, kjer je Ricardo bog in batina) in niso nikakršen indikator o boljši ekipi.

Fakin makaroni posrani. :)

Link to comment

Makaronarji so ZAKON pa rečite kaj čete !

Moram rečt da če Zidan ne bi naredil tiste bedarije in bi brcal 11metrovke bi itak blo prvo izenačeno v 11kah potem pa bi se vse nadaljevalo v nedogled :no_no: .

Pa kdo sploh iz KSi navija za ITA, Jaz, Zeleni Oklepnjak, Buge, za druge ne vem, pomoje Case tudi, pa TotalGeek se mi zdi da navija tudi.

Italija :bowdown: :car: :bowdown: :car: :bowdown: :car:

followmeontwitter.png
Link to comment
Schevenko pa je tak vedel da bo Milan najverjetneje izpadel v B ligo in je raje odšel k Chealse

looooool

shevchenko je še celo po tej aferi rekel da bi najraje do konca kariere bil milanist tako kot maldini, vendar se je nato kasneje odločil za odhod v chelsea ker se je njegova žena hotel preselit v london s sinom, da bi se nauči angleško.

drugače pa pomoje milan ne bo šel v B ligo temveč bodo le zgubili 20 točk :fiufiu: ko jim bo šlo za nohte pri kvalifikacijah pa tako ali tako znajo zmagati

Link to comment

haha :lol::lol: . ki si še to najdel??? no pa gremo nazaj na tematiko o fuzbalu. hja, poletni prestopni rok. tu se še bo veliko dogajalo. Manchester United se namerava okrepiti s Torresom, Maxi Rodrigezom, Senno in Owen Hargreavesom :thumbup: :thumbup: . Sam navijam za ManUnited. Ka katere klube pa vi navijate?

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
haha :lol::lol: . ki si še to najdel??? no pa gremo nazaj na tematiko o fuzbalu. hja, poletni prestopni rok. tu se še bo veliko dogajalo. Manchester United se namerava okrepiti s Torresom, Maxi Rodrigezom, ...quote]

ManU tudi hoče kupit torresa pa rodrigueza? :disbelief: ACM tudi hoče nabaviti ta dva... zdaj grejo iz ACM sheva, stam, rui cosa, maldini in res rabijo nekaj novih mladih igralcev (še posebej v obrambi) pa kak dober nadomestek za shevo.

Link to comment

Zdajle me ni bilo doma cel teden in nisem mogel napisati nič o že preteklem SPju, ki je bilo za moje pojme eno boljših. Kot privrženec italijanskega nogometa, za Italijane navijam 'že' od Evropskega prvenstva 2000, sem seveda izjemno vesel njihove četrte zmage na SPjih. Seveda mi je zelo žal Zizuja in njegovega neslvanega odhoda, tip mi je car že od SPja v Franciji leta 1998, ki je bilo moje deviško SP :lol: . Enostavno užival sem ko je sam pojedel Brazilce, in zaradi njega so mi Francozi drugi favoriti. Dolgo mi je bil za idol, sicer je 2002 malce sral, ampak to smo preboleli. V srcu se mi je smejalo ko sem videl kako je obračal zaspane Brazilce na letošnjem SPju. Mimo the way, Ribbery mi zelo ugaja in tale bo še reševal Francoze, zdaj ko Zizuja ni več (če le ne bi tako debilno bolščal v daljavo ko se poje himna...). Kar se tiče Italijanov, enostavno carji, za moje pojme posedujejo eno najboljših obramb na svetu, če ne najboljšo, Posebej všeč so mi naslednji:

Buffon je itak car, njemu lahko dajo gole samo soigralci in je blestel na letošnjem prvenstvu. Cannavaro se mi je na tem SPju zelo priljubil, steber obrambe in je vedno čistil vse pred golom. Totti sicer ni izstopal, ampak je igral presenetljivo dobro, glede na utrpljeno poškodbo izpred SPja. Del Piero je itak car. Kar se tiče Pirla, ta je igral prekrasno in njemu se imajo zahvaliti za vsaj polovico golov, ki so jih zabili. Zambrotta tudi sicer ni zelo izstopal ampak se mi je priljubil ko je poškodoval McBridea na tekmi proti američanom, McBride nekaj kao prodira in odriva Zambrotto, ki je tekel za njim, tipu dojadi in amerkano softiča enostavno porine na tla, režal sem se ko utrgan. Trener Lippi se mi je tudi zelo priljubil, sem pa zelo žalosten, da na tem mestu ni ostal, ampak so ga zamenjali :(:puppy: .

Lahko si le mislite kako vesel sem bil, ko sta se obe moji najljubši reprezentanci uvrstili v finale. Samo SP mi je dokaj ugajalo, posebej drugi del z začetkom osmin finala, v skupinskem delu so sodniki še preveč srali (ph00ckin Koreja vs. Francija tekma, kjer so nesposobneži preklicali dva gola). Najbolj smešni so mi Brazilci in Portugalci. Posebej slednji igrajo dokler morejo, nato pa se začnejo tepst (režanja vredna tekma Nizozemska proti Portugalski), Brazilci mi nikoli niso pasali, predvsem zato, ker so popolnoma vsi navijali zanje. Na tem prvenstvu so zasluženo izpadli, saj so storili natanko to kar sem pričakoval, zaspali so na lovorikah.

Evo, tukaj še brazilska reprezentanca v polnem zanosu in igralnem sijaju:

pussiji1.jpg

Kar se tiče klubskega nogometa, je moj favorit Juve, ki je na mojo neizmerno žalost izpadel iz serije A, aaaaaa grrrrrrrrrrrr.

Tukaj še nekaj montaž, moji osebni favoriti:

zidane86.gif

zidane_01.jpg

headbutt.jpg

---> tale še posebej seka

Tukaj še linkaža na stran s še več montažami:

http://www.loganscrawl.co.uk/zidane/

Ona z Death Starom je totalen raztur.

Link to comment

Navijam za Juve in Barcelono, najljubši igralec mi je Saviola :love: na SPju sem pesti držal za Argentino, Češko in Trinidad in Tobago v finalu sem držal za Italijo ker so mi Frenčmeni antipatični (samo proti Brazilcem sem navijal za njih).

Za letošnjo sezono upam da Barca ponovi lanski uspeh in da se Juve spet prebije v prvo ligo

ko že pljuvamo po Brazilcih

klik

Mali mož

Link to comment

ufff.... juve se bo pa letos težko vrnil v 1.ligo. jaz navijam za AC milan, sheva, pirlo najljubša igralca :bowdown: letos bosta iner in milan imela težko nalogo za 1. mesto v seriji A saj ima milan 12 točk minusa na začetku sezone, kar je kolikor vem enako 4 zmagam, inter pa že dolgo ni bil prvak. vsekakor bo letos 1. in 2. liga v italiji zelo pestra :roll:

Link to comment
boljse da je juve sel v serie c in brez kazenskih tock , v serie b -30 tock se bo boril da ne gre v serie c.

komaj cakam juve - cervia v serie c :fiufiu:

juve je šel v B ne v C :fiufiu: glede buffona pa ni še nič dorečenega. bil je že skoraj v AC milanu, ker so se menili nekaj z menjavo golmanov pa je potem ACM posodil tistega drugega golmana v nek torinski klub in je juve rekel, da ne bo nič z menjavo... Buffon je rekel, da bi rad ostal v italiji in da mu je čisto všeč če bo ostal pri stari dami

Link to comment
preberi si se enkrat,upam da bo sel juve v serie C ker z -30 tock bo tezko prezivel v serie B.

cervia pa je itak v serie D

sry sam si ti malo čudno napisal ;) boljše da je šel si napisal, ne boljše, da bi šel =P

tako ali tako so še 2 kluba obtožili podkupovanja, mislim da Empoli in Lecce. nisem prepričan.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.