Skoči na vsebino

Darkness


Painkiller

Priporočene objave

Jaz sem malo igral demo. Tisti prvi del, ko te en model vozi z avtomobilom je kar neki. Niti streljati ne moreš, ker gre prehitro in itak je konc tega dela kar naenkrat. Drugi del, ko si na pokopališču sem prišel do tega, ko ti razloži zadeve o tej darkness stvari oz. whatever že to je ;) samo nisem kužil dost zakaj se gre, je pa res da se nisem poglabljal v to. bom danes malo še sprobal.

Link to comment

Danes se preigral demo in nevem kaj vidite na tem spilu :headscratch: prvi del kot je ze rekel mumbo je prehitr (trenutno mi je ratalo 1-2ustrelit) in se misija konca ze preden se zacne, drugi del (pokopalisce) se pac naucis uporabljat posast (in une male posasti delat), tretji del pa jih pobivas malo vec ljudi (skratka 1 in 3 del suck)....mene igra ni nevem kej naudisla, no mogoce je demo obup in je cela igra odlicna. Sem pa na zacetku v prvem delu ko sem gledal filmcek mislu u ta igra pa bo :bowdown:

Lep dan,

Ignac

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.