Skoči na vsebino

Xbox 360 in pokvarljivost


xardas

Se vam je že kdaj pokvaril vaš xbox 360  

39 glasov

  1. 1. Se vam je že kdaj pokvaril vaš xbox 360



Priporočene objave

  • Odgovorov 98
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

jaz pa se vedno brez :crybaby: pa bog ve kak dolgo se bom :doh:

Hihi, že vidim kak boš pwnan, ko boš nazaj na GOW uletu. Aja ti je XFr3ak povedu - zdej sem jz the master, freaka pwnam 24/7. :ihih:

you wish, jas te s crabwalkom zownam :D

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Aja obstaja fix, ki popravi 95 % konzol za vedno kolko berem, ki majo rdeče lučke, tak, da če se vam pokvari pa nimate garancije, ga ne prodat naprej za par jurjev.

En na bolhi že popravlja, za 80 evrov, ni pa tudi stvar nekaj kar ne bi mogel sam naredit.

Rešitev:

- zamenjava X-sponk na CPU in GPU, po mnenju mnogih glavni vzrok okvar

- zamenjava paste na CPU in GPU z Arctic Silver 5

- po potrebi reheat GPUja in CPUja, za boljšo kakovost spojev

Kaj je treba naredit recimo, je pa tutorialov polno.

Link to comment
samo nekaj me zanima...xbox 360 meni noče zaznat cd-jev...DVD-je zazna...recimo filme...je to normalno? drugače pa dela vse ok za zdaj

Nebranje iger je izgleda napaka pogonov. A igre ti pa bere?

Meni je uničo NFS Carbon, upam, da je to napaka CD-ja in ne pogona.

Kak bo pa uničil drugi DVD, pa gre v reklamacijo.

Glede pregrevanja, konzoli sem namenil hladilnik za laptopa in ga lepo hladi odspodaj. Sedaj prihaja odzadaj občutno hladnejši zrak.

http://www.revoltec.de/english/produkte/rnc01.htm

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Folk! Samo za info - ce slucajno kdo dobi 3 rdeče lučke (vsi vemo kj to pomen), nj se odloči za X Clamp popravilo. Poznam dobrga serviserja - zadevo zrihta v istem dnevu k jo prnesete na servis - cena pa minimalna 35 - 40 evrov - v primerjavi z drugimi nategi, k ti računajo po 150 evrov.!

Če kdo nuca info nj me kr obvesti preko ZS!

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment
Folk! Samo za info - ce slucajno kdo dobi 3 rdeče lučke (vsi vemo kj to pomen), nj se odloči za X Clamp popravilo. Poznam dobrga serviserja - zadevo zrihta v istem dnevu k jo prnesete na servis - cena pa minimalna 35 - 40 evrov - v primerjavi z drugimi nategi, k ti računajo po 150 evrov.!

Če kdo nuca info nj me kr obvesti preko ZS!

ja veš razlogov za to, da xbox ne dela več je malo več, kot le en.

Xclamp popravi če se zrahlja stik z ohišjem in pa GPUjem in zato slabše hladi (ker se zvije zaradi vročine).

obstaja pa se nekaj drugih napak, ki se dajo odpravit enostavno z vročim fenom.... (slabi stiki med CPU jem in pa motherboardmo se mi zdi....).

se pa da tut preverit kaj je narobe s konzolo z raznimi kodnimi signali, ki jih da xbox 360, se pa v make it yourself ne bom spušču, ko se tut glede te stvari nism velik zanimu.

skratka skoraj vsaka konzola se da popravit doma (sploh za tiste, ki ste zapravili garancijo :fiufiu: )

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.