Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Zacel sem igrati vceraj popoldne in do zdele za sabo imam neprekinjenih 17 ur gameplaya in sedaj sem obstal. Nevem kaj narediti ko sm pri temu jezeru ko sn se vrgu dol iz mosta ker je vse gorelo. Moram unict unga ptica ampak je friking impossible. Zenska na mojem hrbtu mi rece da ga morm dol povlect ampak kako?!

Little help plis^^

Oh jeah: and I need red bull!!! :wasted:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Jaz sem obtičal in ne vem kako naprej ... Sedaj sem v Forest Templu in imam že 3 opice (sem že premagal tisto ta veliko rožo, da sem dobil 3. opico) in sedaj ne vem ne kam ne kako naprej. Vsaka pomoč bi prav prišla. :)

Si dobil opico v sobi za kamnito skalo? Predvidevam, da ne, tam je namreč četrta. Vrzi bombo, in bo. :)

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

LOL problem ni v tem da bi igral in mi ne bi šlo, problem je da sploh ne igram, ker me je čisto zfrustriralo, ko moram spet prit do bossa v sky cityju, pa sem že bil enkrat ampak sem zaradi pozne ure vse skupaj ugasnil in seveda shranil, ampak zaradi glupe fore moram it spet čez vse da pridem do bossa. :no_no:

BessieSABU.png

Link to comment

Jaz pa sem bil v Sky Templu, ampak se mi je wii pokvaril (dead pixel problem), in sem ga zdaj preko Big Banga komaj po mescu in pol dobil nazaj (novega). Sicer sem mel save fajle na sd kartici skopirane, ampak sem vseeno šel od znova, ker že tako dolgo nisem igral. Zdaj sem prvi tempelj komaj naredil. :)

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Ptiča, ki vrže neko bombo pred voz in ga tako preusmeri moraš sestrelit preden odvrže bombo na cesto.

Včeraj sem končal Twilight Princess. Moram rečt da le v redkokateri igri dobiš tako dobro zgodbo, epske scene, in toliko gameplaya za tako ceno ... sicer je res, da so pri nintendu kar veliko prišparali s tem, da niso potrebovali neke zelo dodelane grafike, ampak špil je vsekakor špica. No, skupen gameplay sem imel malo več kot 61 ur, kar mi je bilo super, saj sem s špilom mel kaj počet cel mesec. Jaz bi še Zelde! ... Edino kar sem nekoliko pogrešal so bili govorjeni teksti, čeprav je nek čar tudi v tem, da jih ni in slišiš le neke čudne zvoke in vzklike. :thumbup:

Link to comment

Zdaj sem že končno blizu konca Zelde, in sem trenutno pozitivno presenečen, da le obstaja dungeon s sprejemljivo težavnostjo (Palace of Twilight). Trenutno sem na polovici domnevam (dobil sem Light Master Sword). Ta tempelj je prvi, pri katerem sem na trenutke dejansko imel težave preživeti, tudi uganke niso od muh. Prav smešno lahek pa je bil Temple of Time, vključno s šefom.

Včeraj sem končal Zeldo, končni gameplay 35h26min, prelahki zadnji spopadi z Ganon(dorf)om, čeprav je bil tisti 1 na 1 zelo kul. Zaj pa čaka še dosti špilov za preigrat (Wind Waker do konca, Mario Galaxy, Sunshine, Ocarina še enkrat če mi bo, pa za ps2 še jih je malo morje :beer: )

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.