Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ima kdo kak hint glede lovljenja rib ker se že matram kakšni 2 urci brez uspeha. Lovim pa na pomolu tam kjer se mačka nahaja. Pa zanima me še kaj si lahko začnem z orlom, ki ga prikličem z travico ki se nahaja na strehi županove hiše.

Hvala in LP!

*** spojlerji ***

Si kdaj igral Dark Cloud (1 ali 2)? Princip je isti, vsaj kar se tice plovca, tega vrzes noter in cakas, ko ti ga potone malo vec kot 75% imas ribo gor, tu pa zadaj pridejo wii fore... pol ful dvigni kontroler k sebi, pa morda ni slabo, ce se malo nagnes nazaj, potem pa malo spusti in spet zategni, to nekje par krat storis in imas ribo. Jaz sem jih tako dobil 10 do 11, potem pa se mi ni vec dalo. :) Orla z zupanove hiske spustis v srsenje gnezdo, naprej bos pa znal.

*** end ***

@Bessie: ja jaz tudi kr obnemel, ko videl podnapise in nic govora, se punco je presunilo. Zdaj bi po moje tudi ze bil pravi cas, sli so na vecji disk, ze GC je bil strojno zelo zmogljiv..., po drugi strani pa vemo, da je to samo posrecen port.

@cuk: 15.12. pride zelda za GC ven v Evropi

(:

Link to comment

Res perfektna zelda. Končal sem prvi tempelj, zdaj sem šel v drugega v twilight worldu. sem na 7 urah igre :fiufiu:

glede ribolova... ko ti plovec riba cukne pod vodo na hitro potegni nazaj wiimote da ti napiše FISH ON. takrat wii mote postabi naavpično, z nunchakom pa navijaš kakor z koleščkom. napišem več vtisov še kasneje ker malo zmankuje časa zdajle :D

Link to comment

ej ljudje lep podrav

prav sram me je povejat sam sem en tolk zabit da ne vem kk naprej pri zeldi :doh: .

če bi se kermu dalo napisat kako prit naprej sm pa v nekem templju pa sm rešu tri opice. prosim no če bi mi lahk nekdo čim prej povejo ko čene bom še js kje kak tv strupo :ihih:

lp

čim prej :doh: :doh:

Link to comment
ej ljudje lep podrav

prav sram me je povejat sam sem en tolk zabit da ne vem kk naprej pri zeldi :doh: .

če bi se kermu dalo napisat kako prit naprej sm pa v nekem templju pa sm rešu tri opice. prosim no če bi mi lahk nekdo čim prej povejo ko čene bom še js kje kak tv strupo :ihih:

lp

Hodi po sobah in osvobajaj ostale opice, skupno jih je kakih 8.... Ta blodnjak je enostaven, če se ti pa res zaskoči pa pojdi na Gamefaqs in si preberi kak vodič

 

 

Link to comment
neki vam posiljam

http://www.joystiq.com/2006/11/21/zelda ... d-the-end/

zelo zelo zanimiva in logicna teorija kako se zelde med seboj povezane :beer::beer::beer::beer: , sry ce je to ze kdo postal. (pa sry ce je to mal off topic :) )

edit: aja pa sigurno je najbolsi feeling na svetu ce se zapres u sobo za en tedn pa odspilas use te zelda po vrstnm redu kukr so na timelinu ;D

raje kakšen mesec ali dva, kot en teden ;)

Link to comment

roke se niti malo ne utrudijo saj zamahov res ni treba delat velikih. sem pa zače opažat da se pri nekoliko večji oddajenosti od TVja pozna, da ti shield attacka ne izvede in ti potem po trzanju z nunčakom naprej dela spin attack... drugače vse brez problemov. zdaj sem na 17 urah gameplaya pa igram lepo počasi. sem v 3 templju, v lake Hylija in se mi že na začetku dozdeva, da bo to daleč najbolj zagonjen tempelj tako kot v OOT (vsaj na master questu).

pa link je v tej vodni obleki prov hecen čeprav mi je zelo všeč, da se je nintendo potrudil in obleki ni spremenil le barve ampak tudi dizajn.

malo nazaj sem imel manjši eskort kočije (z epono kakopak). kočijo si moral branit, da je varno prispela do kakariko villagea in občutek je res neverjeten. ni lepšega kot dir z epono in mlatenje orkov, ki oblegajo kočijo, medtem pa še z gale bumerangom gasiti kočijo če jo orki zažgejo s puščicami :bringiton:

Link to comment
  • vrhovni

Ma ta Zelda mi je iz ure v uro še bolj všeč, če je to sploh možno. Sem že pri skoraj 10 urah igranja, pa sem šele vstopil v 2. tempelj! :o Sicer ne vem kako se štejejo, mogoče je to uradno že kej več kot 2., ampak po vsej logiki ni.

Noro hud špil. Zamahovanje z mečem namesto klatenja po gumbu ti preide v kri po parih minutah in potem sploh ne misliš več na to, za ciljanje z ostalimi stvarmi je pa wiimote naravnost idealen. Pomoje ene trikrat hitreje in bolj natančno vse naciljam, kot bi z recimo GCjevim joypadom.

In če je ta špil grafično več ali manj identičen GCjevi verziji .. bom brcnil v piščal vsakega smart-assa, ki mi bo trobil o totalni inferiornosti GCja napram Xboxu. En izmed najlepših špilov, kar sem jih imel veselje igrati in zaradi fantastičnega stila sploh ne porajtaš ne ravno najboljših možnih tekstur. Kakšna bo šele Zelda, narejena izključno za Wiija .. mamma mia. :hyper:

Če imaš Wiija in nimaš tega špila, marš ven zdele kampirat pred najbližjo štacuno, kjer se jo dobi in ostani tam, dokler si je ne priboriš. Ni izgovorov! :D

Link to comment
  • vrhovni

Pa sej ne vem, če je kej fora, da moraš pravo ulovit - pomoje je bolj v tem, da mora maček na pravem mestu zraven stat, ozr. nekaj v tem smislu, za ribo je pa vseeno, kakšna je. Sumim tut v to, da ne smeš pustit, da vrže ribo nazaj v vodo (kar je edina opcija, ki ti jo da), ampak skenslaš vse skupaj z B-jem - čeprav to se mi samo dozdeva, ni nič preverjeno. :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.