Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • vrhovni

Jaz se bližam 5. templju in mi ni špil nič manj všeč, kot v prvih postih. 4. tempelj mi je bil dbest, še posebej pa nov predmet, ki ga dobiš v njem - deh kuul. :)

Ja, težek blazno špil ni, meni se še posebej zdijo prelahki prav šefi (ki so, če to odšteješ, en izmed highlightov celotnega špila - še vsak od njih mi je vzel sapo :hyper:), je pa vseeno kar precejšen napredek od Wind Wakerja, ki je bil v tem pogledu res polomija.

Ne vem zakaj ne morejo zraven spacat še kakšnega kvazi Master Questa, da bi tudi mi, ki smo prešpilali vse mogoče Zelde in se nam zdi špil prelahek, lahko zraven malce pošteno kleli .. :no_no:

Link to comment
  • vrhovni
Jau kak bedak sem :D .

Ne se sekirat, sva z bratom vsak posebej tam kar nekaj cajta zagonila, preden sva en in drug to opazila. :lol:

Aja Anduril, nisi se povedal kako zgleda Zelda z RGB kablom.

Lepo? :) Sej je težko ful konkretno povedat - precej lepše barve so, slika je bolj mirna in ne-zmazana, predvsem mi pa ob zagonu Wiija zdej TV sam prešalta na pravi kanal, česar ti s kompozitnim kablom ne. It's neat. :D

Link to comment
  • vrhovni

Jooooj. En izmed najboljših špilov, kar sem jih igral, pa spet tako prelaheeeeek.

Bossi so vsi po vrsti čist hudi, ampak tok preveč u izi ej. Ko enkrat zgruntaš, kaj mu je treba delat - kar je zmeri totalno preveč očitno - mi ponavadi niti mal healtha več ne uzame. Ne moreš bossa 6. templja v treh minutah (z mogoče dvema zgubljenima srčkoma) sesut, nooo. God damn you Nintendo. :x

Link to comment
  • vrhovni

10x raje imam nehumano močne, kot prelahke. Pri Zeldi so šefi res tako megalomanski, da bi bilo edino logično, da bi Linka vsake toliko malce orenk zbrcali. Zgubiš filing, če tam neko gromozansko beštijo premlatiš, ne da bi Link orenk zasopihal ... :tard:

Na drugi strani je pa filing, ko končno premlatiš bossa, pri katerem si že x-krat (za boljši efekt x > 10 :)) umrl, zato toliko boljši. Smilie_v2_Triforce.gif

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.