Skoči na vsebino

Bioshock 1-2


sebek1

Priporočene objave

Tiho ti, laško lahk pijejo sam nepusiji, ki imajo vsaj 20000 gamerscora :beer:

ha,ha :lol: še mal pa bo 20000 gamerscora :ihih:

jebat ga ni cajta , služba, stanovanje pa toti šit zdaj pa še beba oj me joj :amazed:

Laško pa je itak moj naj pijača :beer: ne ti pusi ka piješ frutek :plan:

Kva si otroka res dubu? Dej če je punčka ji dej ime Little Sister..ti boš pa Big Daddy :P

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • Odgovorov 141
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Zdaj sem hotel dol potegnit bioshock in ko grem na live mi napiše da this item is not available from your curretn location, mam pa account na uk in pa na usa, sem iz obeh probal dol potegnit pa ne gre, mogoče kdo ve kako bi ga lahko vseen dolpotegnu?

Tex, men je isto pisal, ko sm hotel danes Bioshock potegniti iz Liva z UK account-om.

Link to comment
Zdaj sem hotel dol potegnit bioshock in ko grem na live mi napiše da this item is not available from your curretn location, mam pa account na uk in pa na usa, sem iz obeh probal dol potegnit pa ne gre, mogoče kdo ve kako bi ga lahko vseen dolpotegnu?

Tex, men je isto pisal, ko sm hotel danes Bioshock potegniti iz Liva z UK account-om.

:rock:

Jp, meni tudi. Če boš pozoren, vidiš ključavnico na imenu špila, ko ga želiš zdolčkati. Sam to ne sam ta špil...kar nekaj jih je zalockanih??? Imam pa GB account

Link to comment

sem si prvtno igro nameravil kupit za PC ampak sem ugotovil, da so p***ci zraven na dvddali rootkit (za tiste ki ne vete kaj to je: omeji stevilo moznih instalacij, v tem primeru na 5)

pa a si lahk mislite ka gre 2k games nardit??

kot je spisal Rejzor na joker forumu: "Ko jih pokuriš (reinstall polken, crkot diska al pa uninstall zarad nekega tretjega razloga, njih ne briga pol kurca).

Ko porabim vse si jo lahko vtaknem v rit in oponašam Big Daddyja ko se samozadovoljuje z drillerjem.

Kot bi kupil avto ki te po 5 uporabah zaklene ven in ti na vetrobranu nariše FUCK YOU ter sproži alarm."

:ihih:

uglavnem, konzle so se vedno zakon! :innocent:

Link to comment

Ta problem bi pomojem šlo tako rešit:

-Formatiraš računalo,

-Daš gor potem vse driverje in nujne stvari,

-Daš gor še Bioshock,

-Narediš sliko diska in jo zapečeš,

-Ko formatiraš znova pa vstaviš DVD z sliko diska.

Kako točno to z sliko diska deluje žal nevem - vendar hotel sem povedat, da če narediš sliko diska na DVD potem tistega kar je na tem DVDju ni treba inštalirat potem, ko ponovno formatiraš računalo in inštaliraš Okna. Tako ti pomojem nebi štelo ponovne inštalacije BioShocka. My Guess

followmeontwitter.png
Link to comment

Včeraj nabavu BioSchok :rock:

Špil je noro dober ga nemoreš nehat igrat (igral do 3h zjutraj ob 7h pa v službo :crazy: ) !!!

Vzdušje je fenomenalno in grozljivo :amazed:

Tu pa tam sem imel take šhok momente da mi je pulz poskočil na 240 :innocent:

primer: prideš v neko halo luči se ugasnejo je tema čuješ da prihajajo sliceri pa nore babe, vžge se reflektor ki sveti nate na sredini hale , ti si na sredini malega kroga svetlobe okrog pa je totalna tema in čuješ kako prihajajo iz vseh strani in čakaš se panično se oziraš od kod bo prvi napadel in .........prileti eden za tabo drugi z leve ... svetovno vzdušje :thumbup:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.