Skoči na vsebino

MAC javit k Telemachu za PS3 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • N7

telesmeh uporablja koncept priklopa "zaklep" na MAC adreso LAN kartice.

to pomeni, da mora imeti vsaka mašina, ki je NEPOSREDNO vezana na ISP, odobreno mrežno kartico od le-tega.

po domače:

telemach ti zaklene dostop do Interneta na podlagi mrežne kartice tiste mašine s katero si priklopljen na modem.

rešitev:

ne kompliciraj! kupi router in telemach ti bo prilagodil dostop do Interneta na podlagi routerja. na router pa lahko priklapljaš po mili volji...

:thumbup:

ozi_SLO.png

Link to comment

No, ne vem če se da.

Zagotovo se ga pa da spoofat tako na mrežnih kot na routerjih. No ja vsaj če obstaja primeren software za router/mrežna pa skoraj 100%. Še nisem videl mrežne, za katero se ga ne bi dalo spremenit.

PS3 pa verjetno to opcijo nudi samo pod linuxom. Official OS pa tega res verjetno ne podpira. Ali pač.

BellerophonMPI.jpg

Link to comment
  • N7

sej ne rečem. spoofat mac addresso od ps3-ja, zakaj pa ne.

ce imas, like prevec casa in ce rabis ze zjutrej poleg kofeta en mejhen hek, da si pomirjen.

:eye:

ce si frik, si frik!

:ihih:

kje so casi ko si moral tlacit in kombinirat lan kartice, da si prerutal mrežo. routerji niso se obstajal (so bili dragi kot hudič).

router je pa ja, THE LAW!

:bringiton:

ozi_SLO.png

Link to comment

Hotel bi zamenjati MAC naslov moje mrežne kartice za PC.

Takole sem prebral na m3njalu za telemach in PS3.

Vstaviš kabel , pokličeš in oni ti odobrijo MAC naslov PS3. Ti potem zamenjaš naslov mrežne kartice v naslov ki ga ima PS3. In takrat lahko samo preklaplaš kable iz PC-a v PS3 , če pa hočeš vse v eno , potem pa rabiš router. Ni ti več treba stalno klicati telemach da greš na net s PS3. Kaj misliš ti na to ??? Ha ???

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Komot.

In na netu imaš eno malo morje programov za menjat MAC naslove.

Je pa že dolgo tega kar sem jaz uporabljal ta šmorn, takod a se ne spomnim nobenega konkretnega imena.

Google

Že taprvi bo pomoje OK.

Samo je pa res, da bi lahko nabavil en cheap asusov wifi router in je rešen problem. Na routerju spremeniš MAC na tistega, ki je že javljen ponudniku. PS3 povežeš preko wifi, pc pa preko kabla in to je to. Morda še skonfiguriraš router oz. QoS (če ga ima), da nimaš prevelikih poingov ko igraš igre in si zmagal.

Se pa lahko dobi rabljenega asusa že za malo denarja. Saj bi rekel, da vzemi Linksysa, ampak so ponavadi precej dražji.

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.