Skoči na vsebino

[Uradna tema]Heavenly Sword


Hazer

Priporočene objave

  • Odgovorov 72
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Evo špil je moj. Zadeva je kr kul. Sixaxis res seka k svina, špil pa....hmm težko bi dal kkšno oceno!!!! iz bazenčka v bazenčka pa samo klanje....Mogoče fali mal zgodbe, mal gameplaya ( razn brezglavega pritiskanja na 4 gumbe) nevem no!!!! Zelo mešani občutki. K dobim tak špil v roke ga skos hočem neki z GOW primerjat ker mi špil sliči na GOW, čepr je plot čist drugačn. Nabava tega špila ni falitek za tiste k se navdušujejo nad muskelfibrom v palcu. Sicer nisem daleč ampak stvari se ponavljajo in to me mal mori.

stvar lepo zgleda čeprav špilam na navadnem TV-ju tko, da tisti k mate LCD-je mora zgledat dobr k svina, vam zavidam :bleh: .

moja ocena dobra 7-ka (ne me narobe razumet, nisem daleč in nevem kaj me še čaka.... mogoče se stvar še razvije za popizdit ... Nevem?).

Kar se cene tičrej sem zgubil, dal sem 59.99 v B.B-ju torej po vaših opisih, 2eur :headscratch: , tko da nevem v čem je smisel naročanja špilov iz spleta, če je isti kurac. Res pa je, da mam probleme z čakanjem in, da bi kkšno stvar rad mel pred vami :D pa tut, če je 20eur čez rob :beer:

Link to comment

Ocena v Jokerju katastrofa ! 63 !!! Dobro , če je igra posamezniku všeč ok.

Zamere letijo na to da je igra bolj film kot igra , ter da je špil kratek (LE 6 UR ZA KONČANJE !!!). Mislim da si te igre ne bom kupil. Res sem bil razočaran ko sem videl to oceno saj sem verjel da bo to igra zaradi katere bodo PS3 konzole letele s polic. Jokerju pa povsem verjamem saj ocene ki jih oni dajo , te so popolnoma realne. Nažalost je to tako.

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Spreminjam svoje mnenje, očitno sem jaz ta posameznik k mu špil sede k svina :rock: , nevem jaz sem navdušen sploh ta sixaxis scena je nora spoloh k se vse obrne na glavo NORO.... Ocena Jokerja HMMM... nizka in še en temelj v neupoštevanju ocen k jih pišejo, mogoče, če bi mela bejba pištolo ali pa volan bi se ocena mal zvišala...Meni osebno je ocena prenizka, špil ni desetka ampak definitivno vreden prostora v kolekciji...

To v kratkosti pa se mi zdi, da popolnoma drži, igre še nisem preigral apkak se mi zdi, da sem že nekje pri koncu, igram jo cca. 5h.

Link to comment
  • N7
63%

vsem tistim, ki slepo sledite jokerjevim ocenam priporocam (po lastni presoji seveda, ampak priporočam pa vseeno), da poiscete vsaj se eno (torej drugo, ce ne se tretje) mnenje.

pac danes je tako, da imamo moznost preveriti sirsi odziv igricarske mnozice in ne zgolj sledenje eni reviji. in hvala temu!

:crossfingers:

ozi_SLO.png

Link to comment

mah to je vedno tko, če bo revija dala slabo oceno, bodo vsi v en glas ja ko jebe to revijo, če bi dal pa joker dobro oceno bi se pa takoj vsi strinjali (beri: brez da bi si sami lastili igro). Kokerkol igra, sodeč po demu, mi ni to kar je ves hype napovedoval, si pa upam trdit, da je 63% skoraj posmehovanja vredno. Sam se nikol nisem zanašal na ocene ker sem tud ob slabih špilih kdaj užival (ala Tenchu Z in kakšni DWX).

Sicer pa itak prihaja GT5 kmalu in Uncharted, tko da nas bote lahko PS3jevci mal provociral :D

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Lol si se malo selfpownal s tisto tvojo novico, a ?

Kaj vam ni jasno igra je v jokerju dobila 63, ne 70, ne 80 ampak 63 %, kar pomeni, da je podn. Saj ne, da je kje drugje dobila kaj višje ocene, razne ps3 fanboyish strani ne štejejo. Sam sicer igre nisem igral sem pa gledal nek gameplay in res v špilu ni ama nobenega skilla, ne umetne pameti, okrog tebe se postavi 10 vojakov napada te eden ostali pa te gledajo. Na koncu pa še špil končas v parih urah, sklepam, da tudi ni nobenega multiplayera, verjetno tudi dobenih rank lestvic, torej nič replay valuea. Normalno, da zdaj tisti, ki ste se nategnili in dali zanjo 60 evrov ne boste priznali, da ste se nategnili. Špil je grafično čudovit in to je to, če je vam to vredno 60 evrov vam pač je.

Link to comment

Sebek pravi: Sam sicer igre nisem igral sem pa gledal nek gameplay in res v špilu ni ama nobenega skilla.

Kokr sem reku špil ni desetka, a je dobr, ti Sebek pa mal bol špili pa mal mn glej, pa si pol ustvar neko mnenje vredno objave, bo vsaj pristno. :beer:

kar se pa tiče 60eur, se pa strinjam, da je preveč, pa ne govorim za tale špil, govorim za vse špile... meni se zdijo predragi.

Link to comment
Mah, vse so podobne in vse 3 so mi vsec :beer:

Aja pa se ena za Verta: si igral spil, da lahk reces, da je zanic? Aja tocno. Joker mu je dal oceno 63.

Si kupil Joker, da lahko komentiraš naslovnico?

Prepričan sem da ga nisi, sicer ne bi napisal take neumnosti.

Pa gremo k špilu. Tukaj vas nekaj trdi, da je špil z objektivno oceno 63 dober in da je dosegel pričakovanja.

Vredu, jaz pa trdim da je HoV daleč najboljši vojni špil. V Jokerju je dobil oceno 20.

Čas je da nehajte nasedat raznim ameriškim spletnim revijam (kjer špil začuda tudi ni bil dobro ocenjen). Heavenly Sword krasi izjemna podoba, ampak da bi za špil, ki je dolg 6 ur in kjer je boj tako enoličen odštel 60€? Nikoli in nikdar. Raje za God of War, ki mu HS po tehnični plati ne seže do kolen, dam 100€, kot pa 20€ za tole sekljačino, ki ji še tako veliko manjka da postane Onimusha, Devil May Cry 3 ali God of War.

Tisti, ki vam je žal za nakup ali ki špil še nameravate nabaviti, raje dobro premislite, na trgu je namreč ena najboljših iger na konzolah in defenitivno kralj v svoji zvrsti, vsi veste o čem govorim, ne?

Link to comment

Res ne vem zakaj se obremenjujete z ocenami v revijah in spletnih straneh. Kar se mene tiče bi bilo najbolj števike ukiniti in na koncu opisa samo navesti pluse in minuse. No sam se itak odločam za igro po lastni presoji (igranje demonstracijske verzije), ter na zabavo, ki mi jo igra ponudi. Torej če se ob igranju sprostim in zabavam, potem mi je igra všeč in me mal boli k**** kakšne ocene je dobila od "opisovalcev". Recimo GRAW 2 za xbox ni dobil najboljših ocen, pa lahko rečem da mi je ena boljših iger zadnje čase za konzolo.

Igranje demonstracijskih verzij je najbolj zanesljiva varijanta. Sam recimo že 3 dni igram beto Call of Duty 4 in vem da jo moram imeti (za PC, ker sem preveč lesen na gamepadu :ihih: ) in mi je že zdaj vseeno kakšno oceno bo dobila igra v laterikoli reviji in internetni strani....Upam, da bo v bližnji prihodnosti kakšen demo še za PS3, da se boste prpričali v mojo trditev :mwahaha:

hasta la victoria siempre

www.3d-svet.com

Link to comment
Res ne vem zakaj se obremenjujete z ocenami v revijah in spletnih straneh. Kar se mene tiče bi bilo najbolj števike ukiniti in na koncu opisa samo navesti pluse in minuse. No sam se itak odločam za igro po lastni presoji (igranje demonstracijske verzije), ter na zabavo, ki mi jo igra ponudi. Torej če se ob igranju sprostim in zabavam, potem mi je igra všeč in me mal boli k**** kakšne ocene je dobila od "opisovalcev". Recimo GRAW 2 za xbox ni dobil najboljših ocen, pa lahko rečem da mi je ena boljših iger zadnje čase za konzolo.

Igranje demonstracijskih verzij je najbolj zanesljiva varijanta. Sam recimo že 3 dni igram beto Call of Duty 4 in vem da jo moram imeti (za PC, ker sem preveč lesen na gamepadu :ihih: ) in mi je že zdaj vseeno kakšno oceno bo dobila igra v laterikoli reviji in internetni strani....Upam, da bo v bližnji prihodnosti kakšen demo še za PS3, da se boste prpričali v mojo trditev :mwahaha:

Drži !! Za COD4 pa je veliko govora, da je igra nora, EXboxovci ga že pridno nažigate (neko beta verzijo):puppy: ....DAMM,

Link to comment
Vert a si ti retardiran al ka? Naslovnico vidis ze na dalc in ne nism kupo jokerja ker ga ne rabim.

http://gameinformer.com/Games/Review/20 ... pid=270011

http://www.gamespot.com/ps3/action/heav ... lt;title;0

Gameinformer :rock:

Sj ne recem, da si igra zasluzi 10/10, sam 63 je absolutno premal. Js bi ji dal 8.6

Dej ne bi raje kupil špila in ga prvo preigral potem pa podajal oceno? Grafično je res napreden vse ostalo mi je pa nekje povprečje, pač sem hardcore NG pristaš. Kot je rekel sebek in to drži kot pribito - špil je nobrainer in brez skillinga. Raje posezite po NGS, kjer je dobesedno užitek ko te prve dva dni igranja ninje na prvih levelih dobesedn trgajo. Špil vas dobesedn poniža, tko da ste prisiljeni se učit vsak kombo in vsak enemy na pamet. Če vas Ninja Dog ne zadovolji lahko špilu komot pripišete 30-neskončno urc igranja.

Če prišteješ zero unlockables (minus filmčki in risanke) in longetivity res kej več kot 75 težko dobi. Se bo pa vedno najdu nekdo ki bo v špilu užival.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.