Skoči na vsebino

[Uradna tema]Heavenly Sword


Hazer

Priporočene objave

  • Odgovorov 72
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

vsem tistim, ki slepo sledite jokerjevim ocenam priporocam (po lastni presoji seveda, ampak priporočam pa vseeno), da poiscete vsaj se eno (torej drugo, ce ne se tretje) mnenje.

pac danes je tako, da imamo moznost preveriti sirsi odziv igricarske mnozice in ne zgolj sledenje eni reviji. in hvala temu!

:crossfingers:

Če se to nanaša name - jest sm ti zadnji, ki se slepo strinja s komurkoli :)

Link to comment

Evo, preigral špil !!! Kratko ampak sladko. Če pomislim, sem zelo užival v špilu edino škoda, da nimam LCD-ja al pa plazme :annoyed:, kjer bi, kakor je nekdo napisal, prišel bolj do izraza umetniški utis, čeprav je tut na navadnem TV-ju stvar zelo luštna za vidt. Zdaj lahko podam eno pristno oceno, seveda iz moje strani, in to bi blo...HMMM... 7.8! Minusi letijo na, seveda, kratkost in nepovdarjanje kombotov, da bi se jih človek dejansko nauču. Vse ostalo en velik plus !

Ni lahko, če normative postavlja GOW, nikomur pa še če tok keša zabijejo!! Jokerjeva ocena pri meni NE DRŽI, pa če je Sneti še takšna legenda!!!

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Evo, preigral špil !!! Kratko ampak sladko. Če pomislim, sem zelo užival v špilu edino škoda, da nimam LCD-ja al pa plazme :annoyed:, kjer bi, kakor je nekdo napisal, prišel bolj do izraza umetniški utis, čeprav je tut na navadnem TV-ju stvar zelo luštna za vidt. Zdaj lahko podam eno pristno oceno, seveda iz moje strani, in to bi blo...HMMM... 7.8! Minusi letijo na, seveda, kratkost in nepovdarjanje kombotov, da bi se jih človek dejansko nauču. Vse ostalo en velik plus !

Ni lahko, če normative postavlja GOW, nikomur pa še če tok keša zabijejo!! Jokerjeva ocena pri meni NE DRŽI, pa če je Sneti še takšna legenda!!!

Pravkar preigral (Bohan je bil kar zoprn) in se strinjam s tvojim mnenjem. Igra je daleč o tega, da bi bila zanič, kar veliko ljudi (X360 userjev predvsem) misli. S strani "filmskosti" je HS odličen, osebe so žive in dejansko do njih kaj čutiš (se ti gnusijo, smilijo, jih spoštuješ, sočustvuješ, ...), napram ostalim plehkim računalniškim likom (Fenix iz Kolesja vojne). Pa tudi zgodba ni tako slaba in je lepo razložena skozi medeno lepe vmesne sekvence. Je pa (pre)kratka.

O grafiki ne bomo, najlepši next-gen naslov in pika.

Je pa igranje, enostavno rečeno nič posebnega. Celo igro večinoma drkaš dva gumba in delaš masaker nad bolj kot ne nesposobnimi nasprotniki. QTE-ji so (pre)lahki, šefi so še kar, čeprav manjka nekaj zares impresivno težkega in ogromnega (kot ima God of War 1&2). Se pa ne strinjam, da je preveč strelskih stopenj. Meni osebno je bilo uživantsko nagibanje SIXAXISa in s tem vodenje puščic/krogel/mečev/trupel/ščitov/... v trume sovragov zelo zabavno in ne razvlečeno. Pravzaprav je bil dober oddih od večnega drkanja dveh knofov.

Kratko, a sladko. Soldina igra, 75. :china:

Link to comment
Sneti je debil, Lairju je dol 73, Heavenly Swordu pa 63 mislm :doh:

Sorry stari , se ne strinjam ... Sneti je zame legenda ... Preber si opise od Final Fantasy X in Final Fantasy XII (ocene 92 in 89) pa boš vidu ... Ker je res fenomenalen opisovalec , ker se odlično spusti v detalje in vse lepo razloži in po njegovih opisih resno weš ... Ali kupit ali ne ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Sneti je zelo dobro argumentiral oceno HS, čeprav je včasih malce preveč krut :)

Igra je (zame) dokaj v redu, vendar žal se jo, kot ste omenili, konča z drkanjem dveh gumbov, čeprav borilni sistem ni tako slabo zastavljen in bi z malo več spoliranosti in težavnosti bila zelo dobra igra, tako pa je žal samo v redu.

Strelske sekvence so meni bile zelo kul, eden najsvetlejših delov igre :car:

Pa Kai je meni carica, eden najbolj posrečenih likov v igrah, hehe. Edino glede prehrane bi blo bolje da bi se vrgla na vegetarijanstvo :P

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Sam kolk ste eni nerazumni pa kolk ste stari?

Stvar je taksna da so igre po 70 eu in ker denarja ne serjem, hocem kupit le igre, ki so vredne svojega denarja.

Ker ko mine otrosko navdusenje nad vsakim shitom in ko preigras ogromno iger, ves kaj je dobra in kaj je slaba igra.

No da izvem, kaj je dobra igra pa je zelo dobro vodilo joker, ki je dalec nad nekimi internetnimi nesposobnimi ali podplacanimi ocenjevalci.

In kako lahko dobi igra recimo 90%, ki zaostaja toliko za igro ki je dobila 90 dve leti nazaj? Vedite da realna ocena 90 pomeni igro izpiljeno v vseh pogledih, kot v vseh pogledih nad sorodno igro prejsnje generacije. Ne igre, ki se nekomu dopade in jo samo na podlagi tega oceni toliko... To je primer nesposobnega opisovalca. No jaz potrebujem pro opisovalca, da vem kaj kupujem.

Glede HS pa je tko. Igro sem preigral in ima dolocene adute, ki so hmm nikoli videni do zdaj. Res je grafika in animacija likov je nekaj nevidenega, ravno tako kot nariko, ki je zelo zivljenska, bolj kot vsak lik ki sem ga upravljal do zdaj in mi je prau zau, da je morala igra cepniti na drugih podrocjih, ki kakemu god of war ne seze.

Pa ne samo ocene gledat in metat komentarjev v stilu uf ta igra pa si ze ne zasluzi samo toliko. Preberite opis, da vidiste zakaj je dobila toliko.

Link to comment

Mah največji problem pri teh kratkih špilih zadne cajte jst vidim v ceni iger... 70€ dat za manjk ko 10 ur zabave je meni resnično totalno mimo, pa me sploh ne zanima kolko je avtorje špil koštal, ker so se pač odločili delat bolj interaktivni film kot pa špil... Heavenly sword je tipičen primer tega novega sloga iger. Vizuelno in zvočno fantastična zadeva, ki te s svojo lepoto potegne vase da čisto pozabiš na čas - obrnu sm špil praktično v 2 igralnih rundah, s tem da sem v drugi zgubu občutek za čas :P, ampak ko končaš resnično nimaš kaj več počet z špilom... imeti vseh medalj nima smisla, ker sem si itk že s sprotno pridobljenimi pridobil vse kar sem hotel videt - dokumentarci so res super in to pogrešam pri večini ostalih iger... Še enkrat igrat tud nima kakega smisla, ker je špil pač kot sem rekel bolj interaktivni film kot igra in ko enkrat pač vidiš kar je za videt nima smisla iti jov na novo čez.

Link to comment

Jaz sem to igro cakal ze zelo dolgo casa.

Ampak vseeno prej pocakam oceno oziroma opis in to posten tehnicen ala joker.

Igra je bila res pricakovana, se spomnim ko so avtorji govorili da bo to verjetno prva postena igra, ki bo prisla na ps3.

Zato me je razocarala, ker sem pricakoval vsaj posteno igro, ce ze ne dragulja.

No vsaj ena plat igre je potesila pricakovanja, medtem ko je druga, pa lahko kdo se bolj zanika da ni res, porazna. Pika na i pa se dolzina nekje 6ur...

Ja tako res ne gre, jaz sem si jo sposodil, dve runde med vikendom sem se vsedel za ps in jo obrnil, sej zaradi svoje narave lustna igra za v zbirko, ampak to je tudi vse.

Se eno taksno igro bi moral dat skup, pa bi prislo ravno za neko povprecno, normalno dolzino igre.

Naj si malo pogledajo kako se to pocne, igram stari resident evil 4, to kar ni konca pa imam ze 32 ur, pa se vedno nisem niti priblizno koncu.

Ne pa da speljem igro v istem roku kot da pogledam malo daljsi film, no ja ce bi bila 20 eu bi se razumel, da me nocejo nategt.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.