Skoči na vsebino

[Uradna tema]Warhawk


Hazer

Priporočene objave

Warhawk je multiplayer-only igr(ic)a, ki jo lahko potegneš iz PSS za 40€, ali pa jo kupiš na BD za 60€(gratis bluetooth headset Jabra BT125). Načini so Team Deathmatch, Territories Mode in Capture the Flag. Maksimalno število igralcev na enem serverju je 32, možen pa je tudi razdeljen zason(do 4). Poudarek je na zračnih dogfightih(letalo je možno upravljati z nagibanjem SIXAXISa), so pa tudi tanki, džipi, nepremični kanoni....(kot v Battlefieldu). Nepričakovana uspešnica?

Slike:

warhawk-20070711051206639_274525.jpgwarhawk-20070711051208030_274524.jpgwarhawk-20070711051204092_274526.jpg

Filmi:

http://www.gametrailers.com/game/1681.html

Warhawk je na PSS že izšel, BD verzija pa pride zdaj enkrat. No, tokrat so na IGN dali oceno 8.8. :rockbrow:

Link to comment
  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • N7

mojster, cena, ki si jo napisal je 40€, za dolpoteg iz PSN. če se ne motim je cena dejansko 38$, če jo potegneš iz US sajta. preračunano znaša = 28€.

popravite me, če se motim ampak cene sem gledal včeraj. sicer si pa še nisem potegnil dolej.

bi bilo fletno, če se pojavi kakšen ksi komjuniti. pol pa nažigancija!

eh, in seveda še ofišel sajt:

http://www.us.playstation.com/Warhawk/

:bringiton:

ozi_SLO.png

Link to comment
Ce ti bo stekalo povej ko baje so sami problemi :D

me je zanimalo kak so kaj ocene špila in glej ga zlomka :disbelief:

Uh oh: Lots of gamers report PS3 Warhawk is freezing on them

A member of the MaxConsole forums recently set-up a thread in which he told the community that WarHawk is suffering from freezing glitches. He has played the game three times and two times he had to stop playing because the game froze on him. However, he is not the ONLY one, a quick check on the Official Playstation Board, Gametrailers and Gamespot reveals more gamers reporting the issue on both Blu-ray and PSN versions of the title. An early poll on GT's forums reveals that 35/126 participants in a poll have experienced the game freezing several times or ALL the time. Read more here and let us know if you are having issues with the game too. Help spread the word to get this issue fixed and DIGG THIS!

Xbox

Link to comment
  • N7

sem potegnil dol.

moram rečt, da je špil über hiter. sem mel sprva kar nekaj težav. kontrole so sicer logične, je pa to definitivno prvi špil pri katerem moraš imeti vse prste na ploščku; palce, kazalce in sredince. :sweat:

strežnikov je očitno povsem premalo, ker so vsi totalno zabiti tako, da moraš kar malo počakati na vrstni red. večinoma se očitno špilajo air-fighti, kar mi ne diši ravno ampak... :bringiton:

nekateri g33ki so v nekaj dneh postali taki profesorji, da nič jasno. :wtf:

sicer je pa v celi zadevi eno izredno negativno izkustvo; na žalost sem to prepozno prebral tudi na uradnih PS3 forumih. in sicer:

zaradi omejevanja piratstva je špil omejen na posamezni account. ker sem ga snel iz US acc-ja (tam lahko kupujem), ga ne morem špilat na UK acc-ju (kjer imam dejansko aktiven profil). zdej sem pa tam kjer ni muh. kako se bo zadeva razpletla nimam pojma ampak imam občutek, da bom kupil še en špil. how fu**d is that?! :tard:

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.