Skoči na vsebino

[Uradna tema]Warhawk


Hazer

Priporočene objave

  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Pizdo mater js bom znoro!!!!

Trdi ozon mislim, da nisi dovolj natancno prebral. Igro si lahk snames zdj se 4x sam mislim, da je sam za tist acc, kar je bedno ...

Na mantisu so rekli, da se je zavleklo na sredino septembra in js bom znoro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rabim ta spil ...

Trdi a kaj laga? Men se zdi, da so govoril, da nc ne laga sam sj ves kk je to ...

Bunijo pa se tut glede prezasedenih streznikov. Upajmo, da jih postavijo se 1 :D

EDIT: Eni so se nadrkali ze ko je bla beta verzija ...

Link to comment
  • N7

em...

dejte pobje fajn brat, da se ni bomo takole podajal izjav sem pa tja.

o tem kolikokrat lahko špil dolpotegneš sploh ni govora. pravim, da je zaklenjen na tisti acc, preko katerega je kupljen. to je dilema. in to smrdi!

:thumbdown:

kar se nakupa tiče lahko kupiš preko ebaya za manj kot 60€, in sicer boundle s slušalko vred. sem gledal predno sem se odločil za dolpoteg, ker imam logitechovo bt slušalko... no, zdej sem se očitno nategnil. bomo videli, če bo kaj sprememb. :crossfingers:

ribboni in ranki obstajajo. tle sem še čisto zelen ampak počasi napredujem. ni kej, sem danes šele pogruntal neke zadevice, ki mi prej niso bile jasne :lol:

skratka, špil obeta je pa potrebne nekaj drkancije. problem s prenapolnjenimi strežniki je očiten.

:eye:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Mam ga :x:x

Mam pa par vprašanj, to je moj 1 online špil tko, da ne mi zamert če bo kkšna bedarija prišla izpod mojih prstov, mi oprostite.

1. Kako dela ta pof.... slušalka ki sem jo dobil zraven?? Naredil vse po navodilih, PS ga prepozna in tudi registracija zalaufa samo jaz ne slišim nič? vsake toliko časa slišim kakšen robotski glas, ki ga tut slučajno nič ne štekam. Kako to deluje? A v normalnem delovanju slišiš vse povprek ali lahko omejiš osebe z katerimi kontaktiraš?

2. Sem precej zelen v tej stvari pa bi prosil, če mi lahko nekdo razloži kako vas najdem, kje špilate in a mamo kkšn SLO prostor za klanje??

3. Mel sem malo časa tako, da nisem nekih raziskav delu, sam me zanima, če je zadeva tudi taktična ali samo en čez druzga hodimo po truplih ???

Se opravičujem za butasta vprašanja, ampak ej vse je enkrat prvič. Zdaj vsaj vprašam. Pred 15-mi leti pa nisem :doh: , ko sem hotu biti dec in naredu velko pizdarijo :no_no::no_no: , še danes mi je žal :crybaby:

Link to comment

Če boste igral splitscreen si izberte bela polja !!! Je pa nadvse zabavno, včasih sta v isti ekipi in včasih ne, ke je še bolj zanimivo!!! Modra polja ne j..ejo splitscreena, ker je baje naprednejše igranje, čeprav je isti k.....Za vse tiste, ki si lastite ogromne TV-je je pa sploh noro!! Špil je dober, zajeban in, če si v pravi ekipi, tud taktičen. Fantje/punce pa nenormalno rasturajo sploh v DF-ju :eye:

Link to comment
  • N7
Če boste igral splitscreen si izberte bela polja !!! Je pa nadvse zabavno, včasih sta v isti ekipi in včasih ne, ke je še bolj zanimivo!!! Modra polja ne j..ejo splitscreena, ker je baje naprednejše igranje, čeprav je isti k.....Za vse tiste, ki si lastite ogromne TV-je je pa sploh noro!! Špil je dober, zajeban in, če si v pravi ekipi, tud taktičen. Fantje/punce pa nenormalno rasturajo sploh v DF-ju :eye:

:lol: haha, ja, vaja dela mojstra.

TOPLO PRIPOROČAM strežnik od THREESPEECH družbe.

boste videli kaj pomeni tough sheit.

:bringiton:

ozi_SLO.png

Link to comment

Nevem ali je bi problem z UPC-jem ali z njihovimi strežniki? Imeli smo veliko problemov z konektanjem. Ozi, bolj kot sem te iskal bolj te nisem našel ( kot sem omenil, prvi online špil in po pravici nimam pojma :headscratch: ). No sedaj, ko je ura pozna so se pa stvari umirile tko, da so 3-je Icmajstri odigral par DM-jev :tepen:

P.S.: A je kdo že pogruntu to medšpil četanje?

OO: Sprejeto in upoštevano.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.