Skoči na vsebino

[Uradna tema]Warhawk


Hazer

Priporočene objave

  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • N7

kaj je treba vedeti o slušalkah?

slušalke morajo biti BLUETOOTH. načeloma delujejo katerekoli in NE zgolj te, ki so priložene v warhawk kompletu.

FAQ o priloženi slušalki z uradnih playstation forumov:

32117555-2-300-overview-1.gif

The Jabra BT125 Headset will be included in the Blu-Ray version of Warhawk. It looks just like the image above (no custom logos or paint jobs, so you can use it on other devices without people asking you what brand Warhawk is).

It has an average talk time of 8 hours, and a standby time of about one week.

This is one of the more simplistic Bluetooth headsets, and thus, is extremely easy to use. It can be worn on either ear, and is pretty durable overall.

Q: Is the Jabra BT125 the only headset that works with Warhawk?

A: No, any headset that works with the PS3 can be used, you can even use your Socom USB mic, if you still have it.

Q: Can everyone speak at once?

A: No, to avoid useless background noise (such as coughing, air conditioning, etc.) Warhawk uses a "push to talk" system, just press and hold down your left analog stick to speak, and release it when done.

Q: Can I mute anyone if I don't like them?

A: Yes, you can mute everyone except for the people sitting next to you in your gaming area.

Q: Can I make it so that I can only communicate with certain people?

A: Yes, using a "patch" system, you can adjust options for every player in the match. You can make it so that you only hear and speak to clan members, or only to squad leaders, or even just people on your friends list.

Q: Can more than one mic be used (for split-screen play)?

A: No, only one mic can be connected to the PS3 at a time, the same applies to Warhawk.

Q: Can keyboards be used for text chat?

A: Yes, you can use keyboards for text chat (no need to use the Qwerty XMB one).

in še tema o bluetooth slušalkah z uradnih forumov!

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7

na to ni ravno lahko odgovorit... kot pri vsaki online streljačini imaš več tipov gejmpleja. ctf, zones, dm, tdm...

največ pik zagotovo nabiraš na ctf, ki je meni osebno eden najbolj bednih stilov igranja. temu posledično nekdo točkovno ne napreduje tako hitro.

sem pa imel priložnost včeraj za trenutek srečati magnolita na nekem strežniku in je kar mojster. a ravno, ko sem se ogrel je šel dol.

:ihih:

:fiufiu:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7
Glede prej sm pa vprašo če delajo slušalke na PC ali je samo za PS3 :)

joj, mene... s temi slušalkami pa že čisto preveč pretiravate. pa dejte no malo prebirat prejšnje poste.

SLUŠALKE SO NAVADNE BLUETOOTH SLUŠALKE! KATERE DELUJEJO NAJBOLJE SI PREBERITE V PREJŠNJIH POSTIH.

:bowdown:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7
Problemi ! Ne morem priti gor ˝network Err0r˝ WTF, če sem pa že v špilu me pa pogosto vrže ven. Kaj delam narobe? Par dni je stvar laufala zdej me že 3-dni jebe! A je mogoče moja net-povezava, samo internet laufa v nulo? pomoč.

ja. sem te gledal danes kako si kapljal gor in dol na psn. imaš težave samo z warhawkom ali sploh povezavo s postajo?

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7

bilo bi fajn, če bi se potem nabutali na en server, ki ni nabutan 100%!

potem porabim 20 minut, da se priklopim k nekomu, ki je online. pa še ta gre potem dol po petih minutah.

sicer pa, icmajster. treniraj... tako nekako sem se počutil tudi sam sprva.

aviončki so pa ja zakon!

:rock:

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.