Skoči na vsebino

[Uradna tema]Warhawk


Hazer

Priporočene objave

Lol danes berem revijo Direkt v neki gostilni ob kavi in vidim da je noter opis igre warhawk in kaj videm notr pisejo da obstaja en slovenski klan ki se imenuje KSI lol tko da ce ma kdo moznost poglejte.

Ja ce igras na serverjih obarvanih z modro so ranked.

@icemajster gg

Ooooooo, KSI is getting famous!!!!!!!!! :beer::beer::D:D

aljazzSLO.jpg
Link to comment
  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Dons swa nažigala z Metalordom 666 in moram reči da je bil občutek fenomenalen ko swa skupaj nažigala po nasprotnikih... Stalno sm vozu jeep on pa za mano na mitraljezu in swa jih tko tolkla da je glava pekla sam sem na koncu se sesu , ker se mi je Jabra izpraznila ... Gnojka ena slušalkasta

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • N7

ta vikend nam ni namenjen. :no_no:

zal moram sporocit, da sem in bom izredno odsoten. delam namreč delovno soboto in kot kaže z delom ne bom še končal kmalu!

zato pišem dovolj zgodaj, da si lahko server postavite sami!

dajte se prosim zmenit med seboj, postavite si server s KSI parametri in pejte pokat. :crossfingers:

ozi_SLO.png

Link to comment

Hja. Danes pac ni blo. Sm ze kr vedo, da mogoc ne bo nc ker drugac so se vsi zaceli prijavljat na PSN okol 8 dans pa sam Icemajster pa se enih par... ^^

Vglavnem sedaj imamo celo 2 slo clana. KSi in seveda SLO (oni hostajo sLOVEnija server :))

Se bo treba zmenit za kak war, so pa 3je noter :)

SLO PS3 scena je cist ponorela s temle spilom @lol :cough:

Link to comment

Kar je bilo mišljeno kot šal se je razpletlo v nesmiselno debato, kjer so tudi padale žaljivke na moj račun.

Drugič si raje preberte kaj kdo napiše in razmislite vsaj kako minuto preden napišete . Ne da takoj žalite in pljuvate po drugih !!!

Ker nebomo smetili našemu OziOne teme se premaknil to nevem če se temu reče debata ampak O.K. sem

Odprta debata med PS3 in Xbox360 fanboyi !!!

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.