Skoči na vsebino

[GC] Kje kupiti?


Backspace

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Vidim da se zanimaš za nakup GC. Jaz ti ga prodam za 70€, deluje brezhibno, maš pa zraven vse kar rabiš za priklop na tv + memory card + trije kontrolerji + 4 igre, (super mario,terminator 3, boks, Call of duty:finest hour). Lahko mi odpišeš na smorbs@volja.net. Al pa odpiši kar tukaj če si zainteresiran? Če ti karkoli nebi delovalo ti ga vzamem nazaj in vrnem denar. Častna da je čisto vse brezhibno. Res. Ti dam 1 mesec garancije če hočeš? Naj te ne skrbi da kaj nebi delalo.

Link to comment
  • vrhovni

Z GameCubeom in špili si v velikem minusu že zadnjih par let, če jih poizkušaš prodati. Abnormalno za kake nizke cene se prodaja, glede na to, koliko dobrih špilov je vseeno konec koncev imel.

Glede na cene rabljenih GCjev je lolek vsak, ki se ima za gejmerja in si ga ne omisli že samo zaradi triple-A naslovov.

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Novega dvomim da boš dubu. Sicer nekateri na bolhi trdijo da je še zapakiran samo dvomim, da jim je gnil v omari 2 leti... To bi tut jst lhka napisu, ker moj zgleda kot nov pa mam škatlo ;).

Drugače pa DIRT; d-vices a.k.a. dragan je kdj gamecube prodaju? Kokr jst vem nima on nobenega opravka z nintendom ;). Sicer bi mi pa zelo prov pršl če bi tak da prosim povej če kj veš glede tega.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.