Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

sicer bi to bolj spadalo v Wii temo samo tukaj je malo več tistih, ki kupujete iz raznih spletnih trgovin. Torej zanima me nakup nekega Wireless sensor bar-a. Problem je, da ne vem kje bi ga kupil. Imajo ga dve trgovini - play-asia in gameseek.co.uk. Tisti pri play-asia je 6€, tisti pri gameseek pa 19€. Pri play asia pa me malo skrbi ta carina in podobne zadeve.... orej kje bi vi kupili?

Link to comment
  • vrhovni
sicer bi to bolj spadalo v Wii temo samo tukaj je malo več tistih, ki kupujete iz raznih spletnih trgovin. Torej zanima me nakup nekega Wireless sensor bar-a. Problem je, da ne vem kje bi ga kupil. Imajo ga dve trgovini - play-asia in gameseek.co.uk. Tisti pri play-asia je 6€, tisti pri gameseek pa 19€. Pri play asia pa me malo skrbi ta carina in podobne zadeve.... orej kje bi vi kupili?

Lahko pa se odpraviš čez mejo. Jaz sem naprimer bil v Gradcu v Media marktu v Seiersbergu in so imeli mislim da 2 različni firmi wireless sensor barov (skratka ena firma je bila zagotovo). Cene žal ne vem. Imeli pa so tudi originalne sensor bare (zgleda da je kar veliko zanimanje za njih, saj se verejtno hitro polomijo pri tansportu ----> meni se še ni :china:).

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Se opravičujem za offtopic, ampak upam da se boš zelo zelo dobro pozanimal okoli wireless sensor bara, preden ga boš kupil.

Spomnim se da sem ne dolgo nazaj v eni spletni trgovini bral komentarje za en 3rd party wireless sensor bar in informacija je bila sledeča: Zadeva deluje na podlagi 6 AA baterij, ki se spraznijo v pribljižno 30 urah delovanja. Verjetno ni treba dvakrat reči, kako tečno postane polnjenje baterij.

Link to comment

Ok, da ne bom preveč nasmetil teme: To vem, da jih poganja 6AA baterij ampak, če bi me motilo bi pa že malo predelal na 9V baterijo.

Torej a bi bilo treba pri naročilu iz play-asia plačati še kako carino ali karkoli? mislim sicer, da do 20€ nebi smelo biti carine vendar vse eno vprašam. Ker drugače bom vzel pri gameseek in bo cena nekje podobna.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ce pri bibi narocis, postarju nikdar ne smes dinarjev dat. Colby ima pogodbo z naso posto in postnino vedno placas ob narocilu. Ker je nasa posta primer zlocinske organizacije, ki si s ponovnim racunanjem ze placanih storitev nevednim ubogim ljudem polni crni fond za cvicka, urno napisi ugovor in ga poslji bibi, bodo oni uredili, da ti debo od postaja dinar pripelje cez par dni domov. Ce pa prevzemas paket od bibe in ti zeli zracunati, naredi vik in krik, da je postnina placana po pogodbi in da naj ne fopa. Ce bo kaj godrnjal, poklici bibo in vprasaj po cifri pogodbe, pa naj debo preveri kak ve in zna. Ce bo se trmaril, paket zavrni z obrazlozitvijo, da dvakrat postnine placal ne bos oz. v nuji ga sprejmi in kasneje ugovarjaj, bo mogo debo pac se enkrat prit in ti vrnit preplacano storitev. Isto tako je pri mantisu in se kje.

(:

Link to comment
...Isto tako je pri mantisu in se kje.

Mantis, ja... kaj se mi je zgodilo par dni nazaj

Naročim gold Live membership za 3 mesece, seveda je blo treba čakat par dni, ker tega pač ni blo na zalogi. :a_a:

Po enem času pošta pride, plačam, odprem in kaj vidim noter... DVD škatla, na njej pa piše "to je rabljen disk. v 10 dneh ga lahko zamenjate itd." Cifra na škatli 11.95€. Odprem še to, noter nobenega CDja, samo nalepka, na njej pa serijska številka za Splinter Cell: Chaos Theory. Polek tega pa številka za 12 mesecev storitve Live. :car:

Hihi, haha, pa mam letno naročnino za 30€. Ampak...

Danes pride še ena Mantisova kuverta, tokrat položnica za 40€, zraven pa obrazložitev, kao da je treba plačat razliko vrednosti, ker so naredli napako.

Kaj vam povem, Mantis: Ain't gonna happen. I'm not gonna pay the cost of your own mistakes :a_a:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.