Skoči na vsebino

Mario Kart [Wii]


AndY1

Priporočene objave

  • Odgovorov 176
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Igram na Joypad, ker sem tak še navajen iz dobrih starih cajtov SNES-a. Volan mi sploh ne sede, sploh pri skokih mi je čudno, ko ga moraš nekaj vstran rukat.

S katerim motorjem/kartom pa najraje vozite? Jaz online skoraj vedno igram z Bowser bikom, ker mi ga je najlažje kontrolirat in tudi hitrost ma dobro.

Čakam, da me kdo doda, do zdaj me je dodal samo Danilo.

Link to comment
želel bi kupiti omenjeno igro in je nikjer v sloveniji ni za slediti. edino na bolhi je nekdo ponujal, vendar je že prodal.

XD kaj si biw ti ki si me klicaw na telefon xD 545 se konča št.

ne, moja se konča s 180 =)

ja to si biw ti tvoja na 180 moja pa na 545 :D

heh. vendar prodal. zakaj prodal sploh? imam več iger in trenutno sta mi najboljši wii sports in mario kart (priznati moram tudi to, da uporablam wii šele slab teden ob uporabi zaslona na prenosniku; si moram v kratkem še tv omislit:D)

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Hehe Siciliano, nekaj časa nazaj sva s punco igrala online s tabo, če se še spomniš. Madonca, si bil hiter :) S čim sploh furaš to? Z motorjem?

Se spomnim, da vidva tudi nista bila slaba, saj sta vedno končala eno mesto za mano :). Z motorjem, da. Z Bowser bikom ali pa z enim drugim motorčičem, zdaj se ne spomnim imena.

Mi je pa včeraj uspelo unlockat vse karakterje in vozila (mam preveč prostega časa), tak da bom zdaj še samo online igral.

Fantje dodajte me, da vam veteran pokaže osnove Mario Karta :beer: .

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.