Skoči na vsebino

Resident Evil 4 wii edition


megli

Priporočene objave

5 Chapterjev, če se ne motim ;)

Potem pa ko obrneš igro prvič, se odprejo še bonus igre:

Separate Ways

Ada's Mission

The Mercenaries

Ni mi pa jasno, kako naj pri The Mercenaries vse plate obrnem z vsemi petimi liki, da pridem do magnuma HandCannon. A je komu to že uspelo? Želel sem najprej prit do tega čuda in šele potem igrat Separate Ways in Ada's Assignment, sedaj pa vidim, da zna tole (The Mercenaries) še trajat nekaj časa. :S

LP

Link to comment
:doh: Še vedno me zanima kaj je ta mode ?

O čem govori ?

S kom igramo ?

Vglavnem čimveč informacij prosim. . .

Separate Ways je še ena dodatna igra v petih poglavjih, ki prikazuje podrobnosti o vpletenosti Ade Wong v originalno zgodbo.

Igramo z Ado, zgodba je "enaka" kot v glavni igri, le da tokrat skozi oči Ade. Ker se Ada v originalu relativno malo pojavlja, je potem tudi Separate Ways krajši kot original, vendar daljši kot Ada's Assignment. Več ali manj pa hodiš po istih lokacijah kot Leon.

Med poglavji Ada razlaga zgodbo skozi takoimenovane monologe, kjer spoznamo njeno vpletenost v Umbrela Corporation in njeno povezavo z drugimi liki v igri ter nazadnje kaj sploh dela v Resident Evil 4. ;)

Ko obrneš Separate Ways, se, kolikor je meni znano, ne odklene nobeno orožje več. Sta pa med igro na voljo dve novi orožji, pump-up shotgun in lok z eksplozivnimi puščicami.

Končna sovražnika sta menda le dva, ampak vseh detajlov še ne poznam.

Jst se bom sedaj nekaj časa matral s The Mercenaries, vmes bom počasi končal Ada's Assignment in nazadnje še Separate Ways, čeprav je moja resnična želja, da spravim skupaj HandCannon in grem še enkrat čez originalno igro po možnosti na "Professional" stopnji in ob tem vsakega sovražnika posebej ustrelim v glavo. :D

LP

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...

Velikana se ne spusti v lavo, to je za pusije. :) Pac strelas ga tako dolgo v glavo da pade na kolena in razkrije parazita na tilniku. Vendar, pozor, ne skoict gor in z nozem sekat tega, rajse vzames pumparco/revolver/snajpo* pa s tem vstrelis v privesek. Definitivno naredi vec skode, kot ce bi ubogal animacijo.

*hmmmm snajpa - prefered method :)

(:

Link to comment

predvsem slaba ideja je na profesional skakat gor na hrbet za ubit parazita, ker te bo model tako hitro in boleče zabrisal dol, da se bo leon samo še stegnil :lol:

ja, če ni dosti municije jo je fino prišparat z taktiko lezenja za vrat...

drugače pa ko enega velikana spustiš v lavo, kot prvo pazi da te ne zagrabi in potegne zraven (ko je že v lavi namreč), kot drugo pa drugega modela konstanto medi z tem, da se spuščaš po oni zajli dol... samo pazi da nisi na tistemu, hmm, "zidarskemu odru" predolgo časa, ker bo drugi velikan enostavno vse skupaj porušil, in bo mnogo težje...

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Wii Zapper podpira RE4:Wii edetion aneda? :eye:

Ne podpira.

WTF! :puppy:

Jst sm pa ravno vzel Wii edition namest Umrela Chronicless ker sem mislil da podpira ker je posebaj za Wii narejen!

U ku***! :annoyed:

Vzel si napačno...Umbrella Chronicles je odlična z zapperjem, pa še način na 2 igralca podpira.

:(

A misliš da bi mi zamenali?

PS:Obedve imata enako ceno

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.