Skoči na vsebino

[klan]Warhawk


Ozi

Priporočene objave

  • Odgovorov 397
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Jah potrebno bi bilo vsaj 32 članov, da bi lahko na polno igrali (oz. vadili) :cool:

jah no 32 je malcek... :ihih: ce nas je 12 pravih je ze cool fight :bringiton: fantje pripravljam sobe za soboto, pa prosim ne me razocarat... :bowdown: bodite vsi, ki ste bili za! Do petka mi javite koliko vas bo 100%nih! :crossfingers: da javim makaronarjem :mwahaha: sej jih bomo :tepen: ! lp

Link to comment
  • N7

mojster, dej pošlji mi konfiguracijo serverja. če se ti da.

bom postavil mirror server. za gušt in trening.

sem pustil server up'n'runnin' celo noč je bil zjutrej pol amerikancev.

pomanjkanje strežnikov je res veliko, če so igrali na strežniku s 400-500 pinga :tard: .

ehem, sem imel ponoči zabasano pipo. :ihih:

skratka, lahko postavim open, mirror server. sporoči.

:crossfingers:

ozi_SLO.png

Link to comment
... :roll: Mormo jih zmagat, ...

PREMAGAT!

Lekcija slovenščine za male "intelektualce"

zmágati -am dov. (a)

1. v vojaškem spopadu doseči, da nasprotnik odneha, se ne bojuje več: zmagati po hudem boju; zmagati v odločilni bitki; zmagati z velikimi izgubami / zmagati nad sovražnikom premagati ga / vojaško zmagati // v fizičnem spopadu doseči, da nasprotnik odneha: v spopadu s kamenjem, palicami so zmagali fantje iz sosednje vasi // v spopadu sploh doseči, da nasprotnik popusti, pristane na zahteve osebka: stavkajoči delavci so zmagali: zvišali so jim plače; zmagali so zagovorniki počasnejšega razvoja / ne dovoli, da otrok zmaga doseže uveljavitev svojih zahtev; star. zmagati v pravdi dobiti tožbo; moralno zmagati / zmagalo je človekoljubje

premágati -am dov. (a)

1. v tekmovanju, boju doseči, da nasprotnik odneha, se ne bojuje več: domače moštvo je premagalo goste; premagati sovražnike; premagati v prvi tekmi / ekspr. alpinista sta nazadnje le premagala steno; pren., ekspr. ljubezen je premagala sovraštvo; moralno premagati koga // biti sposoben odločujoče vplivati na pojavitev, potek, stanje česa: premagati jezo, žalost; premagati strah pred globino / s težavo je premagala solze zadržala

"Moramo jih PREMAGAT." Lahko zmagaš, ampak vseeno nekoga PREMAGAŠ.

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Spomnil sem se, da ne vem točno, če bom lahko, saj grem v Minke (minhen) in če bom do 6 nazaj se vam z veseljem pridružim. Kva pa če bom ub ene 7 pršu, se vam bom lahko pridružil in a boste vi še du kkšne 10, 11 igral?

P.S.: Mi lahko kdo pove točen naslov od največjih trgovin v minhnu z elektroniko. Mi lahko poveste točen naslov, da ga bom samo v GPS vpisu,plis. Lahko so tud kkšne manjše like BB mega. Je kej cenej v minhnu?

aljazzSLO.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.