Skoči na vsebino

Vaša najljubša igra vseh časov ???


D.Tidus

Priporočene objave

moj najbolš špil je CoD2, pa HALO, Counter strike 1.6 :rock:

GTA San Andreas....pa še polno jih je... :bringiton:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
  • Odgovorov 94
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 3 tednov kasneje...

Za PC:

od starejših:Doom2 :bowdown: (level design je preprosto neverjeten - po moje ne bo nikoli presežen),

Commander Keen 4 (dokaj zajebana igra a fantastična). Nasplošno je IDSoftware ownal v 90ih.

Poleg teh pa skoraj vse LucasArtsove pustolovščine ki so čudovite še danes :bowdown:

od novejših: Enemy Territory, Warcraft3

Za konzole:

Halo1 (eden boljših singleplayerjev ever). Zaradi igre sem ruknil izpit na faksu :D , Gran Turismo 4 in skor vsi Marioti

Pozabil še Resident evil 4 :car: Ena najbolj umetniško dizajniranih iger EVER. Stil grafike je res fantastičen. Super vzdušje.

Overall bi postavil na prvo mesto najbolj veličastne igre Doom2 (ali Doom1 če hočete; čeprav je imela dvojka stopnje res bolj dodelane). Igra je pomenila v tistem času revolucijo. Nič niti približno primerljivega ni bilo tej igri na trgu. Igra zarad katere je bilo fino imeti 486ko. Vsa čast Carmacku, Romeru in ekipi. :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Za PC:

od starejših:Doom2 :bowdown: (level design je preprosto neverjeten - po moje ne bo nikoli presežen)...

...Overall bi postavil na prvo mesto najbolj veličastne igre Doom2 (ali Doom1 če hočete; čeprav je imela dvojka stopnje res bolj dodelane). Igra je pomenila v tistem času revolucijo. Nič niti približno primerljivega ni bilo tej igri na trgu. Igra zarad katere je bilo fino imeti 486ko. Vsa čast Carmacku, Romeru in ekipi. :bowdown: :bowdown:

Zanimivo. Meni se pa zdi dizajn nivojev v izvirnem Doom-u veliko veliko nad onim v D2 :)

Tudi prelomen bi rekel da je bil precej bolj - D2 je samo ponovil recept in povdaril masovno klanje. Če sem iskren, se mi D2 sploh ne zdi nič posebnega, pač dober FPS, medtem ko si lahko samo predstavljam, kak raztur je bil original ob izidu (čeprav je bilo treba še nekaj časa (dobri dve leti, če se ne motim) čakat na tisto "ta pravo" izkušnjo, nadgradnjo Doom 95 na Pentiumu in Windows 95 :razzy: ).

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Na prvem mestu definitivno Warcraft 3 + Frozen Throne zaradi odlične zgodbe, fantastičnih junakov, prežetosti s humorjem, luštkano cortkane pisane grafike :D in tega, da se je nisem naveličal kljub 10kratnemu preigranju.

Warcraftu sledijo (ne po vrsti): Fahrenheit, Prince of Persia serija, Half Life &2, Rome Total War pa še kaj česar se trenutno ne morem spomniti :D

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.