Skoči na vsebino

Dobivanje online in (po)komentiranje good-gamesov !


kekken3

Priporočene objave

  • Odgovorov 281
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Moo, vceraj ena bolj zabavnih nazigancij sploh. Team slayer 3 vs 3: Nitro, Fire in jaz vs Mlaky, BMX in Suh0. Klali smo se cez vse primerne H3 mape in povrhu usekali se par forge H2 klasik ala Midship in Foundation.

Teami so bili zbalansirani v nulo. Sicer je Suh0 imel malo prevec teci-sam-cez-sredino-mape-z-enim-maulerjem-inzri-BR-strele Rambo akcij, ampak Fire je sel na hlape od sobotnega vecera in Mlaky in BMX sta performala odlicno, tako da se je lepo zglihalo. Zanimivo, ni bilo ene igre, ki se ne bi koncala vsaj 50-40 ali se bolj na tesno. Hudo res. Najprej smo mi vse nekako pobrali, a nato so comebackali in spustili oni eno serijo. Se en tight guardian za finish in to je bilo to. Res huda scena, dolgo se nisem tako zabaval. :beer:

Sale: ni panike, se bomo ze dodali, pa bos tako imel najboljse z obeh svetov: Slovence IN nezrele otroke, ki se derejo v mikrofon. Zmaga! :rock:

Link to comment

zle je blo pa svetovno z mlakyjem, od 19 ranked team dubles sva zmagala 17 res sva ovnala, na pitu en po rocket en po snipo pa niso mel šans, na constructu če že glih so saj 1ga ubil je tadrug finiširov pa saj ene 10 iger sva zmagal z več kot 15 ali 20 pikam (od 25) to e biu res pure ownage skilli so šli gor da nis mogu vrjet, komunikacija na vrhuncu (pa 3/4 debat je blo čis mim halo3) pa vsi so bli okol 20-30 skilov ampak sva ene parkat tud naletela na 40 in več a le pri enem matchu mela probleme (50 - 47 je biv pomoje rezultat)

tko da mlaky res je blo zakon :beer::rock::car:

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Sup! Danes je blo lepo spet after a while igrat z vami! Too bad da sm suxxau in me ni poteglno.....res merek mi skace na mrtvo but i'm not goin back to 7 sensy!!!!

Ko spravim svoj box v obratovanje se vrnem in vas zacnem pwnat!!!

Ce me ne bo UT prevzel prevec!

Ayde Morbid Out!!!!

Anyway iLichu...ce kdaj vidis moj FileShare si kr lepo poglej pwnage! :ninja:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

samo pizda proti alpllu keksu josipu .....pa slišim še morbidu mlakyu... ma fuck nikoli nebom razumel pa mi je že josip 100 krat razložo kaj zakaj je pomembno vedet da lahko to in ono.... pizda star sem že za to. enim sem lahko gladko oče.dost jokanja puhi spravi se delat pa študirat zadevo ki če je ne vzameš resno si pogorel.včeraj popizil z apollom in alexom.spizdil sem po dveh gameih. ja nič halo štala se vidimo in ne se jezit na mene ker letam kot kaki double noobek. kolko pa moraš špilat da maš exp 1000(josip) ali pa celo 1455(keks),da skill ne omenjam . svaka vam čast moj poklon :lol: :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

@Josip: Yeah biu sm pr Apollu who was kind enough to gimme a controler! :beer: Zna se zgoditi, da kaj kmalu svoj box spravim skup.....sam zdej sm relativno v drugih vodah.....i'll get it when money flow stabelizes(typo)!

Drugace smo igrali kr v velikem stevilu....no scpe akcija je bla dokaj priceless! Morm rect, da nism se cist rusty.....

@Samotar: Just look @ my fileshare! And yeah i bought my 49! :ninja:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.