Skoči na vsebino

Dobivanje online in (po)komentiranje good-gamesov !


kekken3

Priporočene objave

  • Odgovorov 281
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
Kdo vse ima Legendary map pack, pa bi šel achievemente boostat?

o lej ga lej, bi kar mal chetal ;) ,

jaz se pa regularno jebem in mučim, da dobim achivmente v H3! :bleh:

Prejšnič mi je končno ratal 2x laser kill v LW :hyper:

Jaz pa alexs1 imava VSE mape :D

Midva pa rabiva - Legendary 4 player on HALO with IRON !!!

Če kdo nama pomaga boma midva tudi vam :D

Bi že naredila ssam najni FOTRi ne igrajo oz. drkajo še zmeraj COD4 mp :wtf:

Xbox

Link to comment

Vem da ni zajeban smo FOTRi -( jaz, zzr,alexs in dprulles) probali sam ko smo bili na polovici nam je zatajila povezava od dprullesa :crybaby: pol smo se pa režali in bolj zajebavali kot igrali .

Drugo nisi slišal kot" Fak "," Ups, sori fantje sem crknil " , "A tu se da dol past? Ja da se !! smeh " in take fore saj normalno ko igraš zjutrj do 3 :D

Xbox

Link to comment

Vid_master_annual.JPG

jaz,kekken,alexs in MrX SLO smo včeraj herojsko dobili Vidmaster Challenge: Annual achievement - Complete Halo on 4-player Legendary LIVE Co-op, with Iron, and everyone in Ghosts.

Igrali smo skoraj do 4 ure zjutraj , epska borba za preživetje je trajala skoraj 2 uri :doh: , borili smo se ko nori in kaj je najbolj pomembno, da smo se zraven zabavali , smeha je bilo polno :lol:

Alexs je pa zaspal in zamudil na šiht :lol: namreč je že moral ob 5.30 biti na šihtu :D

jaz sem pa vstal ob 7 :tard: , ker me je moja mala zbudila, da sem moral z njo gledat risnake :innocent: in mi je še zmeraj šlo na smeh, ko sem si zmislil na komentarje ko je kdo zafukal in crknil " Uf fak, luknja je bila pod mano" :lol: " Upsss" ...

fantje bilo mi je v čast :bowdown:

ps- kekeen postaj kako sliko ;)

Xbox

Link to comment

Epsko je bilo, nič manj kot epsko.

Najbolj mi bo ostal v spominu alexov "Super!", saj sem na začetku vedno pazabil, da to dejansko pomeni "u fantje, še nekaj časa bomo tu". Res smeh in svaka čast mojim trem sotrpinom! :beer:

Žal mi je le za Morbida, ki mu je zatajil H3 dvd, ki ni uspel prebrati zadnje stopnje. Upamo, da bo, ko pride update, možno to zaobiti s prenosom igre na disk. :petting:

p.s:

Slike? Haha, pa saj smo izračunali, koliko časa bo moral nekdo tiščati fast forward gumb! :tepen:

No ja, bomo videli, če bom imel danes pol urce časa za zabit, brez da tikam boxa, bom magari dal lepini trak pa poskusil. :ihih:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Yay, dolgo se nič ni premaknilo tu, odkar je GoWno2 na pohodu, ampak no, nismo vsi Hala dali na stranski tir le zaradi tega. Zame se je začela sezona novih Street Fighterjev in sploh se spet offline več lomimo, tako da no, smo vsi so odsotni po svoje.

Je pa medtem, sicer malo pozno, a bolje, kot nikoli, uletel tudi Shtanga, legenda s časov H2/Xbox late-Xlink/lan dobivanj, in ko sta joinala še PWNINGKeks in Apollo, je pokalo prav lepo. Super zabaven team chat, vzdušne igre (OMG epski comeback nad devetiništiridesetkami na Zanzibarju, z Apollom v rage mode "ON" :bowdown: ) in nasploh good times.

Hvala fanje, pa se čujemo še, ko bo kdo potreboval oddih od Motorke ali Shoryukenov v reversalu. :objem::rock:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

ha ampak danes smo se dobili in odigrali par lagfree iger, blo zanimiv

faliu je kšn apollo, pa nekm hitr ns je pobral-morbid,nitro...

tazadna runda z yoseepom pa calicom je bla huda = imeu sem 13 sniper kilov(use headshot)

in še največi štos = sovrag se pripelje sam v hogu, jst hočm vn ga vršt, a nekak končam na turretu, tipo me potem odpele do svojih tovarišev in jaz z turreta poovnam njihov hog (notri driver in gunner XD)

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
zakaj? kaj je GOW online taka beda?

Hja, po moje Gow MP ni glih neki biser, ampak o tem kje drugje.

Drugače pa danes res enih par dobrih matchev po dolgem času, še Calico je vskočo in malo ownal z nami. Nekako smo se odločli, da se specializiramo za Squad Battle ownić, kjer nas res težko kdo ustavi - 9x - 20 nekaj, plus Keksov SilentRampageUntouchable trademark :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Haha, dobre igre vceraj, legende! :beer:

Poleg seveda Keksovih silent Untouchablov (ke zakon - mi se zajebavamo, on zmaga igro in na koncu smo vsi glasni :cool:), je bil en najbolj epskih Dune pwnage Riderja in mene na Sandtrapu. On snajpa, jaz pa z laserjem pucam golazen, ki je plezala na duno. Se nas lotijo z warthogom, bum. Z banshejem. Bum. Pes, .. pa res. Bum. :evil:

Zakon, ce bo kdo v prihodnje se za par iger, kar javite. H3 deserves more love. :love:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.