Skoči na vsebino

Kje kupiti R4/M3 DS simply


rolihandre

Priporočene objave

  • Odgovorov 60
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...

Tudi jaz nameravam kupiti R4 iz supercardstore in me zanima, koliko te je prisla postnina? in koliko kartica??

Grem v apartma na roglo za 1 teden in ne vem kako naj tam samo ob smuceh prezivim. Nucam neki.... sem kot tisti, ko mamile s tavlko zlico jejo! :sweat:

EDIT: Koliko prostora pa ima ta R4 kartica?? Je treba dodatno se kupiti spominsko kartico?? :( :bleh:

Link to comment

Tuning je prodajal R4,,zdaj pa ne vem kk je s tem,,najboljše da ga kontaktiraš na ZS... :ihih:

Dugače,,,jaz imam R4 (ki mi ga je prodal sandi),,,mam pa notri microSD kingston-ovo kartico 2GB.. :ihih: ,,,,in dela odlično,,,

torej sigurno potrebuješ microSD kartico,,,jaz ti priporočam, da si kupiš kingston-ovo 2GB, tako kot mam jaz,,,,dela brez problemov,, :rock: :bringiton:

LP, Venta

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
em..pomoje nisem nič narobe rekel..ono z backupi sem seveda mislil igerce ki jih kupim in nato naložim na računalnik..to pa je legalno dokler jih ne delim z drugimi.

Ti pa imaš samomorilska nagnenja glede tega foruma kajne?

:annoyed: Še enkrat si preberi pravila :annoyed: : http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... php?t=1251 .

To je 2. opozorilo. Tretjega ne bo!

Glede tega, ko si jih kupil in naložil na računalnik...kateri idiot bi kupoval igrice, jih dal na računalnik in čakal na R4, da bi jih igral, čeprav si že lasti DS, kjer si to omenil:

torej mi ne preostane druga kot pa počakati da boš jih ti dobil

upam da nebo več dolgo ker sem včerai dobo nov ds lite pa že vse igre mam na compu pa me že fiberc matra

Presnet bedak....škoda besed :uke: .

Upam, da se administratorji strinjajo z mano.

Link to comment

samo res, totalno debilno, Sandi_17 [sorry izrazu, trenutno ne najdem primernejšega ...]

v protislovju si sam s sabo, najprej praviš, da bi igrice KUPIL in jih potem spravil na comp, ne bi pa jih delil z drugimi ... lepo te prosim, povej mi, v čem je potem sploh smisel? da boš imel igrice kar tako bv na compu? pa ne me zavrkavat, no ... :roll: ja, seveda, SAMO za backups ... naslednji post mi povzroča resne dvome, veš ...

se pravi, da igrice že imaš na compu ... lepo, očitno si nekako dobil 'backups' brez lastnih igric ... kot ti je že DSmadfan napisal ... preberi si pravila, očitno si jih še nisi ...

to so nevarne vode, verjemi mi ...

[ja, vse moje igre, za PC, SNES, N64, DS, GBA, GBC, GB in PS2 so originali in sem ponosna na to ... mi nikoli ni niti na misel prišlo, da bi pridobivala igre nelegalno ... ni šans]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.