Skoči na vsebino

Kje kupiti R4/M3 DS simply


rolihandre

Priporočene objave

se opravičujem, če je izpadlo kot osebni napad, ni bilo mišljeno tako ...

samo moj osebni pogled na vse skup, ker v teh dveh postih pa je res veliko protislovje, veš ... =/

samo opozarjam, to so nevarne vode ... -.-

[samo itak vem, da me nihče ne bo poslušal, ker tudi v šoli me ena sošolka ni poslušala, ko sem ji odsvetovala čipiranje wii-ja ... saj me itak NIHČE ne posluša ...]

Link to comment
  • Odgovorov 60
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

tist link je bil bol namenjen DSmadfan-u..pa doro.

jaz nisem nikoli mel namene podpirat kakršnokoli piratstvo,mogoče je tak izpadlo...

tifa,če bi blo več tkšnih kot si ti bi bil tehnološki napredek v proizvodni igrc zihr večji kot je zdai..res pa je da so cene nekaterih iger visoke in si jih nemore vsak privoščit..

Link to comment
  • vrhovni

Pa, a si ti resen ali nas imaš vse za debile?

upam da nebo več dolgo ker sem včerai dobo nov ds lite pa že vse igre mam na compu pa me že fiberc matra :lol:

In iz tega naj verjamem, da si si ti 'vse igre' nakupil, zrippal (kar je samo po sebi precej komplicirano početje), sedaj pa čakaš na flash kartico, s katerimi jih boš spet smel igrati. Aja, ker originalov, ki jih imaš, pa ne moreš sprobati in te zato firbec matra, točno.

Yeah, I don't think so. Upaj, da se čimprej spet spomnim nate in te odbanam.

jaz nisem nikoli mel namene podpirat kakršnokoli piratstvo,mogoče je tak izpadlo...

banghead.gif

Link to comment
  • vrhovni

Joj, kako čakam dan, ko nihče več ne bo imel dinamičnega IPja .. glorious days, ko bom nekoga enkrat zbanal in se mi ne bo več treba ukvarjati z njim. :drool:

Ti bom unbanal prejšnji račun, pa upam, da si dojel, s čem si ga usral prejšnjič. Piratov tukaj ne maramo, še manj pa folk, ki se potem na skrajno glupe načine ven vleče iz svoje jame. Če ne znaš vnaprej prebrati Pravilnika je to tvoj problem, imaš danes samo srečo, da sem dobre volje in me ne naživcira še bolj to, da potem greš in si ustvariš še en račun, ko ti zbanam prvega.

:annoyed: Še enkrat si preberi pravila :annoyed: : http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... php?t=1251 .

To je 2. opozorilo. Tretjega ne bo!

Pa, da ne bi mislil, da ne vemo, da si Sandi_17. Tokrat te bomo pustili, naslednjic "papa".

Nisem vedel, da smo vpeljali nove admine? Sej lepo, da tudi uporabniki sodelujete pri našem teroriziranju piratov, ampak ajmo no, pustite dejanske grožnje nam. :)

Link to comment
Joj, kako čakam dan, ko nihče več ne bo imel dinamičnega IPja .. glorious days, ko bom nekoga enkrat zbanal in se mi ne bo več treba ukvarjati z njim. :drool:

Ti bom unbanal prejšnji račun, pa upam, da si dojel, s čem si ga usral prejšnjič. Piratov tukaj ne maramo, še manj pa folk, ki se potem na skrajno glupe načine ven vleče iz svoje jame. Če ne znaš vnaprej prebrati Pravilnika je to tvoj problem, imaš danes samo srečo, da sem dobre volje in me ne naživcira še bolj to, da potem greš in si ustvariš še en račun, ko ti zbanam prvega.

:annoyed: Še enkrat si preberi pravila :annoyed: : http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... php?t=1251 .

To je 2. opozorilo. Tretjega ne bo!

Pa, da ne bi mislil, da ne vemo, da si Sandi_17. Tokrat te bomo pustili, naslednjic "papa".

Nisem vedel, da smo vpeljali nove admine? Sej lepo, da tudi uporabniki sodelujete pri našem teroriziranju piratov, ampak ajmo no, pustite dejanske grožnje nam. :)

Ok, ni problema :china: .

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.