Skoči na vsebino

The Orange Box


MaDrung

Priporočene objave

Lahko pa si Spy in uporabiš nevidnost ter Electronic Buster (or smth), pa je zadeva rešena. :)

Seveda si potem obkoljen še z tropom sovražno nastrojenih pripadnikov nasprotnega moštva, ampak v glavnem se pa tako najlažje spuca turretsko gnezdo (je pa res, da so moje igralne izkušnje 60 minut, od tega 50 minut s Spyjem, zato najbrž govorim bedarije :ihih: ).

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

ravkar sem poleg portala obrniil se Half life 2:episode 2 in sem sploh nad sceno in zgodbo zelo navdusen.

Znajo ujeti, kar je zelo zanimivo.

Konec je posebej zanimiv (seveda mora v vsaki dobri zgodbi umreti nekdo, komur to najmanj privoscis).

Je pa pred smrtjo umenil, da je njegova prava hci ujeta v Aperature Labs, seveda ce sem prav razumel.

ali je mozno, da je to tista oseba, ki jo igras v portalu? :headscratch:

.... mislim da.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Jaz igram Team Fortress 2 na PCju(predvsem zaradi kontrole: miška + tipkovnica - enostavno najboljši občutek pri tovrstnih igrah za ostalo je xbox boljši)

in morem povedat, da me je igra zelo navdušila in presenetila. Že vrsto let sem čakal na tako igro, je nekaj drugačnega saj ni še ena od teh megafuturističnih iger, ki so vse po spisku skoraj enake po izgledu in igralnosti.

Ko sem končal CS več z nobeno fps igro nisem bil zadovoljen ta me je pa res presenetila. Uravnoteženi liki, orožja, lepa risankasta grafika, ki me prav nič ne moti saj sama igra sploh ni mala malica. Da se velik skilla nabrat, je pa tudi noob friendly ampak ko si enkrat noter jih ownaš vse po vrsti. Najraje imam Soldierja(tip z raketami :) )

Če gledam z vizualne plati lahko povem da mi je najbolj všeč, da mape niso "podzemne" torej temne, ni dosti tiste sive barve ampak je igra barvita in takoj stopi v oči.

Igralnost je lepo razvita in kontrola je izjemna, bugov sploh ni dosti oz. sem jih jaz samo par opazil ampak ti sploh niso vplivali na igro. Uravnoteženost, grafično izjemno lepa tekoča igra, akcije nabita atmosfera, teamplay in zabava tako za resne kot za "fun" igralce so glavni aduti te igre.

Če nočete takoj dati keša za njo poskusite nonsteam verzijo in igra vas bo prepričala v nakup originala. :)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Jaz imam en zelo velik rešpekt za Valve, ker vse kar izdajo je prva klasa. Čeprav zdaj izdajajo material po epizodah, bi kamot čakal tudi po več let da izdajo nov špil, ker veš da boš dobil kvaliteto.

Že leta 97 so imeli narejen HL1 in je bil pripravljen it na police, a so se odločil da bojo 1 let še počakal in špil zglancal da bo tak kot more bit. In dobil smo verjetno najboljši špil vseh časov.

Temu Orange Box se pa lahko samo klanjamo, ne zgodi se vsak dan da dobiš 3 res kvalitetne špile za ceno enega

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.