Skoči na vsebino

GT5 Prologue - demo


mjugen

Priporočene objave

GT5 Prologue - demo je dosegljiv če ima kdo Japonski account. Sem ga snel, 1 proga - Suzuka in enih 6 avtov. Lepo.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Hiragane, verjetno.

Po pravih nekaj krgov so občutki, hmm, GT-jevski. Kar ni nujno slabo. Nastavitev, razen osnovnih reči, se ne da spreminjati.

AI je kanček napredoval, kako bo v celi različici bomo videli. Se pa ga da lepo sprovocirat - že sprobal borbo štirih v zadnjem delu Suzuke (brez človeškega vmešavanja pa je še vedno prisoten vlakec, tokrat 16 vozil, ki zgleda res smešno).

Impresioniral pa me je pogled iz notranjostim, ki zaradi svetlobnih učinkov doda k realnosti (PGR4 je v tem pogledu potegnil kratko).

Link to comment

Evo glih zdele sm ga ugasno. Noro ej!!!!!!! Japonski PSN je pravkar dobil na priljubljenosti :beer::beer:

Vozni model je dober. AI ... ne vem no ... men se ni zdel kaj prevec dober. Sicer sm igral 2 kroga ...

"Vlakec" se pa res mal smesno vidi.

Vglavnem noro!!! Imas enga Nissana, BMWja, Lancerja itd!!!!!! :rock::rock:

Kustomizacija? Ne verjamem ...

Grafika :bowdown:

Avti :bowdown:

Zvok ? :drool:

Link to comment

Ali se mi samo dozdeva ali je to nadaljevanje lažje obvladljivo? Nisem neki expert v GT-ju ampak polaganje tistih licenčnih ispitov se mi je zdelo pof.. težko, tole danes pa otročje lahko (zmaga v drugem poskusu?)

Dober občutek ko voziš Evota pol pa prešaltaš v BMW-ja in je način vožnje (lega na cesti) povsem drugačen!

Demo bi lahko bil širši :petting:

Link to comment

Demo se mi zdi dober , nikakor ne preweč odličen ... Moram se malce navaditi dočim grafika ni čisto nič posebnega ... Kot GT4 v visoki ločljivosti edino armatura je fenomenalna ... Oziroma notranjost avtomobila. Malce me je zmotilo k v glavnem meniju nisem videl znaka za Home .

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Folk je prišel do ugotovitve, da je demo prilagojen prikazu v 1080p, kar se odraža v čudenju lastnikov Full HD TVjev ostalim, ki jamrajo zaradi žagic in raznih artefaktov.

Sam sem probal 720p in 1080i in vsaj na mojem TVju je prva precej manj obremenjena z grafičnimi artefakti.

Drugače pa ne vozim iz kabine, ampak iz odbijača. Manual, TC na minimumu in ASM al karkol že je na off.

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.