Skoči na vsebino

Naruto !


Priporočene objave

Mene pa zanima kolk je tuki fanov tega animeja oziroma mange.

Ce je sploh kaksn. No da mal povem kej v Narutoju, Naruto se dogaja v casu feudalizma v aziji pomesano z nasim casom. Saj imajo hladilnike, luci, racunalnike etc, sam pistol in avtov nimajo. Zgodba govori o 12 (sedaj 16) letnem frocu k ima v sebi zaklenjeno ''hudobno'' (govorim mal bl po domace zato da bodo tudi tisti k ne citajo Narutoja to razumel) lisico ki je napadla njegovo vas. Namikaze Minato aka 4th hokage(hokage pomen da je sef village) aka njegov fotr se je zrtvoval in z Shiki Fuujinom (en technique pac) zrtvoval svojo duso za vas in zaklenu to lisico v Narutoja. Na zacetku ga niso marali zato ker je imel to posast v sebi in so se ga izogibali a nato ga spoznajo kaksn je po srcu in kmalu dobi veliko prijateljov. Seveda se zgodba zaplete etc etc etc etc etc no sam tok za uvod. No sej vrjetn mislte da je ta manga/anime za bl male sam se motite saj je v njemu zelo veliko pubartetniskih stvari (recimo v chapter 347 page 10 al kok vids kako se 2 naga fanta ''drajsata'' skupi). No uglaunm prosm ce postate kaj si vi mislite o tem.

dol sm v bold za lazje branje

Btw moj fav char je Pein (Nagato) in moj fav fight je bil Deidara vs Sasuke.

evo eno slikco z mange, da boste vidl kako fajn je to nas prijatu(autor Narutoja) Masashi Kishimoto narisu

amegakure.png

deletethis.jpg
Link to comment
  • Odgovorov 82
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ja se strinjam, Gaara vs Lee je bil res majka ampak sm pa bil malo jezn ker so v animeju neji vs hinata zasral, v mangi je blo bols, sam lee vs gaara to pa je res blo :bowdown: . Anyway ne morm vrjet da ti je lohk shippuden dobr, na japanskem so ga skor ukinl zard slabe animacije in prezentacije zgodbe. Zdej se je baje en nou studio nashu in upam da bo od zdej naprej dobr. Drgac pa manga shippuden samo :bowdown: :bowdown: :bowdown: , ta Jiraiya vs Pain fajt k se zdej odvija je hud to konca.

Tisto na slikci pa je Amegakure aka Rain Village in tist k sedi na spomeniku je Akatsuki Leader aka Pain.

deletethis.jpg
Link to comment
epizode 29-30, 31 so zdaj pri shippuudenu bile kul. :) Gaara is alive! x)

drugače pa je bilo prekomerno bedno, ko so en ubogi fight (Sakura in Chiyo vs. Sasori) razvlekli na ... 6 epizod? T_T

29-30 je mela zelo zanc prezentacijo, v mangi je blo velik bolj, drkac pa je bla ep 31 kr cool ja. In ja ce bi ta stari animatorji shippuden delal bi cel arc zajel v ene sedmnajstih episodah in ne 30 :doh:

Nasledno ep pa koncno slism glas od Uchiha Madare , kumi cakam :bowdown:

deletethis.jpg
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Kaj pa je fil(l)er? :headscratch:

In kje te mange berete?Kaka stran?

Jaz sem to imel shranjeno na cdju, vendar veste kako je ko cd nekomu posodiš :x

Drugače pa je naruto moja prva manga ki sem jo bral/gledal/igral na rpg forumu, in mi je super! :beer:

Sam res bi bil hvaležen kakega URL :sweat:

Najboljši pa mi je njihov učitelj( naj me vrag vzame, ravno zdaj se nemorem spomniti njegovega imena!Kakeši ali kaj je že :doh: ) ali pa Sakura :love:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.