Skoči na vsebino

Pokažite svoje namizje


rolihandre

Priporočene objave

Če ste uporabniki tako nesposobni, da vam morajo delati napol zablokirane operacijske sisteme, da ne fašete virusov vsak drugi dan, je to problem uporabnikov, ne OSja. Jaz furam XPje že ne vem koliko let, pa ne vem, če sem v vseh letih fasal dva virusa.

Da ne bom samo offtopical:

desktop.jpg

dokazano je da xpji brez SPjev zdržijo brez virusa na kaki "takšni" strani 30 sekund. al pa minut, nisem ziher. sej SP2 popravi vse in dela. meni so se pa spet nasral virusi in to verjetno od torrentov. kurc je bit pirat, sam kajo ko so stvari tok drage. oredu, dost offtopica

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • Odgovorov 318
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Če ste uporabniki tako nesposobni, da vam morajo delati napol zablokirane operacijske sisteme, da ne fašete virusov vsak drugi dan, je to problem uporabnikov, ne OSja. Jaz furam XPje že ne vem koliko let, pa ne vem, če sem v vseh letih fasal dva virusa.

Da ne bom samo offtopical:

desktop.jpg

No anduril zej si pa poglej kaksne grde winse imas in to naj bi bilo dobro, da je vse tako grdo kot imas ti.. Brez zamere samo urodna vrstica ki je tako grda, hvala take nebi imev. ;) Sploh pa kmalu sodobnih iger ne bos moral šopati na xpjih.. :fiufiu:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Ko v slikarja daš sliko, jo preprosto nekam shraniš(npr. My Documents)...Nato greš na www.shrani.si tam ko ti piše brskaj poiščeš to sliko ki jo hočeš uploadti indas Shrani...Natose ti pojavi kode za forum,bloge, spletne strani in tako...Kopiraš kodo za forume, (zdaj sem pa pozabil) mogoče samo prilepiš, ali pa prilepiš pa tam goraj pod napisom "Naslov sporočila) daš Img...

Kukr jaz vem, se to tako naredi...

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Sicer ne vem, kdo je Nietze, ampak takole gre...

Ko si na namizju, in si pripravljena vse skupaj posnet, stitneš PrintScreen. Potem greš v slikarja - desno tipko in prilepiš. Naslikano umetnijo potem shraniš nekam na disk. Nato greš na internet, shrani.si je ena fajna stran za gostovanje slik. Sliko potem tam vstaviš, pa se ti pokažejo predogledi in kode. Prekopirat moreš kodo, ki zgleda takole -> slika.

Upam, da bo zdaj šlo.

EDIT: vidim, da me je antitrax prehitel, pa nič zato :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.