Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

jurc-back saj me ne žališ :D ti s 14 leti mi pa glih znaš povedat da sem nezrel ;)

Kdo si tukaj kaj vzame preveč k srcu mu itak ni pomoči :ninja:

Veš imam dost dozorelosti in resnosti v mojem življenju in službi, tu na forumu se pa lahko mal sprostim in prilagodim vam znalcem in vsevedom :lol::lol:

od kod tebi da jaz trdim, da imam najboljšo konzolo (seveda da jo mam

:ihih: ) hvala da si mi povedal

jaz čakam kaki S.o.T.Colossus 2 ali pa ICO2 za PS3 in ceno 250€

uf jaz sem to napisal kaj pa mi je :amazed: :cool:

ej fantje PS3 suxx dokler ne pride Shadow of the Colossus 2

zdaj me pa linčajte ker sem nezrel :lol::beer:;):crazy:

Xbox

Link to comment

No jst samo upam da ko bom tok star kot si ti, da se ne bom sekiral ce bo kdo rekel da je moja konzola slabsa od katere druge...

Sploh je pa ps3 prihodnost, dokazano je, da je bolj zmohliv kot tist crapy xbox360 ti bo itak crknu.. :razzy:

Sploh pa ce mogoce ves je ps3 komaj zacel svojo prodajo in se sploh nobene ekskluzive neke dobre ni prislo ven... :)

Link to comment

Ok... dobr tisto je blo sam hec... in naredu sem film samo zaradi zabave...sploh sm pa star 14 let ne tko kot pa on k je ne vem kok...

Samotar je en navadn fanboy microsofta taki so pac fanboyi...

Tko, jst sm povedu, da je tip cist prevec zavervan in zaljubljen v svoj xbox360.

In tud on je to temo odpru samo zaradi tega, da bi se nekaj kregal in bunil da ima kao najboljso konzolo... :doh: :lol:

To je to povedu sm vse.. tko da lep pozdrav

Link to comment

samotar...no comment...res, pa sem mislu,da si ti s tako funkcijo na tejle internetni strani mal bol razgledan... :doh: moj ps laufa tudi po 24h...Ozi ve pa še kdo drugi iz našega klana... in še vedno od 16-18h NI isto kot od 16h-18h...pri teh letih bi lahko to vedo... :no_no: :doh: ...kaj čmo, danes pač lahko vsak že vsako delo dela... :cough: pa djrider ti je lepo povedal google it :mwahaha::beer:

Link to comment
Rob je car lol, sm gledu neki k gre na ulci sprasvt ce poznajo in komi cakajo na ''Haze'', sam vseen spil bo polom, o super pa se ta video spojla kaj se zgodi, fak :doh: Se je Rob zacel vazt da sta to 2 games in one box in bam spoiler, lol samo lol. epic fail

...verjetno ti pri HALOju ne veš kaj bo ne... :doh: aja btw. kako je končala zgodba z Mass Effektom... :cough::mwahaha:

Link to comment
Rob je car lol, sm gledu neki k gre na ulci sprasvt ce poznajo in komi cakajo na ''Haze'', sam vseen spil bo polom, o super pa se ta video spojla kaj se zgodi, fak :doh: Se je Rob zacel vazt da sta to 2 games in one box in bam spoiler, lol samo lol. epic fail

...verjetno ti pri HALOju ne veš kaj bo ne... :doh:

to da primerjas Haze z Halojem je dokaz da Haze nima neke originalne atmosfere in duse, in prosim ne me imet za xbox fanboja zato ker mislim mojo x skatlico prodat in ps3 nabavt. Sam haze se pa ze na dalec cid da je polom.

deletethis.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.