Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

1000€ niti ni velik strošek za to, da imaš ultimativno mašino za poganjanje iger v višjih resolucijah kot na konzolah.

Sam lih to... za 1000€ dobiš drek. Rabil bi okoli 3000€ v evropi... Kar pa se mi osebo zdi občutno preveč za igre igrat.

Poleg resolucije bi seveda na kompu dobil draw distance in frame rate. Kar se mi zdi skor pomembneje. 1080p je čisto kul (ker itak gledaš z razdalje na TV), sam ker framerati, draw distance, geometrija pa še kej trpijo na konzolah (sploh v sandboxih, ki jih mam najraje).

Osnovi point je bil v bistvu sam to, da nesmemo gledat staromodno, da se kompoi igrajo na monitorju in zvočniki za 5€. konzole pa na TVju s surroundom... v bistvu je vse odvisno od setupa nekoga. Setupi resnih PCjašev načeloma vključujejo tudi HDTV (in monitor), joypad in surround (in tudi tipkovnico in miš, pa še kakšen volan za povrh)... to je vse zmešano danes in vse vprašanje tega koliko je nekdo pripravljen vložit v setup.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

živijo

Sem prebral zadnjih par strani te teme...in se kregate katera konzola je boljše (no, saj je naslov tudi temu primeren :D )

Skratka, moje mnenje je to, da se konzole morajo primerjati po igrah ki so ekskluzive za določeno konzolo:

Ekskluziva je v tem primeru to, kar obstaja

-samo za X360

-samo za PS3

samo za PC

Se razumemo a ne?

...torej..

na eni strani imamo:

PS3:(pišem, katere se spomnim na pamet)

Resistance 1,2

Rachet and Clank

Killzone

Infamous

Littel Big Planet

Uncharted 1,2

Demon's Souls

Heavy Rain

Lair(to je sranje, imam promo dam za 5€)

Warhawk(meni osebno zelo dober game, čeprav imam demo)

Mag

MGS4

še pride:

GoW3

Agent(nisem ziher)

Gran Turismo 5

The Last Guardian

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

x360(ker nevem za ekskluzive, bom uporabil wiki in pa tudi nevem, kateri je dober špil, zato bom napisal MENI bolj znane)

Forza Motorsport 2,3

Gears of War 1,2

Halo 3

Halo 3: ODST

Halo Wars

Fable 2,3

Lost Odyssey

Crackdown

Guilty Gear 2: Overture

Project Gotham Racing 3,4

America's Army: True Soldiers

še pride:

Alan Wake

Crackdown 2

Halo: Reach

___________________________________________________________________________________________

Na vsaki strani imamo 18 iger.

Po tem kriteriju se vidi, katera konzola je za katerega boljša in ne katera je tišja ali glasnejša. :roll:

Meni osebno Halo sploh ne diši, kaj bi sprobal na x360 je edino Gears of War, ampak zaradi ene igre ne bom kupoval konzole.

Heavy Rain nekateri tudi pretiravajo z besedami, ker se MENI ne vidi, precej boljši mi je Uncharted 1,2.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Ta bo težka ker nima 1.4 HDMI-ja, verjetno bodo pa dali ven kako novo verzijo, ki bo imela potreben HDMI, seveda bodo morale tudi vse ostale komponente podpirati 1.4 TV, receiver...

Tako, da če boš hotel full 3d br v 1080p boš rabil tak TV in takšno enoto, PS3 ima 1.3a HDMI

Kar se tiče iexkluziv sem nekje v preteklosti že podal cifre in Xbox ima bistveno manj exkluziv... kljub daljšemu času na trgu.

BessieSABU.png

Link to comment

točno halo je crap, tudi meni ni bil fanji, Gearsi so ful fajni, sam je god of war velik bolši !

Travar, ti si pa res pravi travar - pothead en, 3k € za PC ? za 1100€ mam doma mašino da glava peče, trenutno top + ful hd monitor in ga ni bolšega igrat MW2 na miško in tipkovnico

Heavy Rain je men pač neki novega in me je zato tak navdušo, isto je blo z fahrenheitom, probu sem demu Little big planet in je tut neki novga, kar še nisem izkusil na xboxu in zato je PS3 bolš, ker ko sem dobil xbox mi ni blo nič neki novega! Tle pr Ps3 pa pač je, a ne

Link to comment

Travar, ti si pa res pravi travar - pothead en, 3k € za PC ? za 1100€ mam doma mašino da glava peče, trenutno top + ful hd monitor in ga ni bolšega igrat MW2 na miško in tipkovnico

Ja pothead... zakaj pa misliš da mam tako ime?

Sploh me ne zanima kakšna je mašina za 1100€, če dobiš zraven še trenutno top monitor... Vem pa, da ni to o čemer sem govoril. A boš rekel, da s tem kar maš poženeš GTA4 v 1600p z vsem na max na 60 fps? Prosim te.

In a si slučajno razumel, da sem predlagal igranje shooterjev na PCju s padom? Eksplicitno sem povdaril, da kar se igra na pad. Anyway... ni blo zate in nisem pričakoval, da boš razumel.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Ta bo težka ker nima 1.4 HDMI-ja, verjetno bodo pa dali ven kako novo verzijo, ki bo imela potreben HDMI, seveda bodo morale tudi vse ostale komponente podpirati 1.4 TV, receiver...

Tako, da če boš hotel full 3d br v 1080p boš rabil tak TV in takšno enoto, PS3 ima 1.3a HDMI

Kar se tiče iexkluziv sem nekje v preteklosti že podal cifre in Xbox ima bistveno manj exkluziv... kljub daljšemu času na trgu.

Mi je jasno, da bom rabu nov TV in mogoče AV reciever - in nov predvajalnik (oziroma v mojem primeru novo grafično, ker nisem odvisen od BD predvajalnika (PS3))... Letos si še ne bom upal kupit, ker je prezgodaj... drugo leto pa počasi razmišljam o investiciji.

Sem pa našel odgovor. Nič BD 3D full HD na PS3... tolko o tem, da je Sony na tiskovki povdaril, da je PS3 BD 3D kompaktibilen... ta detail, da ni čisto kompaktibilen pa so pozabili omenit. Pesek v oči... no sej folk, ki kupuje Sony komponente ni preveč podkovan v nobenem primeru.

Tolko o najbolj nadgradljivem in najboljšem BD predvajalnikom, ki med drugim počne EVERYTHING. My ass. :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
zakaj pa misliš, da vsi veliki dajejo poleg vedno še kompozitni kabel?

Verjetno, ne zaradi teh, ki igrajo na 37cm katodnem TV-ju nekje na podstrešju. Ampak, da pokrijejo ves spekter.

Pa morda tudi zaradi stroškov, ali da še kaj zraven zaslužijo (Sony-jev hdmi kabel je lep primer).

Sejmon, ni odveč tudi primerjava:

- števila iger nasploh,

- število AA, AAA ocenjenih iger (multi in ekskluziv...)

Mah meni še najbolje ustreza PS360.

Link to comment
Ta bo težka ker nima 1.4 HDMI-ja, verjetno bodo pa dali ven kako novo verzijo, ki bo imela potreben HDMI, seveda bodo morale tudi vse ostale komponente podpirati 1.4 TV, receiver...

Tako, da če boš hotel full 3d br v 1080p boš rabil tak TV in takšno enoto, PS3 ima 1.3a HDMI

Kar se tiče iexkluziv sem nekje v preteklosti že podal cifre in Xbox ima bistveno manj exkluziv... kljub daljšemu času na trgu.

Saj se ne gre tak ful, če ima ena konzola 100 ekskluziv druga pa 120.

Jaz imam rajši samo 20 ekskluziv ampak da so meni vse boljše.

V mojem primeru sem zato izbral ps3, ker se MENI njegove ekskluzive boljše vidijo.

Rajši igram take vrste iger.

EDIT:

Halo ni crap, čisto fina zadeva za igrabnje v več, razlika s PS3 FPS-ji je v tem, da na PS3, npr resistance je večji podarek na SP in zgodbi kot na MP, tudi GOW ni ravno biser v SP-ju ga pa večina rada igra v MP, ampak kaj pa imajo še drugega?

Saj sem napisal da meni osebno ni dober game in zaradi tega ni crap pri tebi.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Aja ti pričakuješ, da bo tri leta stara konzola podpirala nekaj kar še ne obstaja? 3dTv bom jaz kupil, ko za ogled filma ne bom rabil (namenskih) očal!

PS3 bo lahko predvajal 3d BR filme, a jih bo v 1080i al v 1080p ni pomembno oz. ko bodo 3D br-ji zunaj, bodo verjetno posodobili tudi HDMI, sicer pa kako bi lahko pred tremi leti vdelal 1.4 če še ni obstajal!?

HDMI 1.4 was released on May 28, 2009, and Silicon Image expected their first HDMI 1.4 products to sample in the second half of 2009.

Sicer pa 1.3 podpira tudi 3d over HDMI...

Fans of 3D movies can rest easy. You probably won’t need to upgrade your Blu-ray player, and you almost certainly won’t need to pick up new cables.

Remember back when the 3D specification for Blu-ray was announced and somehow the Playstation 3 made the list of compatible devices? It was said that a firmware update would make the popular Blu-ray playing game console compatible, and that’s true. It’s not just the PS3 though, that update will also apply to any BD-Live capable Blu-ray player.

In fact, any device that has a method for updating the firmware can be kicked up to support the new format. Cable set-top boxes and satellite receivers included.

Like most things though, the 3D update for already existing HDMI 1.3 products comes with a catch, and it’s a catch in the form of reduced video quality. While HDMI 1.4 cables and devices will be capable of shooting out 3D pictures in full 1080p, HDMI 1.3 just can’t handle it.

The problem is that for a 3D picture, two images have to be shown nearly simultaneously. Since HDMI 1.3 can’t handle two 1080p pictures at that speed, you’ll get two 1080i pictures. It’s not a huge downgrade when all is said and done. The real clincher comes with TV signals.

Since cable boxes normally show a 1080i image, they’ll be stepped down to 540i to handle 3D. With HDMI 1.3 cable boxes, you’ll have the choice between HD and 3D, but not both.

pipicar je napisal da je halo crap!!

BessieSABU.png

Link to comment
Halo ni crap, čisto fina zadeva za igrabnje v več, razlika s PS3 FPS-ji je v tem, da na PS3, npr resistance je večji podarek na SP in zgodbi kot na MP, tudi GOW ni ravno biser v SP-ju ga pa večina rada igra v MP oz v dvoje, ampak kaj pa imajo še drugega?

Ravno sem pripravljam obračat Killzone 2. A lahko pričakujam material za Oskarja? Sam madona, če pa ME2 tako vleče in vleče he he.

Link to comment
edino končni šef je malo tko zeeeh... podobno kot v GOW1, sem ga premagal kar s pipcem LOL (na normal).

uf General RAMM v gow1 ni bil zeh na Insane si co-op ga s težavo pokončal :headscratch:

Veš kaj ne razumem kako lahko igrate take špile na normal in pol govorite da je zeh, igraj na Hard,Insane oz legendary primer Halo3 oz. ODST in pol vidiš kako zafukano je končat špil in kako drugače se odziva AI :cough:

da ne omenjam H3 4co-op na Legendary .. noro zabavno in ODST - FireFight :car:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.