Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Vem da ne piše ecxclusive only ampak je bilo ravno govora o ekskluzivah oziroma je debata tekla o ekskluzivah.

, remember primerjali smo xbox eksluzive vs ps3 eksluzive zato sem tudi napisal:

Forza3

Fable3

Kingdoms

GOW3

Nakar ti kot pravi BUTTHURT fanboy začnes govort o multičih in da ti itak vec multičev kupis tko da nevem kaj te zdaj mede :petting:

In jaz sem ti odgovoril:Sploh ni vazno ce ti kupis vec multiplatform, to je tema Ps3 vs xbox vs wii and here we talk exclusive shiatt

Ker multiči so itak boljsi na Xboxu.

A vidis Bessie pa kuj lahko našteje ekskluzive ne pa ti :sweat:

Evo tukaj sem napisal drugič preberi zdaj pa res moram it.

Link to comment

"In jaz sem ti odgovoril:Sploh ni vazno ce ti kupis vec multiplatform, to je tema Ps3 vs xbox vs wii and here we talk exclusive shiatt" - In to je pravilo ali kaj?

In potem še privlečeš ven COD (in napeljuješ na neke obtožbe, kjer jih sploh ni).

----

Razlike pri multičih so bistvene pri določenih naslovih zaradi ekskluzivnih dodatnih vsebin, tekočega delovanja. Imam pač na voljo možnost izbire; da se odločim med Xbox360 ali PS3 različico.

Link to comment
Še tole sem se spomnil, da je nekje Travar napisal, da med igranjem ne moreš na PS3 poslati nobenega sporočila, narobe, TXT chat in TXT sporočila brez problema pošlješ v katerikoli igri.

Res? Te lahko prosim, da mi ne polagaš v usta besed, ki jih nisem izrekel? Zato so citati... citiraj in delaj norca iz sebe, če že moraš. Al pa ne blebeči na pamet.

Namreč moje štepanje enga posta za drugim je zato, ker odgovarjam na različne reči... In to bom počel, ker menim, da povečuje preglednost.

Polaganje besed v usta, ker tvoj spomin ali bralne sposobnosti šepajo pa je gnilo početje...

Misliš tole, ane? par strani nazaj

V glavnem... vsaj še nekdo ni slišal za ta pregovor... In to so snovalci PSN-ja... namreč 10 let po tem, ko je online interakcija v igrah že zdavnaj izpopolnjena pridejo tipi ven s sistemom, ki ti ne pusti niti poslat frendu sporočila medtem ko igraš igro.

Veš... to je vse res... Kakšen txt message, če nemoreš niti v menu? Začni brat... sem ti že rekel. "...pridejo tipi ven s sistemom, ki ti ne pusti niti poslat frendu sporočila medtem ko igraš igro."... PS3 ni imel od vedno in game menuja... in kot lahko še enkrat prebereš v celem postu par strani nazaj se je to nanašalo na stanje v katerem je prišel PS3 na trg. Vem porazno. A tako je bilo.

Glede polnilca pa sem svoje povedal. Očitno morajo šparati. Saj jih razumem. Barka se potaplja. :tepen:

In nehaj iskat opravičila... jih ni.

In za 18€ dobim pomoje 100 polnilcev... ne enega.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ok majbed sem razumel, da ciljaš na trenutno stanje. ...pridejo... preteklik... ...igraš... sedanjik

In-game XMB was debuted before the launch of the PS3 by SCEI and was omitted due to technical reasons from the official launch.

was added to the PlayStation 3 on July 2, 2008 via system update 2.40

Jah eno leto so rabli.

Ta je polnilec v pravem pomenu besede, gre direkt na štrom, ne preko PS3.

BessieSABU.png

Link to comment
"In jaz sem ti odgovoril:Sploh ni vazno ce ti kupis vec multiplatform, to je tema Ps3 vs xbox vs wii and here we talk exclusive shiatt" - In to je pravilo ali kaj?

In potem še privlečeš ven COD (in napeljuješ na neke obtožbe, kjer jih sploh ni).

----

Razlike pri multičih so bistvene pri določenih naslovih zaradi ekskluzivnih dodatnih vsebin, tekočega delovanja. Imam pač na voljo možnost izbire; da se odločim med Xbox360 ali PS3 različico.

Nevem kaj tebi ni jasno govorili smo o ekskluzivah prosil sem ce nekdo napise exclusive list. Nakar ti prbijas da vec multičev kupis in ti recem: Sploh ni vazno ce ti kupis vec multiplatform, to je tema Ps3 vs xbox vs wii and here we talk exclusive shiatt. Ker je itak vsem jasno da so multiči bolši na xboxu. Se enkrat govorili smo o eksluzivah ne o multiči remember dopolnjevali smo listo OK :no_no:

Potem recem da se bo COD bolje prodajal kot hALO Reach.

Ti vprašaš ali je COD eksluziva?

Ker vprašanje nakazuje da jaz mislim da je COD Eksluziva.

Jaz odgovorim:@Mentor upam da me zdaj ne bosta s triggerjam obtožila da sem reku da je COD PS3 ekskluziva. :disbelief: sarkazem maybe :sweat:

Tako da nauci se dajati poste v quote in se enkrat govorili smo o eksluzivah zato sem tudi pisal listo Eksluziv.

Razlike pri multičih so bistvene pri določenih naslovih zaradi ekskluzivnih dodatnih vsebin, tekočega delovanja. Imam pač na voljo možnost izbire; da se odločim med Xbox360 ali PS3 različico. by Mentor

Ja tega ziher noben ni vedu :tard::tepen: spet prazna slama

Link to comment

Zato se splača počakat na ME2 na PS3 ker bo imel dodatno vsebino al kaj?

Smisev multičev je v tem, da igro igrajo tisti, ki konkurenčne konzole nimajo, ne v tem, da je za eno konzolo boljša kot za drugo, če imam samo X360 sem lahko vesel, da je FFXIII multi, enako velja za Bayonetto na PS3, če imam pa obe konzoli oz. vse tri, bom pa seveda izbral boljšo ali cenejšo verzijo.

Če ima castelvanija na X360 slabšo grafiko mi dol visi enako za Enslaved na PS3, kupil bom tisto, ki bo ali cenejša ali bo prej dosegljiva ali pa jo bom lahko igral s frendi na isti konzoli, s tem kje slabše zgleda se pač ne bom obremenjeval.

BessieSABU.png

Link to comment

Bessie, v kolikor bi igral ME2 brez prvega dela, bi rekel da ja. Seveda pa govorimo o naslovu z različnim datumom izida. Lahko bi tudi omenil Mafia 2. Pa še kakšen naslov bi se našel.

Kruger - mislim, da ta stavek vse pove: "Sploh ni vazno ce ti kupis vec multiplatform, to je tema Ps3 vs xbox vs wii and here we talk exclusive shiatt" Nakar se zatečeš na prodajne primerjave COD-a.

Link to comment

Kruger - mislim, da ta stavek vse pove: "Sploh ni vazno ce ti kupis vec multiplatform, to je tema Ps3 vs xbox vs wii and here we talk exclusive shiatt" Nakar se zatečeš na prodajne primerjave COD-a.

Ahahaha lepis stavke izven konteksta :petting::petting:

Kakor koli obrnes pa ce pride ni važno katera streljacina izide ga bo COD pokopal PS alpa Xbox eksluziva alpa multič.

In seveda vprasanje A je COD ekskluziva? Cel cajt tezi zaradi multicev omenim COD pa ni vec Cool. :headscratch::sweat::sweat:

In b4 Mentor

Nalepi stavek izven konteksta. :petting:

Trigger a si ze kej folku spoilov spile? :petting: A RES SHEPARD umre :tepen::tepen::tepen::tepen:

A se kdo opazi fps drope ko igra Halo Reach SP kar dosti je tega pa eksluziva. :disbelief:

Link to comment
Ok majbed sem razumel, da ciljaš na trenutno stanje. ...pridejo... preteklik... ...igraš... sedanjik

In-game XMB was debuted before the launch of the PS3 by SCEI and was omitted due to technical reasons from the official launch.

was added to the PlayStation 3 on July 2, 2008 via system update 2.40

Jah eno leto so rabli. [/quote:1hynr1a1]

No ja... leto pa pol po izidu konzole jim je uspelo... Rabli so pa veliko več. Namreč že iz tega kar si napisal je razvidno, da so poskušali že pred izidom... pa ni šlo.

V glavnem to o pošiljanju sporočil med igro sem pljunu v Krugerja kot primer, da se Sony ni zavedal pomembnosti reka: "Keep your friends close, and your enemies closer."

Namreč, če bi se Sony zavedal, bi eno leto kasneje ko je ps3 prišel, lahko serviral tak PSN, da bi peljal M$ scat. Tako pa vidimo še danes kakšen relic je PSN.

Ampak itak so tipi vedeli, da je 360 fail in PS3 ne rabi kopirati stvari iz fail konzole... pretirana aroganca te pokoplje.... še vsakega je. Zgodovina je polna primerov.

Ampak to je stara zgodba.

Ta je polnilec v pravem pomenu besede, gre direkt na štrom, ne preko PS3.

Jaz v vsakem primeru ne polnem na PS3 pač pa na enem starem USB hubu... ki gre direkt na štrom... stal je pa najbrž glih 5$ par let nazaj... mam kolega v Hong Kongu :)

In rabu bi kablov kolkr bi jih dobil.... in pričakoval bi, da bi jih dobil enega na paket. Tko mam pa 6 različnih klincev in en kabel... kot, da polnem samo enega hkrat... no ja... tok kot uporabljam res ne polnem pogosto... sam je kurc, ko pol leta ne igraš in so vsi kontrolerji popolnoma prazni... V glavnem. SRAMOTA. Interna baterija brez kabla za polnt = fail. Pa to ne govorim sam da blatim PS3... isto bi mislil za vsako napravo z interno baterijo brez polnilnega kabla. Pa sem mislil, da so kitajci dosegli skrajnost z 3 cm kablčkom, ki sem ga dobil z no name MP3 playerjem... to pa zato, ker si nisem mislil, da je kdo dovolj prfuknjen, da bi prodajal napravo z interno baterijo BREZ polnilnega kabla. :puppy:

PS: Še enkrat, ker se mi zdi, da nisi dojel... Ballmer lahko govori kjerkoli o čemerkoli, ti pa ga lahko zgolj pozorno poslušaš in upaš, da boš zaužil kaj njegovega znanja. To je fact... of life. Itak ga lahko ne poslušaš, sam isto se lahko fukneš iz 10 štuka al pa zažgeš... pač na lastno škodo. Its a free world.

PS2: Dokler se podjetja med sabo koljejo mi je všeč... temu pravim konkurenca. Za udarce pod pasom pa obstaja tretja neodvisna veja oblasti. Ko pa neko podjetje začne podtikat na moj PC software brez moje vednosti... ali odstranjevati funkcije izdelku po nakupu... pa postane stvar OSEBNA. Zdej te pa vprašam; kdo je večja pizda? :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Kruger - mislim, da ta stavek vse pove: "Sploh ni vazno ce ti kupis vec multiplatform, to je tema Ps3 vs xbox vs wii and here we talk exclusive shiatt" Nakar se zatečeš na prodajne primerjave COD-a.

Ahahaha lepis stavke izven konteksta :petting::petting:

Kakor koli obrnes pa ce pride ni važno katera streljacina izide ga bo COD pokopal PS alpa Xbox eksluziva alpa multič.

In seveda vprasanje A je COD ekskluziva? Cel cajt tezi zaradi multicev omenim COD pa ni vec Cool. :headscratch::sweat::sweat:

In b4 Mentor

Nalepi stavek izven konteksta. :petting:

Trigger a si ze kej folku spoilov spile? :petting: A RES SHEPARD umre :tepen::tepen::tepen::tepen:

Glej biser, jaz ti nisem težil, da ne smeš vključevati multiče. Problem je, da se sam ne držiš tistega kar napišeš. Še enkrat preberi ta tvoj stavek in se osredotoči del "to je tema Ps3 vs xbox vs wii and here we talk exclusive shiatt".

Kolikor jaz vidim imamo na več kot 200 straneh te teme še kaj več kot ekskluzive.

Link to comment

Lej ne vem kaj tebi ni jasno :headscratch: govorili smo o ekskluzivah zdaj pa lepis stavke izven konteksta to je to in spet ponavljas eno in isto zadevo. :sweat::sweat::sweat:

Saj ves da smo o ekskluzivah govoril ?? A bos se enkrat nalepu stavek izven konteksta.??? :sweat::sweat: in mlatil svoje da nakazujem nevem ze kaj z COD igro.

A je se kdo opazil fps drope pri halo se opisovalec na ign jih je opazil.

Ne sodelujem ze 200 strani sam mislim da so skor vedno eni in isti posti, sodelujem 5 strani.

Link to comment
Lej ne vem kaj tebi ni jasno :headscratch: govorili smo o ekskluzivah zdaj pa lepis stavke izven konteksta to je to in spet ponavljas eno in isto zadevo. :sweat::sweat::sweat:

In zdaj zdaj bo rekel on, ki se ne ponavlja:

Kdo bo dopolnil mojo listo!!11!5!!3!!x!!!! :sweat::sweat::headscratch::petting::petting::petting:

Naj nekdo dopolne mojo listo!!!!234#%2!!¨#!#!143!¨ :sweat::sweat::sweat::sweat::petting::petting::petting::petting:

HAHAHAHA hahahahahahdjjfewčslčfs skoz gorite eno in isto in se ponavlate!!!##!!?"#%$#"¸11111!!!!!!!111!1!!1!!1!!! :sweat::sweat::headscratch::petting::petting::petting:

In na že nekdo dopolne listo!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!1!!!1!IIIIII!!I!I!I!!I!I!I!!I!I!I!I!1!1 :petting::petting::petting::petting::sweat::sweat::sweat::sweat:

Ker fail od človeka res... ne... resno.

Če ta tip nima PS3 pol ga tudi jaz nimam. Hack... če ta tip nima PS3 pol ga niti Bessie nima. :innocent:

Na čelu mu piše kakšna je zadeva.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Kaksna da imam xbox in je res zakon ne pa PS3 fail.

The universe is extensive and the storytelling is fantastic, but the gameplay is also extremely linear and the graphics always seem behind the curve.

Still, I also found plenty of issues with Halo: Reach. The updated engine looks good, but I wouldn't say it is a staggering improvement over Halo 3, nor does it really hold up against other recent titles, like Uncharted 2. The frame rate drops are also an issue, and they took me out of the experience at times.

vir: http://xbox360.ign.com/articles/112/1121519p1.html

Nevem kako lahko HALO Reach primerjajo s Uncharted 2 ki je res slab spil brez zgodbe pa slaba grafika proti HALO :bringiton: :bringiton:

Pa da ne bo kdo mislu da je to izven konteksta :tepen::tepen::tard:

Par biserov i clanka cakam na Joker opis. Pricakujem 93+

Pa frend je kupu XBOX zaradi Halo Reach zdaj mu pa javlja Disc read error pa original spil je kupu WTF??

AHAHAHA kdo mi govori da se ponavlam umru Travar same old same old 3 years and counting. :petting::petting: a to zdaj iz 2008 lepis poste???

Link to comment

AHAHAHA kdo mi govori da se ponavlam umru Travar same old same old 3 years and counting. :petting::petting:

In on je prebral zadnjih 5 strani... fail na fail. :tepen:

Jaz sem v to debato prinesel mnogo resnih in manj resnih iztočnic... Ki te seveda bolijo, zato pa se obnašaš kot se.

Ti nisi prinesel nič razen enga jokcanja naj ti kupimo PS3 "ki da ga kao nimaš" ali vsaj damo kakšen kos kruha, neko elitno listo ekskluziv in cel kup smajlijev. :petting::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat:

Evo zdej se mi pa še PS3 browser crasha od vseh teh smajlijev.... to se ni dogajalo še nikoli prej v treh letih, pa da bo jasno - jaz vse te poste pišem v PS3 browserju na PS3 pad... brez tipkovnice. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

AHAHAHA kdo mi govori da se ponavlam umru Travar same old same old 3 years and counting. :petting::petting:

In on je prebral zadnjih 5 strani... fail na fail. :tepen:

Jaz sem v to debato prinesel mnogo resnih in manj resnih iztočnic... Ki te seveda bolijo, zato pa se obnašaš kot se.

Ti

nisi prinesel nič razen enga jokcanja naj ti kupimo PS3 "ki da ga kao

nimaš" ali vsaj damo kakšen kos kruha, neko elitno listo ekskluziv in

cel kup smajlijev.

Ce ti vidis copy pastanje enih in istih postov kot resna iztočnica OK :tard::tard::sweat:

Ce bi bolje prebral sem napisal da sodelujem zadnjih 5 postov ne 200 postov. :petting::petting: ne da sem prebral zadnjih 5 postov :sweat::sweat::tard: FAIL :tard::tard:

Cudno vsi obvladajo slovnico grammar naziji ampak brat pa noben ne zna WTF :sweat::headscratch::headscratch:

Imam xbox nocem PS3 ki je fail da se mi prah nabira raje igram Halo Reach kljub fps drop težavami

Link to comment

Evo zdej se mi pa še PS3 browser crasha od vseh teh smajlijev.... to se ni dogajalo še nikoli prej v treh letih, pa da bo jasno - jaz vse te poste pišem v PS3 browserju na PS3 pad... brez tipkovnice. :innocent:

To je laž!

Ja priznam v resnici nimam PS3, niti nobene druge konzole, samo mi pač dogaje se malo zezat, jebat ga, pa sorry k se norca delam.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.