Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ne vem jaz sem najprej pogledal dekle na tvoji desni, pa sem si mislil ok, luštna. No potem me je pa prešinilo, da bi zadeva lahko bila šala in bi Keptn v resnici mislil na nogice spodaj na desni strani slike. LOL

BTW tole je debata bolj za v čvekalnico kot v to temo.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Cel teden igram na ps3 MP igre kot lone wolf- popolnoma osamljen- MAG, U2, BFBC2. NIč lepšega za konec tedna kot LIVE PARTY z frendi. Halo Reach se vrti v pogonu. Zraven pa neko slovaško pivo - epic win.

Ta str deli kar češ...sam na kolenih te prosim...ne začet še ti mahat s kakšnimi

dildoti.

Sej še mal pa mamo spet Gearse v pogonu...trojko :)

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Ja, sam še par 5 MESCEV...

...hmmm...kako naj ti to povem ???

...u glavnem NE preverit datum izida !!!

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Kolikor se mi zdi je vsak del Geow prišel okoli novembra. Nekateri smo to sklepali že prej, zato je bilo nenavadno da so napovedali dosti prej.

Kaj Kratosa res morejo vstavit vseposod ? Kolikor se mi zdi da bo novi MC multi igra, potem pričakujem da bo v xbox različici Marcus Fenix igralen lik ali pa Master Chief

Urejano od Raptor90
Link to comment

Neki sm zasledil da bo naslednji MortalCombat imel secret character od

Gearsow...exekjušoni pa to...itak random info je random...:cowb:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.