Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Mislim, da se bo PS3 zapisal v zgodovino kot en večjih failov od konzole...

600€, "slow start" in še slower finish, slabši multiči, mogoče 3 ekskluzive vredne povohat, zanič online brez normalnega chata in seveda nepogrešljiva izguba osebnih podatkov...

Da ne omenjam, da je štafeto prevzel od PS2ja... najmogočnejšega predstavnika, kar jih je kdaj bilo... kar seveda še ojača fail, ki je PS3...

Well played. LULZ

Iskreno; kdo si je leta 2005 pred začetkom generacije mislil, da bo danes stanje tako? Pomoje niti xombie v najbolj mokrih sanjah... LULZ

Si pa lahko predstavljamo kako je zgledal reality check za Sonyfage, ko so en za drugim dojeli v kakšen drek so zagazili zaradi svoje religije... LULZ

Ima pa BD... in CELL procesor... če je to kakršna koli tolažba... LULZ

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Mislim, da se bo PS3 zapisal v zgodovino kot en večjih failov od konzole...

600€, "slow start" in še slower finish, slabši multiči, mogoče 3 ekskluzive vredne povohat, zanič online brez normalnega chata in seveda nepogrešljiva izguba osebnih podatkov...

Da ne omenjam, da je štafeto prevzel od PS2ja... najmogočnejšega predstavnika, kar jih je kdaj bilo... kar seveda še ojača fail, ki je PS3...

Well played. LULZ

Iskreno; kdo si je leta 2005 pred začetkom generacije mislil, da bo danes stanje tako? Pomoje niti xombie v najbolj mokrih sanjah... LULZ

Si pa lahko predstavljamo kako je zgledal reality check za Sonyfage, ko so en za drugim dojeli v kakšen drek so zagazili zaradi svoje religije... LULZ

Ima pa BD... in CELL procesor... če je to kakršna koli tolažba... LULZ

tip se je res na polno zaciklal :lol:

butthurt at it's finest :D

lp,

k_k

Link to comment
Moj ps3 je na regalu za to da se vidi raskoš...

Kekit si me zajebal z zavajujočimi informacijami o ps3ju

in ker sem te smatral za nekega administratorja tega foruma

sm ga tudi kupil. Je pizdarija vse skupi kar nudi. Sony je govno.

Ti lažeš...in dejansko si ti res mislil da imam jaz 15 let.Toraj

teoretično si otroku svetoval da naj kupi ps3 namesto xboxa...WTF...

govoriš same neumnosti.

Spet neko blebetanje v prazno. Fak.

lp,

k_k

Link to comment
tip se je res na polno zaciklal :lol:

butthurt at it's finest :D

Ali pa je PS3 zaciklan v začaranem krogu faila... nisem jaz kriv, da PS3 nikoli ni izpolnil napovedi in pričakovanj sonyfagov in je ostal najdražja in najslabša konzola te generacije (vseh generacij? LULZ).

Kar je seveda subjektivno... vedno boš našel opico, ki bo trdila, da je linearna igra brez replay vrednosti, ki traja 5 ur in nima nobenih presežkov igralnosti... no da je taka igra mojstrovina... Ali pa streljačina z 0,5 sec input laga in "lepo grafiko"...

Vendar na svetu ni dovolj opic... večina je zgolj ovc, ki dobro vedo katera trava je boljša. Če bi bila svetovna populacija sestavljena iz samih "me too me too hipster opic" potem bi PS3 dominiral... Tako pa so ovce odšle iskat zeleneje pašnike in jih seveda tudi našle. PS3 pa se nikoli ni prebil iz puščave po imenu "slow start".

Sicer pa, baje, da je bil nekoč v PS3 nek skrit potencial... LULZ

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Kekit si me zajebal z zavajujočimi informacijami o ps3ju

in ker sem te smatral za nekega administratorja tega foruma

sm ga tudi kupil. Je pizdarija vse skupi kar nudi. Sony je govno.

Ti lažeš...in dejansko si ti res mislil da imam jaz 15 let.Toraj

teoretično si otroku svetoval da naj kupi ps3 namesto xboxa...WTF...

govoriš same neumnosti.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Mene najbolj muči firbec kaj bo Sony naredil...

Dejstvo je, da si še enega visokoletečega izgubarskega projekta ala PS3 ne morejo privoščiti. Že za tega so si odtrgali od ust... Pa so si ga vseeno privoščili na rezervo, ker so mislili, da bodo jezdili dalje na valu katerega je zajahal PS2.... žal je PS3 v svoji nesposobnosti takoj padel z vala...

Vendar, kaj bo s PS4?

Težko si predstavljam, da bodo ubrali neko lo-tech vrjanto... Še težje pa si predstavljam hi-tech vrjanto, ker to a) stane preveč in b)pomeni da moraš prodajat z izgubo... in nekako se mi zdi, da Sony ni v poziciji za kaj takega.

Vsekakor pa sem prepričan, da bo obilica smeha... najbrž v kontekstu 5D grafike... LULZ

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Kupi kdo kvalitetne mreže in trneke na katere lahko ujamete tudi največje trolle? LULZ

Sicer pa sem slišal, da nekatera plemena v afriki smatrajo termitnjak... prebivališče termitov... za kvalitetno pojedino...

Kvaliteta pa je pač relativen pojem... za pleme v afriki termitnjak... zame sočen medium zapečen svinjski steak z gobcami...

Za nekatere je kvaliteta hišni kino iz Hoferja... spet za druge je Sony kvaliteta... spet tretji prisegajo na Bang & Olufsen... za znalce pa recimo Mark Levinson... Kvaliteta je zelo relativen pojem...

Verjamem pa, da je za 15 letnega me too me too hipsterja Sony sinonim za kvaliteto in Uncharted ena boljših serij ever. Vendar, kaj pa mulček ve. LULZ

Ko govorim o relativnosti kvalitete v to ne štejem moje kvalitetne opreme za ribarjenje.... Moje mreže in trneki so absolutno najkvalitetnejši... da ne bo pomote.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Meni je beta od Gears of War3>>>>>>>>>karkoli Uncharted

Osebne preference imo.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Gears of War karkoli >>>>>>> Uncharted serija kompletna

Preference celotne populacije... imo? Nope... fact.

Prodajne številke, ki sicer kao niso merodajne, to dokazujejo.

In to je ta večni prepad med mnenji in dejstvi... Žal se PS3 tabor preveč opira na posamezna mnenja - ki pa dejansko niso merodajna dokler so manjšinska. Sicer pa kdo bi jim očital opiranje na mnenja.... saj drugega razen svoje religije nimajo.

In če je Uncharted serija smetana tega, kar lahko ponudi PS3... je jasno, zakaj je kjer je. Zadnji. LULZ

Da ne omenjam, da so patetiki poskušali zasaditi like 10000000 FPSjev pa se en ni prijel... Smešno kako je 360 veljala za konzolo z samimi FPSji... v bistvu ima eno dobro serijo in to je to... še kakšen drug ekskluziven slučajno, ki sem ga pozabil?

PS3 ima pa kot pravim like 1000000 ekskluzivnih FPSjev, med katerimi kar mrgoli samooklicanih "halo-killerjev"... seveda vsi slabi... kot pravim... smešno kako se patetiki trudijo zasaditi drevo, pa se ne prime. Doing it wrong, I guess. LULZ

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Pizda

NO SHIT SHERLOCK!

Končno si povedal neki pametnega! :car:

Ej oprosti sam rabim enga pametnega da mi potrdi da

sem povedal nekaj pametnega. Tko da ne pametuj.

Ker če se moje mnenje tokrat tebi zdi pametno še

kr ne rabim tvoje potrditve ...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Torej nisi siguren, da je tvoje mnenje pametno? Oh, wow.

Travar pa še zmeraj v začaranem krogu.

Znaš servirat tudi kakšen argument, ali so te opazke na osebni ravni vse, kar znaš?

Pol bo pa spet jok in stok, da se koga žali...

Sicer pa nevem o kakšnem začaranem krogu govoriš... prej bi rekel, da so Sonyfagi v začaranem krogu obupa in vse s čemer znajo postrešt je; "Meni je PS3 boljši in ima BD in WiFi!"

No resnica je ta, da jih ni več veliko v tem začaranem krogu... prej kot slej jih fukne ven iz orbite in priletijo v realnost, nakar spizdijo v rezervat za Sonyfage, ki vsi vemo kje je. To je začaran krog tabora Sonyfagov to generacijo. Eternal fail of the fanboy mind. LULZ

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ti že 2 leti (al je več?) trobiš non stop eno in isto.

Edina stvar, ki se je res na polno zavedam, je da si samo smešen s svojim lovom na čarovnice.

Blo je ene par Sony fanboyev, s katerimi si se neki preganjal tu naokoli, sam zdej jih že od zdavnaj ni več. Ti pa še kar v prazno nabijaš. A res misliš, da tisti, ki še vedno vztrajamo pri prebiranju te teme, zares brigajo te tvoje obvious trditve, oz. že sami ne poznamo za en kurac stanja v katerem je trenutno Sony?

Na srečo je Sony še dodatno zajebal s security breachem in gonjo za hackerji, da si imel po dveh letih neki novega materiala. Pol bi se šele tvoje neprestano postanje vsem znanih dejstev ponavljalo v štiri pizde materne. Zdej se samo v tri.

Resnično ne razumem kaj hočeš doseči. Itak tisti, katerim naj bi prišel do živega, več ne berejo tvojega Korana tle gor.

Urejano od ke_kit

lp,

k_k

Link to comment
Ti že 2 leti (al je več?) trobiš non stop eno in isto.

Edina stvar, ki se je res na polno zavedam, je da si samo smešen s svojim lovom na čarovnice.

Kot pravim... nisem jaz kriv, da se Sony ne zna izkopati iz začaranega kroga faila... pomen metafore lov na čarovnice ti pa očitno tudi ni poznan... ali pa ga interpretiraš po sovje. Faili Sonyja niso nobene čarovnice... pač pa hard facti. Ali kaj ti ni jasno?

Sicer pa lepo, da so ti faili sonyja smešni. Me veseli.

Blo je ene par Sony fanboyev, s katerimi si se neki preganjal tu naokoli, sam zdej jih že od zdavnaj ni več. Ti pa še kar v prazno nabijaš in misliš, da tisti, ki smo ostali in prebiramo to temo resnično brigajo te tvoje obvious trditve, oz. že sami ne poznamo za en kurac stanja v katerem je trenutno Sony.

Ne tako splošno... govori zase... ali se imaš za nekoga, ki lahko govori v imenu drugih oz. kar vseh?

Ta tema je namenjena točno temu, kar pišem... če te moji posti motijo jih preskoči in ni problema... ni ti pa treba govorit v imenu vseh kaj koga briga in kaj ne... ker tega preprosto ne veš, ali pak?

Na srečo je Sony še dodatno zajebal s security breachem in gonjo za hackerji, da si imel po dveh letih neki novega materiala. Pol bi se šele tvoje neprestano postanje vsem znanih dejstev ponavljalo v štiri pizde materne. Zdej se samo v tri.

Tu se strinjava... svež material je vedno dobrodošel... sicer pa šmirgl papir brusi tudi, ko je že obrabljen... sicer slabše, vendar še vedno brusi... In ne vidim kaj je narobe s tem, da se faca fanboyev brusi tudi z malce obrabljenim šmirgl papirjem.

A ni point te teme ravno ta, da se brusi faca poraženih fanboyev do lobanje in naprej? LULZ

Resnično ne razumem kaj hočeš doseči. Itak tisti, katerim naj bi prišel do živega, več ne berejo tvojega Korana tle gor.

Doseči? Nič posebnega... komuniciram pač... reaktorja za hladno fuzijo res ne nameravam razviti na tem forumu... za to imam eno delavnico. Nevem o kakšnih "dosežkih" govoriš...

Glede tistih, ki naj bi jim prišel do živega pa tole... kot prvo ne veš kje so... mislim veš... v rezervatu pač... ampak ne moreš rečt, da ne pridejo pokukat, če se vihar že polegel. To, da ne pišejo več neumnosti, še ne pomeni, da ne pokukajo iz vaulta...

Definitnivno pa tvoje opazke na osebni ravni niso nekaj, kar je dobrodošlo... ne pridoda nič k debati, hkrati pa so take reči v debatah "in bad taste"... če me razumeš.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.