Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Joj kako si vi vse vzamete k srcu. Glede AC je Sneti v neki temi (zdi se mi PS3 tema na mnenjalniku) rekel, da ga je preigral na PS3 in da ni imel nobenih (večjih) problemov.

Pa vaše fanboy zadeve pustite pri miru, glede na to da sem zaposlen v podjetju ki je Microsoft Gold Certified Partner res ne vem kaj bi lahko imel proti MSju, glede na to da si posredno ravno zaradi njih lahko privoščim PS3 in igre zanj.

Link to comment
Fora je v tem da znizajo ocene pri grafiki. Potem ko pa vidis kaksno posteno primerjavo in vidis da so razlike komaj ocitne.

Si pogledal primerialni video Orange box? Temu praviš "komaj očitne" razlike?

Če so očitne že v resoluciji 10 dpi... potem niso komaj očitne ampak bodejo v oko..

Oh ne!!! Nalagalni cas je za 5s boljsi na 360! Obesit se grem :crossfingers:

Ne pravim za Orange box. Pravim za vse igre. GRAW 2 ceprav je 99% enak 360 verziji je dobil oceno slabso in se veliko takih je.

Razlika je očitna, a pravit da je zaradi te stvari igra neigralna na ps3 se mi samo zdi argument kakega maminega sinčka (ne mislim nate, a na ocenjevalce iz spletnih strani).

Da pade framerate v igri pod 15 fpsjev za 20 sekund, to je zame neigralno, ne pa te bedarije.

Če je bil to argument maminega sinčka, potem mi kvalificiraj naslednji argument:

Assassins Creed na PS3ju zašteka vsakič ko ga naloadaš (ob drugem loadingu) in velikokrat med samo igro. To je očitna razlika v nekem drugem špilu, da ne boš reku da se obešam samo na enega.

Po tvoji teoriji je potem takem Assassins Creed na PS3 neigralen, saj framerate redno pade ob drugem loadingu na 0 fpsjev... Oziroma ostane na konstantnem 1 framu... Videl osebno..

Upam, da nisem spet uporabil argumenta maminega sinčka...

Pa Pro Evolution Soccer 2008 baje šteka na PS3, da res ni... Jaz nevem, ker nisem igral, ljudje na netu so pa zelo besni..

Sicer mam pa občutek, da je vsak argument na to temo za fanboya samo argument maminega sinčka.

Aha. Verjetno si bral na kaksnem 360 forumu glede problemov z AC verzijo ker ne jaz ne Sneti in se veliko drugih ni imelo z spilom NIKOLI prolemov, kaksnih vecjih.

Frame rate sicer pade, samo za kaksne 3-5 frejmov pa se to za sekundo ali pa 2 in nikjer drugje kot takrat ko ce kamero hitro posuces nad mestom.

Zastekalo mi je samo enkrat. :roll:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Aha. Verjetno si bral na kaksnem 360 forumu glede problemov z AC verzijo ker ne jaz ne Sneti in se veliko drugih ni imelo z spilom NIKOLI prolemov, kaksnih vecjih.

Frame rate sicer pade, samo za kaksne 3-5 frejmov pa se to za sekundo ali pa 2 in nikjer drugje kot takrat ko ce kamero hitro posuces nad mestom.

Zastekalo mi je samo enkrat. :roll:

Aha, ne verjetno nisem.

Mojemu kolegu je na PS3 vsakič ko je naloadal, prvič ko je potem loadal v špilu zmrznil. In ni bil edini. Samo fanboyi očitno tiščite glavo v pesek... Poglej na netu in boš videl da je Ubisoft priznal probleme z zmrzovanjem in jih naprtil Sonyevem novem firmware. In problemi niso marginalni. To da ti na določenem PS3 zmrzne vsakič ko začneš igrat ni hec. In to ni samo en izoliran primer tak.

Če je tebi zaštekalo samo enkrat bodi srečen.

Če pa rad tiščiš glavo v pesek, da se izogneš resnici si pa tudi lahko srečen.

Dejstvo je: Redko kdo je mel probleme na 360, na PS3 pa je imelo ogromno ljudi problem s tem da je zaštekal.

Pa da nebom tko kot ti, kjer se argumet ustavi pri "he said, she said" nekaj linkov za spult tvojo glavo iz peska:

http://digg.com/gaming_news/Assassin_s_ ... s_Freezing

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/ ... 3361042116

To da je tebi in "o bog ne daj Snetiju" delalo je irelevantno. Upam, da se tega zavedaš.

Pa preden me označiš za fanboya... to nisem, ker si bom kupil PS3 v trenutko, ko bom imel za to pameten razlog (Little Big Planet... I am looking at you :beer: ). Dokler pa dobim vse igre, ki so na PS3, v boljši verziji na Xboxu pa nerabim naprave, ki bo nabirala prah.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Na linku ki si ga dal, tako na hitro pogledano, več ljudi pravi da ni imelo problemov, kot da so jih imeli. Pa nekateri pravijo da jim je tudi na xboxu zmrznila. Jaz osebno ne vem kje je resnica, vem edino da raje verjamem "o bog ne daj Snetiju" in ljudem s slovenskih forumov, kot tujim spletnim stranem in forumom. Ne vem pa zakaj se tako ubadaš s tem problemom. Debata se mi zdi da se je začela, da so nekatere igre bistveno slabše (in neigralne) na ps3 kot na xboxu, nekateri pa so opazili da te razlike le niso tako očitne in problematične. Nihče ne zanika da so xbox verzije nekaterih iger boljše. Le da ni takih očitnih razlik, ki bi celo vplivale na igranje. Valda da če si lastiš obe konzoli da si raje vzameš xbox verzijo, a da so Orange Box pa AC tako neigralne na ps3, pa se mi vedno bolj zdijo buče.

Pa o glavi v pesek: MaTTrA pravi da je zadevo IGRAL ter da mu ne šteka, ti pa limaš neka tuja mnenja iz tujih forumov, ter da si enkrat "videl" zadevo pri prijatelju. Ne vem, osebno se mi zdi MaTTrovo mnenje bolj kredibilno. Pa VSEM, ki jih poznam in ki so ga preigrali na PS3, pravijo da ni takih hudih problemov. In to ni mnenje dveh ali treh, saj igram mmorpg DAoC, in veliko ljudi iz ceha si lasti ps3 (pač italijanski ceh, italijani so itak fuknjeni na PS :P), pa NOBEN ni imel nobene zamrznitve. Mora biti pa res naključje da ravno vsem ki jih poznam igra ni zamrznila. Mogoče prinašam srečo. :beer:

Link to comment

Pa o glavi v pesek: ...

Da.. o tem. Povleci jo ven.

Ti verjameš snetiju (he said, she said metoda), nekateri pa raje dejstvom (recimo Ubisoft-u, ki je v dotičnem primeru kar visoka institucija.

Naprimer:

"...But 5 minutes into the first task of the game, we noticed a problem: While jumping from a building, Altair froze in mid-jump..."

"...We spoke with Michael Beadle, Ubisoft’s senior public-relations manager, about the freezing problems. He says Ubisoft is investigating the matter and is not exactly sure what’s causing the glitches. The company noted a drop in complaints once PS3 gamers noticed that turning off the automated login feature on the PlayStation Network, or PSN, reduced the number of crashes. We tried this, but the game still crashed. Ubisoft is working on a patch for the problems using feedback from gamers and blogs, Beadle says...."

Vir: Sneti!!! Ne sej ne... http://www.popularmechanics.com/blogs/t ... 35554.html

Še en članek: http://arstechnica.com/journals/thumbs. ... d-problems

O zlomka... še na ps3fanboy.com: http://www.ps3fanboy.com/2007/11/25/pat ... -problems/

Upam, da si dojel bistvo. Sploh kliknt ne rabiš, URL ti pove dovolj.

In če še zmer ne vidiš je to samo zato, ker še nisi povleku glave iz peska. Simple.

Pa še to: Da, naklučje je da vsem, ki jih poznaš ne šteka. In ne, nisi ti tisti, ki jim prinaša srečo. Verjetno imajo tudi oni glavo v pesku in zato niti ne registrirajo... da jim je zaštekalo. :lol:

Povej, ko boš dojel bistvo, da lahko nehava s to produktivno debato :beer:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Eni imajo probleme, jaz in se mnogi jih nimamo. Za druge ne vem samo vem, da se po cez oceanskih dezelah pojavlja fanboyizem in potem ljudje ki se videli nisi ps3 recejo, da imajo probleme s spilom :uke:

Ne recem pa da stvar ne obstaja samo spet pa ne zamrzne vsake 3 sekunde kot nekateri pripovedujejo ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Za druge ne vem samo vem, da se po cez oceanskih dezelah pojavlja fanboyizem in potem ljudje ki se videli nisi ps3 recejo, da imajo probleme s spilom :uke:

Amazing! Simply amazing! Česa se fanboy ne spomne!

Bolj verjetno kot to, da je vse res, kar je blo v tistih člankih se ti zdi, da si je nekdo čez lužo to izmisli, ker je fanboy??

Zakaj praviš čezoceanskih, če pa si ti tipičen fanboy! Torej se ne pojavijo samo v čezoceanskih deželah.

In v isti sapi govoriš da ti zmrzuje in priznavaš obstoj problema, samo ne vsake 3 sekunde? Tut če zmrzne enkrat na uro je preveč, al kakšna je tvoja logika?

Bluziš o tem, da si je nekdo izmislu... fantazije fanboya...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Da ne bo pomote, si lastim samo PS3, Xbox360 sm prodal. Ampak to je dost zalostno da si nekateri sami sebi lazete da je Orange Box na PS3ju skoraj enakovredn Orange Boxu na 360tki (da ne govorimo o pc verziji ki je bolj superior od obeh skupaj). Orange box na PS3ju je crap, portal so ga eni noobi iz EA in pri tem ima velike motnje frame rata, zelo pocasne loading case etc etc. Skratka ni vredn 60 eu, tist k ga kupi za PS3 = retard.

deletethis.jpg
Link to comment

Travar oprosti sam a zdj ko si pa lastim sam ps3 sm pa fanboy al kaj? :?

Nekako mi je uslo iz ust to da ga je tam veliko vec kot pri nas. Obstaja pa povsod.

In ocitno bos mogo obiskat 2 razred ker takrat se otroci ucijo brat. Na zalost ce bi si dovolj natancno sem rekel da nimam tezav samo "ne recem pa da problem ne obstaja".

Fanboyi so vsega zmozni in to jaz pravim da je kar nekaj taksnih flejmerjev (vecinoma 12 letnikov) ki mislijo da jim bo microsoft/sony placal ce bojo pljuvali po konkurenci in si zato zmisljajo veliko stvari.

Fanboyi so vsega zmozni. Ce bi jim rekel da je na dnu enega kupa gnoja pogodba za 5 let ekskluzivnih iger od parih studijev se ne bi dokopali do nje ampak bi dobesedno pojedli gnoj stran.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Eno so problemi ko se igra blokira, nevem zakaj, mogoče zaradi firmwara, mogoče se s patchi da to uštimat. Napaka programiranja mogoče, ki je nimajo vsi.

Drugo pa je govorit da je igra neigralna glede framerata, da je konstantno pod 30fps in nevem kaj še. To naj ne bi bilo res, in kot se mi zdi, si tudi ti to povedal. Jaz sem na to mislil. Igra je čist igralna, mogoče ima kake probleme na nekaterih konzolah, ki pa jih zgleda odpravljajo.

kilzorz: kdo je rekel da je ps3 verzija boljša od xbox360? itak da je xbox verzija boljša, o tem da pa je ps3 verzija neigralna bi pa bilo za preverit na lastne oči.

itak jo jutri naročim, pa vam povem :P

Link to comment
Fora je v tem da znizajo ocene pri grafiki. Potem ko pa vidis kaksno posteno primerjavo in vidis da so razlike komaj ocitne.

Poglej, to je stavek v katerem trdiš, da so razlike komaj opazne.

Dejstvo da zamrznitve so opazne. To je vse.

Pa pomankanje multiplayerja pr Virtua Tenis 3 je opazen.

Pa frame rate pri Orange boxu.

To je tista resnica, ki si jo skrivaš za tem, da so razlike komaj opazne.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ma razlik sploh ni... o čemu ti govoriš!!!??? Kolega ma x-škatlico pa mu je Assass. večkrat zmrznil kot meni (original, da ne bo pomote)!!! Rekel je, da so razlike komaj opazne in so...sam ti, ki si zaslepljeni fanboy tega ne vidiš... :doh: :no_no: ...kok se je pa PS3 konzolic prodalo v zadnjem času...LOL...velik kupček...zlo velik...ko so tko slabe... :x:x:x tri rdeče lučke... :D:mwahaha:

Link to comment
Ma razlik sploh ni... o čemu ti govoriš!!!??? Kolega ma x-škatlico pa mu je Assass. večkrat zmrznil kot meni (original, da ne bo pomote)!!! Rekel je, da so razlike komaj opazne in so...sam ti, ki si zaslepljeni fanboy tega ne vidiš... :doh: :no_no: ...kok se je pa PS3 konzolic prodalo v zadnjem času...LOL...velik kupček...zlo velik...ko so tko slabe... :x:x:x tri rdeče lučke... :D:mwahaha:

Reci mu, da bo fasal rdece lucke radosti.

kok ste kle gikasti ljudje to ne more človk verjet , najdite si življenje kot pa da se kle dajete katera konzola je boljša

Doh... KONZOLE SLOVENIJA!!!

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
kok ste kle gikasti ljudje to ne more človk verjet , najdite si življenje kot pa da se kle dajete katera konzola je boljša

Ti si ga najdi ko zapravljas zivljenje z odgovarjanjem na tole temo ter branjem le-te.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
kok ste kle gikasti ljudje to ne more človk verjet , najdite si življenje kot pa da se kle dajete katera konzola je boljša

kaj pa ti PSP mojster tule...hehe...moj PS3 je pa boljsi kot tvoj PSP... :eviltongue: ...pa travar nima pojma...kot naši politiki bluzi...ti njemu argumente, on pa vse obrne v svojo prid...tipical fanboy... :lol: :ihih:

:beer: h5n1 :mwahaha: lučke radosti... :sweat:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.