Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Prihaja Gears of War 2:

http://www.gamespot.com/news/6185484.ht ... ws;title;0

Tole pa ma potencial, da postane najbolje prodajana igra za 360ko. Jaz pa moram prešpilat še prvi del (se mi nekako sploh ne da, heh).

RAD TE IMAM! :love::love::love::love::love::love:

Grafika bo cist ql ce bo tako kot v enki :D

Ene par pizdarij morajo popraviti (host powah, game lobby pri multi, stevilo igralcev, stakanje na pof.... objekte)

p.s. Riddick... ce mislis na Resident evil 4 ga GoW potolce! Pa so mi bili vsi RE boljsi od vsake igre, ampak 4 je bedna! Ne bedna, da je ne bi hotel igati ampak bedna, bedna(kje so zombiji, inventory prevelik, Ashly najeda...) :eye:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Kar nemorem si pomagati... kolege, ki so nedavno trdili, da bo DMC4 zagotovo boljši na PS3-ju vprašal, če so se že posuli s pepelom in si zatlačli zarečen kruh v gobec?

Če naj bom direkten: Je DMC4 res boljši na PS3?

MaTTra... I am looking at you... Fanboy argumente na dan! Pa brez sramu.. aja... spet pozabljam da fanboy ne pozna sramu. No kar na dan z njimi.

Pa Burnout Paradise je tudi izšel in je baje enak na obeh konzolah...

Naj osvežim spomin...

Dej povej eno multiplatform igro, ki je boljša na PS3. In navedi vir.

Burnout Paradise (1up: slightly better on ps3) ... ?

Pa recimo DMC 4 ... (no loading times, no screen tearing ........)

To je kolega trdil pred izidom obeh iger... In potem fanboy #2 koper19xx pravilno pove kaj bo rekel Travar:

...mattra, ne ni tako...ko Burnout še ni zuni, pa DMC 4 tudi ne...by Travar... :D;)

Danes sta obe igre zunaj in sta baje enake.

Zaključek: Še vedno PS3 nima ene multiplatform igre, ki bi bila na PS3 boljša kot na Xboxu. Požrite se fanboyi. LOL LAWL LOL DRAWL GLAWL LAWL LOL (ok...prekomerni izpad, ampak meni pali:)

Conectado?

PS: Hm... Glede na to, da sta igri praktično enaki na obeh konzolah, vendar pa je PS3 verzija praktično povsod po svetu dražja... Jo to dela slabšo od xbox verzije? Najbrž...

Če naj to ponazorim s kruhom... Če imamo dvakrat po eno kilo enakega kruha, vednar je en dražji od drugega... Kateri je boljši? Če sta enaka potem je zagotovo boljši ta cenejši...

Please, take another one Fanboy! LAWL :lol:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
travar zakaj si lažeš da nisi fanboy :D

itak da je fanboy :D . ima pač to srečo, da je fanboy na strani "tamočnih", in pač piše kot da je kao objektiven. kar na smeh mi gre, ko vidim kolk se trudi da bi dokazal nadmoč xboxa. ne vem kje se mu ljubi iskati razne linke, poste, filmčke, itd. sam da bi pokazal kolk je njegov xbox boljši od ps3.

(pa nič osebnega, sej kdaj pa kdaj je ql) :thumbup:

Link to comment
jah kaj čmo, sej enkrat smo že debatirali o tem... :D ...ne vem kje vi x-box360 (o fuj) lastniki, pri toliko "dobrih" igrah, ki jih imate na razpolago, sploh najdete čas za pisat toliko po tem forumu... :headscratch::mwahaha:

...ko jih bom jaz imel toliko sigurno ne bom... ;)

Ktere debilne. Kaj naj nehamo žret, srat na šiht hodit sam da bomo lahko na 360ki? Pa to vsak ps3jaš reče že al kaj kcva res ne premoreš čessa pametnejšga izpljunt?

Kar se pa tiče Mattre, neb bil presenečen če bi bil to Rider.

Piece of shit console, piece of shit people

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
jah kaj čmo, sej enkrat smo že debatirali o tem... :D ...ne vem kje vi x-box360 (o fuj) lastniki, pri toliko "dobrih" igrah, ki jih imate na razpolago, sploh najdete čas za pisat toliko po tem forumu... :headscratch::mwahaha:

...ko jih bom jaz imel toliko sigurno ne bom... ;)

Ktere debilne. Kaj naj nehamo žret, srat na šiht hodit sam da bomo lahko na 360ki? Pa to vsak ps3jaš reče že al kaj kcva res ne premoreš čessa pametnejšga izpljunt?

Kar se pa tiče Mattre, neb bil presenečen če bi bil to Rider.

Piece of shit console, piece of shit people

Mislim da ti nimaš kaj pametnega za povedat... :D ...ne ampak res, da tisto malo prostega časa ne izrabiš za igranje take količine iger je pa res žalost in škoda...raje tu nakladate, kok mate tega hudega več kot PS3... :cool::D

Link to comment
jah kaj čmo, sej enkrat smo že debatirali o tem... :D ...ne vem kje vi x-box360 (o fuj) lastniki, pri toliko "dobrih" igrah, ki jih imate na razpolago, sploh najdete čas za pisat toliko po tem forumu... :headscratch::mwahaha:

...ko jih bom jaz imel toliko sigurno ne bom... ;)

Neboš vrjel... Še vedno si z veseljem uzamem čas, da zbudim bolečino v fanboyu. Poleg tega pa je popolnoma nerealno, da bi med tem ko motam in zmotano zadevo skonzumiram igral konzolo. Vsaj meni ne znese oboje skupaj. Zato se med konzumacijo vsedem za komp in napišem kakšno sočno... Conectado?

Dejstvo je, da vsak fanboy poskuša bolečino potlačit... vendar ko ti Travar vrže resnico na pladenj... Priznaj, bolečina se zbudi...

Mogoče ti neboš priznal, da je tako... Važno, da jaz vem, da je... :D

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.