Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Danes smo pa že 13. marca 2008, ti revež pa še vedno nimaš ničesar razen zlomljenega PSPja.

Treba bo prašička razbit in it v štacuno.

za tvojo informacijo, lastim si dva PSPja. pa nekje se mi v bajti vala NES (okej, na podstrešju)

In jaz imam Komodorja in Atari!!!!! poleg tega pa še Gizmondo portable device!!!! Car sem.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

woo, vojna se bije, krvava vojna :D

"zyzyx: neukih? Če ti meniš da sem neuk, ker verjamem da PS3 ne bo propadel, prav tako ne Xbox 360 in Wii ter da noben ne bo prevladal in izrinil tekmecev iz trga, potem sem neuk. PS3 ne bo propadel, pa tudi slabo mu ne bo šlo. Tudi xbox 360 ne bo propadel in tudi slabo mu ne bo šlo. Pravtako ne Wii."

Ne tako osebno vzet no ;)

Drugače pa ena konzola bo prevladala po prodaji (pa tudi po drugih merilih).

Dejte še mal Motostorm 2 trailer pokomentirat. Spet dajejo pre-rendered posnetke, porka dio :)

Če kdo slučajno še ni videl:

http://www.gametrailers.com/player/31749.html?type=

edit: freakin crap connection :x

Link to comment

A niso pri M$ju rekli, da bo prodaja v feb. spet vecja za 360 kot v PS3 in na koncu PS3 skor proda vec kot Wii ?

Wii: 274,000

PS3: 269,000

Xbox 360: 230,000

Smeh. :)

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
A niso pri M$ju rekli, da bo prodaja v feb. spet vecja za 360 kot v PS3 in na koncu PS3 skor proda vec kot Wii ?

Wii: 274,000

PS3: 269,000

Xbox 360: 230,000

Smeh. :)

A niso pr Sonyju rekli, da bo imel PS3 4D grafiko... To je šele smeh, kolega. :)

Je pa res, da laži niso tako smešne kot zgrešene napovedi...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

no, jaz mam od božiča xbox360 doma, pa ne bom rekel da mi je žal da sem si ga nabavo, ker sem ga dobil skoraj zastonj. preigral bioshock, kameo, gears of war, DOA4 in nič več. nabira se prah na njem, ker pač ni špilov ki bi me potegnili. skoraj sami FPS-ji, ki mi ne ležijo najbolj(oziroma redko), dirkačin ne špilam, športnih itak ne, Mass effect mi je zeh...

zdaj čakam na Lost Odisey, ne vem no, za moj okus je PS3 mnogo zabavnejši. ah ja, PS3 mi ni zmrznil niti enkrat, kar pa ne morem rečt za xbox360. multiplatform igre pa majkemi so čisto iste. tak da Travar ne govoriti nekaj v tri dni.

pa kak bluray si rad pogledam in je res špica slika.

joj, skor sm pozabo: M$ računa za live, to meni res smrdi :no_no:

tako da, ko mi poteče live mislim da se konzole znebim, razen če ne bo Street fighter 4 exclusiva za xbox, za kar je malo šans.

ratt-logo.gif
Link to comment

Samo tole bom povedal.

Zmeraj bom prisegal na xbox 360, pa naj bo 5× slabše prodajan, naj velik več crkuje, naj bo glasnejši, xbox 360 je pač konzola, ki je moji najljubši zvrsti (torej streljačinam) pisana na kožo. S hardcore kontrolerjem PS 3 v tej zvrsti tepe na vso moč.

PS 3 je pač konzola za fane japonskih rpgjev, platformščin, kar pa zame niti najmanj na velja. Ne bom ga kupil niti, ko izide God of War 3 (ki je praktično edini špili ki me kokr tok zanima), ker se bom komot zamotu z drugo igro.

Na to, da špili iz xboxa izhajajo na PCju se niti najmanj ne požvižgam in me sploh ne zanima. Velik bolj mi je pomembno, da bom lahko še leta igral grafično primerljive špile s PCjem na konzoli za 200€. Za to pa je IGRALNA konzola, mar ne?

Link to comment

Mnja, sem na hitro pogooglal "4D graphics" in sem dobil tole. Piše kao da ma tole neke veze z vplivom časa na objekte v igri, isto kot v real lifu. Železo bi torej naj rjavelo, les bi naj trohnel ipd. Dodana sta tudi 2 videa, prvi se meni zdi kr neke, pač ne vidim tistih efektov, na katerih bi naj bil v videu povdarek. Tud drugi me ni nič kaj prepričal, pač ne verjamem, da bi lahko ploščice same od sebe padle s stene :no_no:

NitroBlast90.jpg

Link to comment
preigral bioshock, kameo, gears of war, DOA4 in nič več. nabira se prah na njem, ker pač ni špilov ki bi me potegnili. skoraj sami FPS-ji, ki mi ne ležijo najbolj(oziroma redko), dirkačin ne špilam, športnih itak ne, Mass effect mi je zeh...

Hm... čaki malo, kakšne igre pa ti potem sploh ležijo? In, katere igre na ps3 so te potem tako zabavale :lol:

Link to comment

Xbox360 že drugi mesec izgublja na domačem trgu po prodaji konzol:

TOP-SELLING HARDWARE - FEBRUARY 2008

Nintendo DS 587,600

Wii 432,000

Playstation 2 351,800

Playstation 3 280,800

Xbox 360 254,600

Playstation Portable 243,100

Vir: Gamespot

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

fight, arkade, rpg, adventure...

preigral ressistance, motorstorm, rachet&clank, ninja gaiden sigma, oblivion (katerega sem sprobal tudi na x360 in je slabši zaradi vmesnega nalaganja (toliko o boljših muliplatformih, a ne Travar?)), fight night round 3, ridge racer, virtua fighter 5, uncharted, folklore, Lair(meni kr kul špil), warhawk,...

PS3 imam od septembra in mislim da je to kar poštena bera iger, sploh če upoštevate da mi call of duty, burnout paradise in druge multiplatform igre ne potegnejo. tako da ne vem kaj nekateri jamrajo da PS3 lastniki nimajo kaj za igrati. je pa res da komaj čakam na ninja gaiden 2 za xbox360 :drool::drool::drool:

Gran Turismo 5 bom dal v PS3, odfural 2 do 3 proge da vidim grafiko in jo nato vrnil frendu, ker so mi take igre neumne. čim manj realizma zame, tako fizike in grafike, tem bolje je)

Super Mario ftw (končno sem dobil galaxy :beer:)

ratt-logo.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.