Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

HEHEE , ej d kje si pa slišal da bi lahko z ps3-jem potoval skozi čas pa ukrivljal prostor pa take bedarije ps3 je mogoče enkrat pa pol močnejša škatla od xboxa360 ki ima žal le malo dobrih naslovov: zaenkrat imam za ps3 le te igre: oblivion (edicija), mercenaries 2, resistance 1,2 ; uncharted, gta 4 in mgs 4. Za xbox pa cel kup( da ne boste mislili da imam več zaradi travniških verzij, imam dvakrat več orginalov) . Pa še to sem dal tolk denarja da me še zdaj glava peče. Razmišljam da bi ps3 ker prodal in kupil spet ko pride slim verzija , manj štroma požrešna pa moda konzola. GOW 3, uncharted 2 in killzone si lahko prihranim za kasneje.

kaj ti pa bo ps3 ki bo manj stroma pokuril? ti ko igras ps3 enkrat na 5 mescov... prihranil bos 5 centkov. :lol::car:

GT: jonskiC

Link to comment

Em ker je še zdaj brezveze delat temo o god of war sem nekaj našel o tej igri :

* Unlike God of War 1 and 2 where there are only 15 enemies on screen, there will now be around 50 this time.

* You can ride monsters like the Cyclops and “control”.

* Kratos on the PS2 used 5,000 polygons, now he uses 20,000.

* They made the weapons “better” so it adds more variety. Like with a different weapon, you don’t get just a couple different attacks, but a whole different play style.

* The lion gauntlets are called Cestus.

* Enemy AI’s are a lot smarter. Some of the enemies will be “commanders” and control the other grunts.

* Enemies will look different, even if they’re the same type. Like, even though the skeleton soldiers are in the same category, they will have varied looks, so it’s not like everyone looks the same.

* More boss fights than GoW 1, but less than GoW 2.

* No multiplayer.

* Hades boss fight confirmed.

Link to comment
A misliš, da 4D grafika pa se da, glede na to, da so rekli, da se da?

Ah, ta preprostost nekaterih ljudi...

kako, pa veš, da so rekli da se da :hyper: ?

Ker ne tiščim glave v pesek... To so dejstva... Kutaragi je leta 2006 napovedal 4D grafiko. Od takrat je to nekako podoben joke, kot to, da je PS3 supercomputer... Tudi Kutaragi naumil.

Če se vrneva k izvornemu vprašanju; Ali misliš, da je 4D mogoč, glede na to, da je Sony rekel, da je? :innocent:

Ker baje, je to, kar Sony reče za fanboye svetinja.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

...ko pogledam gumb "A" na controllerju si mislim gumb "Trikotnik" ne pa "A"...

...ko pogledam gumb "X", ne gumb "X" , ampak "Kvadrat" al obratno...

...ko pogledam gumb "X" je pač "X"...

...ko pogledam gumb "Kvadrat" si mislim "Škatla", pač "Box"...

...ko'k stopinj ma že "Krog" ? mislim da 360...

...ko igram moje 3 igre na "Playstationu"...

...ostalih 360 iger čaka na polici...

...ker je "xbox" na popravilu...

...uPAM DA se za naslednjo generacijo japonc pa američan po GAYata :petting: in da

izdajo ENO (una,jedna,one,...) AfterNextGen consolo in . (pika)... :bringiton:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Mah jst sem home sam enkrat spilal, pa ok, sej je kul, sam jst se bolj ne znajdem tam. Meni se zdi da ni placljiv, toda mi Slovencki se ne morem dostopati iz svojega(slo)racuna.

Drugace se pa verjetno dosti spila midnight club,motorstorm,cod(4,5-waw),lbp,resistance,... to se mi zdi da najbolj spilajo ljudje, ki jih imam pod prijatelje =)

GT: jonskiC

Link to comment

Ok nevem zakaj menite da sta si splinet cell pa mgs nasprotje, mgs je že kr stara serija, ki ima drugačen stil od drugih iger, zgodba je nasploh ena najboljših in zakomliciranih . Igro dela konami japonci ki imajo drugačen stil od nas, se mi zdi da oni radi gledajo animacije zato jih igra toliko vsebuje kot je značilno za vse dele. Vem da igra ima dobre fore SPOILER !!! :

recimo se boriš z tisto mantis da si se z njo boril v enki, ker ti je brala misli si moral izključit gamepad in dat v drug vhod, tako si bossa zmedel da ti je nehal brat misli, enako mi je svetoval kolega za četri del pri istem šefu to sem probal in snake reče da se nemoreš premikat pa ti oni tip po radiu pove da to kar si že naredil v da tu ne bo prijelo.

Aja pa za tistega robota Mk2 je fora da ga krmiliš z dual shock 3.

END SPOILER

Če sovražite te dolge sekvence in čuden gameplay(ki ima kr dobre finte) je bolje da se lotite gears of war ali pa kr uncharted kjer akcije ne manjka. LBP je kr dobra igra z dobro fiziko ampak men se zdi da je mal bolj za mlajše, pa priznam da imam premalo domišljije in kreativnosti za home made levele. Ratala mi je le skakalnica in spust z rolko v kocke. Probal sem tudi mirror edge level preko neta ampak če nebi blo skakanje hardcore zadeva bi bil zelo dober špil.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.