Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Potem moraš GTA igrati na PC-ju v 2,560 x 1,200 zakaj bi se zadovoljil samo z 720p, je potem igralna izkušnja še boljša, a ne. Ne seri klanf, da se igralna izkušnja GTA (btw nisem ravno navdušen nad to vrsto iger, tako da iz tega vidika nisem za nič prikrajšan) bistveno razlikuje glede na konzolo, je pa po svoje škoda za PS3 fane, da je M$ s svojim denarjem preusmeril serijo na Xbox.

Znaš še kej druzga kot bluzit?

280 € = 720p

400 € = 630p

>2000 € = 1200p

Cene so iz časov ko je izšel GTA 4.

Prva vrjanta je za ljudi na budgetu.

Druga vrjanta je za fanboye, ki brez problema preplačajo slabšo reč - važn da je Sony in da jaz mislim, da je tabolše

Tretja vrjanta je za ljudi z denarjem.

Naj te prav razumem... Količina kablov (ne kvaliteta) in prostor (za en BD player več prostora v sobi) vplivajo na igralno izkušnjo, grafika pa ne? Ne seri klanf ti. Prosim.

O softnesu renderja in nevem čem lahko parlamentirate na PS3 blogu. Frame rate in resolucija sta v PS3 verziji zagotovo slabša in to NI stvar debate. Sicer pa je itak Sony rekel, da sta obe verziji IDENTIČNI. Že morta bit. :innocent:

Ti se pa raje še enkrat vprašaj, ali je bil MS denar - ali Sonyjeva nepripravljenost na pomoč developerjem - ali celo nepripravljenost narediti sistem, za katerega bi se dalo normalno programirat? Ker da bi denar diktiral kako dobro bo delal hardware mi je tuje...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
]In ti spet potrjuješ moj predhodni post v tem topicu.

Meni se je pa zdelo da si rekel, da si se odstranil iz te debate. Zanimivo. Verjetno sem spregledal del posta, v katerem si napisal "saj se samo šalim".

Ampak nisem..

Nisi nič spregledal... On se bo selektivno odstranil, ko mu bo zmanjkalo neumnosti za povedat. Do takrat pa neglede na to, da bere in piše v temo, štej, da je odstranjen in te ignorira, pa čeprav te ne. Če sploh ma to, kar sem povedal kakršen koli smisel. :tepen:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Nikoli nesm trdil da št. kablov vpliva na iralno izkošnjo ampak, da je to prednost ene naprave pred dvema. Kvaliteta grafike lahko popestri igralno izkušnjo ne pa izboljša, razen če se tetris v HD bolje igra kot v CGA grafiki.

Sem pa pri vseh primerjavah GTA opazil, da je pri xboxu ponavadi manj avtomobilov, ljudi... no verejtno je to le naključje.

BessieSABU.png

Link to comment

Lej sej pravim, da je bilo to verjetno samo naključje, sem potem preveril še na eurogamerju kjer so res enake slike, ki pa na PS3 ne izgledajo dosti slabše, no kakšna celo bolje. Link do slik s primerjavami če pozorno gledaš vidiš naprimer da je ponekod na PS3 več prižganih luči npr. ampak saj pravim verjetno spet zgolj naključje, zanimiva je npr ena slika kjer se v ozadju vidi blok na Xboxu je v temi na pS3 gorijo luči, ampak spet gre verjetno za posnetek v drugem času pa tako izpade, samo ne vem zakaj je to skroaj na vseh slikah podobno hmmm...

BessieSABU.png

Link to comment
Nikoli nesm trdil da št. kablov vpliva na iralno izkošnjo ampak, da je to prednost ene naprave pred dvema. Kvaliteta grafike lahko popestri igralno izkušnjo ne pa izboljša, razen če se tetris v HD bolje igra kot v CGA grafiki.

Sem pa pri vseh primerjavah GTA opazil, da je pri xboxu ponavadi manj avtomobilov, ljudi... no verejtno je to le naključje.

Jaz pa trdim, da grafika vpliva na igralno izkušnjo. Če za 1 % pa za 1%... za razliko od tvojih BD pogonov in kablovja, ki ne vplivajo... vsaj ne pozitivno... Kvečemu je BD v PS3 razlog, da je PS3 danes to kar je... 200 € več = manjši install base = manj iger, manj ekskluziv = stanje kakršno je danes.... torej iz praktičnega monopola na pozicijo underdoga. Kaj lahko naredi en nedolžen poizkus forsiranja BD...

Ti in tvoje prebrane primerjave GTA... dej si raje na svoj screen prklop in pol komentiraj. Jaz sem vidu oba na svoji TV in ti povem, da je razlika kot noč in dan. PS3 verzija je v kurcu.

Raje povej, če se kar strinjaš s Sonyjem, da sta obe verziji GTA4 identični. Identični... lol... tko kot med 360 in PS3 "ni velike razlike"... Huh hah... leta 2006 je bila na papirju baje enormna razklika... namreč PS3 naj bi odkosil 360 za šalo... Danes fanboyi pravite, da ni več velike razlike? So to tolažbe ob spoznanju, da PS3 ni, kar vam je bog obljubil, da bo? :puppy:

Sicer pa glej... Raje mam konzolo, na kateri igre tečejo boljše (90% multiplatformov teče bolš na 360, 10% jih je mogoče enakih... če ne šteješ online featurjev), kot konzolo, ki ima BD, igre pa so na drugem mestu. Ali na tretjem... odvisno od tega ali Home štejemo za igro. :innocent:

Sicer pa kaj tolko gledaš a so pržgane luči ali ne... kaj ti DEJSTVO, ki je matematično preverljivo ni dovolj... torej 630p proti 720p? Ali padaci framerata? A boš padce fremerate tudi pogledal na slikah? :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ne trdim da je PS3 verzija boljša,vseeno pa mogoče pa kakšna luč več pridoda nekaj k boljšemu vzdušju morda celo bolj kot višja resolucija. Če omenjaš multiplatforme bi bilo potem na mestu primerjati vse verzije tudi tiste na PC-ju. Konzole pač nimaš zato, da bi na njej predvsem igral igre, ki so tudi na PC-ju ampak zaradi iger, ki jih drugje ni.

In ja GTA verzija za PS3 je slabša, jo pa še vedno lahko igram na PS3 medtem, ko ti ne boš mogel gledati Halo Legends v visoki ločljivosti na Xboxu, no ampak saj bo verjetno tudi DVD verzijan ali pa si boš zavrtel ukradeno HD kopijo na PC-ju.

Aja ta mesec bo prodajo xboxov v sloveniji predvidoma poskočila zaradi velikega števila banan.

BessieSABU.png

Link to comment
Ne trdim da je PS3 verzija boljša,vseeno pa mogoče pa kakšna luč več pridoda nekaj k boljšemu vzdušju morda celo bolj kot višja resolucija. Če omenjaš multiplatforme bi bilo potem na mestu primerjati vse verzije tudi tiste na PC-ju. Konzole pač nimaš zato, da bi na njej predvsem igral igre, ki so tudi na PC-ju ampak zaradi iger, ki jih drugje ni.

In ja GTA verzija za PS3 je slabša, jo pa še vedno lahko igram na PS3 medtem, ko ti ne boš mogel gledati Halo Legends v visoki ločljivosti na Xboxu, no ampak saj bo verjetno tudi DVD verzijan ali pa si boš zavrtel ukradeno HD kopijo na PC-ju.

Aja ta mesec bo prodajo xboxov v sloveniji predvidoma poskočila zaradi velikega števila banan.

Tudi jaz bom gledal Halo legends v visoki ločljivosti. A misliš, da ma vezo na kakšnem mediju ali napravi?

Sicer pa bom gledal, tebi na ljubo, na 360, na katerega bom streamal mkv file. In bom gledal v visoki ločljivosti na XBOX 360... Ukradeno? Koga briga? Mogoče ti vidiš razliko, jaz brezobrazna ekonomsko osveščena egoistična prasica pa je ne vidim. Torej moja izkušnja ne bo okrnjena ker ne bom tlačil ploščka v pogon.

Veš pa česa ti resnično nikoli ne boš? Igral igre Halo 3 na svojem PS3... To je pa dejstvo... za razliko od tvojih bučk, da brez PS3 ali BD ne bom gledal Halo legensds v visoki ločljivosti. Pa veš česa tudi neboš nikoli? Igral HD verzije GTA4... Boš poskusil ponovno z "česa jaz na mojem xboxu ne bom"?

Pa ne mi rečt, da te boli kurac za Halo 3. Lahko da te... Mene tudi boli kurac za Halo legends pa te morem še vedno poslušat kako nabijaš nesmisle. Jaz bom gledal 1080p Halo legends na xbox 360.

Glede bananih xboxov... Za ceno treh iger na PS3 dobim nov xbox... Do the math. Lastniki bananih konzol, smo ta izračun že naredili... že pred nakupom konzole. Če kupim eno igro na mesec, lahko vsake 3 mesce kupim nov 360... ker mi ga banajo manj pogosto kot na 3 mesece... the math.. ne pozabi, da sem brezobrazna ekonomsko osveščena egoistična prasica brez vesti in mi je čisto vseeno kakšen je disk v pogonu. In pol se ti rugaš folku z bananim 360... :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Glede bananih xboxov... Za ceno treh iger na PS3 dobim nov xbox... Do the math. Lastniki bananih konzol, smo ta izračun že naredili... že pred nakupom konzole. Če kupim eno igro na mesec, lahko vsake 3 mesce kupim nov 360... ker mi ga banajo manj pogosto kot na 3 mesece... the math.. ne pozabi, da sem brezobrazna ekonomsko osveščena egoistična prasica brez vesti in mi je čisto vseeno kakšen je disk v pogonu. In pol se ti rugaš folku z bananim 360...

Mentaliteta nekaterih je res hard.

Raje si kupite vsako leto nov modificiran xbox, kot da bi tistih 250€ vložili v nakup desetih original iger.

Tako boste imeli ob koncu generacije doma 5 bananih xboxov, namesto enega nemodanega ter 50 original iger.

PS.: a so vas vse pobanal al je komu uspelo uiti?

Link to comment
LOL še vedno boš rabil dve napravi. GTA lahko v hd igram na PC-ju !!?? hecno ane. Še dobro da M$ ne spusti halo-ja in GOW na PC, potem bi ti pa zmanjkalo argumentov.

Primerjava trenutno aktualnega špila kar se meni tiče je na obeh sitemih O.K. no PS3 zgleda pač mal boljše ;) še bolj zanimiva je primerjava s PC-jem

Dej ti **** (žaljivka, sam sem se zadržal naknadno) enkrat preberi kar si ti najprej napisal! Halo Legends lahko gledam na 100 napravah pa si ti še vedno napisal, da jaz tega dreka v HD ne bom mogel gledat specifično na xboxu. Sicer pa vidim, da nimaš kontinuitete. Skačeš iz enega nesmisla v druzga in te bom kar spustil da spizdiš nazaj v svoj svet kjer si resnico slikate kakor vam paše.

Torej ti si začel z tem kaj jaz na xboxu ne morem. Pa sem ti povedal, česa ti ne moreš na PS3... Hecno ane.

Se pa zavedaj, da mam jaz doma PS3, 360 in HTPC in me boli kurac, da so to 3 naprave, ker za vsako vem zakaj jo imam in v čemu blesti. No... za PS3 fucking ne vem ne zakaj ga mam in ne v čem blesti, prodal ga pa tudi ne bom ker mi par 100€ gotovine ne pomeni nič.

Ajd... načeloma se bom vtikal v tvoje poste samo še zato, da se bom norčeval iz tvojih neumnosti. Debatiral s tabo ne bom več, ker ti manjka kontinuiteta. Po domače... če začneš s sranjem, ga pol požri. Ne pa usrat zraven novga dreka. :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Hmmm se mi zdi da ste xbox fanboyi enu malo živčni, veretno zaradi banan.

Hecno je da najprej daš ti varianto, da to kar ne moraš z xboxom delati lahko pač narediš s PC-jem (strimanje, linux, fotoalbumi, video...), potem dam pa jaz za kontro, da to kar ne morem s PS3 delat lahko na PC-ju delam in to bolje kot na xboxu, ti pa ni prav hmmm. pa je res hecno.

Najprej moraš ti ****** (nekaj lepega ampak res lepega, ampak se raje zadržim) prebrati vse svoje poste, dejstvo ostane s PS3 lahko igram igre in gledam blu-raje, ti lahko z xboxom igraš igre in gledaš dvd-je. Razlika v grafiki med konzolamo pri določenih multi igrah je ampak ne vpliva bistveno na igralno izkušnjo, kar dokazuje veliko število primerjav , PS3 mi pač nudi kljub vsemu več.

BTW zakaj bi na xbox strimal, če imaš HTPC!? hecno

BessieSABU.png

Link to comment
Hmmm se mi zdi da ste xbox fanboyi enu malo živčni, veretno zaradi banan.

Hecno je da najprej daš ti varianto, da to kar ne moraš z xboxom delati lahko pač narediš s PC-jem (strimanje, linux, fotoalbumi, video...), potem dam pa jaz za kontro, da to kar ne morem s PS3 delat lahko na PC-ju delam in to bolje kot na xboxu, ti pa ni prav hmmm. pa je res hecno.

Najprej moraš ti ****** (nekaj lepega ampak res lepega, ampak se raje zadržim) prebrati vse svoje poste, dejstvo ostane s PS3 lahko igram igre in gledam blu-raje, ti lahko z xboxom igraš igre in gledaš dvd-je. Razlika v grafiki med konzolamo pri določenih multi igrah je ampak ne vpliva bistveno na igralno izkušnjo, kar dokazuje veliko število primerjav , PS3 mi pač nudi kljub vsemu več.

BTW zakaj bi na xbox strimal, če imaš HTPC!? hecno

Še dobr, da si mi povedal, kako igraš Halo 3 na PC... in to baje bolje kot na 360... car si ni kaj... bravo...

Sicer pa ne pozabi; jaz mam obe konzoli... in posledično vem kaj ponujata malo bolje od nekoga, ki ju nima... in imam posledično malce manj razlogov za bit fanboy kot ti. :innocent:

Ti pa kr veselo glej BDje...

BTW: Halo legends bi stremal na xbox v HD, da ti pokažem, da moj 360 špila tud HD če se mi ljubi - sam ne na BD, ampak itak vsi vemo, da BD nikakor ni edini medij, ki lahko nosi 1080p zapis videa.. V resnici tega seveda nebi naredil ampak bi pogledal kar iz kompa... Dejstvo pa je; HTPC je zmaga.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Looks like your holidays will be going to hell faster than you thought as today EA announced that the demo for Dante’s Inferno will be hitting the PlayStation 3 and Xbox 360 this December.

From the press release:

Coming this December, the ‘Gates of Hell’ demo includes the entire opening level and gives gamers a taste of Visceral Games’ blockbuster adaptation of Dante Alighieri’s epic poem, The Divine Comedy.

The ‘Gates of Hell’ demo will introduce players to the game’s hero, epic story and intense action gameplay, tracing Dante’s battles from the surface all the way to the Gates of Hell. Players will experience fast-paced hack-n-slash combat as they fend off waves of enemies before taking on the ultimate battle against Death. After defeating this boss, Dante will be armed with Death’s scythe, a powerful holy cross, and will be ready to tear open the Gates of Hell. The demo also features two stunning cinematic movies made by Blur, the award-winning visual effects, animation and design studio.

“Our main goal from the start of this project has been to create a journey that will make gamers truly feel like they are going through hell,” said executive producer Jonathan Knight. “The demo will give everyone some insight into how we are treating the story and a taste of the gameplay. And with nine more circles of hell to explore once the game comes out in February, we are literally just scratching the surface.”

The game itself is slated for release February 9, 2010 in North America and in Europe on February 12, 2010 for the PS3, 360, and PSP (the demo is only for the 360/PS3).

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Halo 3 igram na PS3 podobno kot ti igraš PS3/PC exkluzive na xboxu, je pa vprašanje zakaj Halo 3 ni na PS3 ali na PC-ju, zagotovo ne zaradi prešvoh strojne opreme oz. še bolje se je vprašati zakaj npr. MGS4 ni na Xboxu!?

Xboxa nimam doma in tudi vem zakaj ne, ker ga ne rabim! Je pa nekaj res.... zelo si želim, da bi ga rabil, ker bi potem imel razlog, da ga kupim, ampak res je to moja zelo intimna želja, samo, ko mi ne moreš dati pravega razloga...

Wii je vsaj ponudil nekaj novega, PSP je idealen za na pot (Filmi, GPS, fotkanje za otroke, PSone igre), NDS je zabaven tako in drugače, PS3 vsebuje vse kar rabim za zabavo v dnevni sobi (od povezave s PSP do shranjevanja slik in filmčkov z izletov iz kamere oz foroaparata, do nadomestnega računalnika (linux pač)).

Mi, da pa nekaj mislit?? imaš PS3 in ga ne uporabljaš za vse zgoraj našteto!? ...kot bi imel doma bager, sicer nič ne koplješ ampak pač maš ga, zato da lahko v prid ribi trdiš, da ti ne služi ničemur, ribo pa vsaj lahko nafutraš in jo opazuješ kako plava po akvariju... aja sej res tole ni mn3n... :D

BessieSABU.png

Link to comment
Halo 3 igram na PS3 podobno kot ti igraš PS3/PC exkluzive na xboxu, je pa vprašanje zakaj Halo 3 ni na PS3 ali na PC-ju, zagotovo ne zaradi prešvoh strojne opreme oz. še bolje se je vprašati zakaj npr. MGS4 ni na Xboxu!?

Xboxa nimam doma in tudi vem zakaj ne, ker ga ne rabim! Je pa nekaj res.... zelo si želim, da bi ga rabil, ker bi potem imel razlog, da ga kupim, ampak res je to moja zelo intimna želja, samo, ko mi ne moreš dati pravega razloga...

Wii je vsaj ponudil nekaj novega, PSP je idealen za na pot (Filmi, GPS, fotkanje za otroke, PSone igre), NDS je zabaven tako in drugače, PS3 vsebuje vse kar rabim za zabavo v dnevni sobi (od povezave s PSP do shranjevanja slik in filmčkov z izletov iz kamere oz foroaparata, do nadomestnega računalnika (linux pač)).

Mi, da pa nekaj mislit?? imaš PS3 in ga ne uporabljaš za vse zgoraj našteto!? ...kot bi imel doma bager, sicer nič ne koplješ ampak pač maš ga, zato da lahko v prid ribi trdiš, da ti ne služi ničemur, ribo pa vsaj lahko nafutraš in jo opazuješ kako plava po akvariju... aja sej res tole ni mn3n... :D

In kdo želi igrat PS3 ekskluzive? LOL... Resno.. Kdo? :puppy:

Razlika med Halo3 in ekskluzivo na PS3? Število ljudi, ki si to želi igrat. Velik faktor. Poglej prodajo Uncharted 2... ni prov velik ljudi k hoče to sranje... po Sonyjevih besedah prva prava killer aplikacija za PS3... PRVA... in žal NEPRAVA.... torej prvo še čakamo. :innocent:

Ti bom povedal par stvari o tem kaj kdo rabi... in česa ne... 200 let nazaj niso rabili avtomobilov... ker jih niso imeli... 100 let nazaj niso rabili TVja... ker ga niso imeli... 50 let nazaj niso rabili interneta... ker ga niso imeli. Torej česar ne poznaš tega načeloma ne rabiš. To je prvi point.

Drugi point; obrambni mehanizmi. Lisica je lačna hodila po vinogradu in opazi sočen grozd... Se trudi, da ga doseže pa ga ne more... zaključi, da grozdja itak ne mara, ker je kislo in se odpravi naprej. Nauk; če česa ne moremo dobiti se v glavi prepričamo, da tega nočemo ali ne rabimo. Predvsem reveži, ki nimajo za dve konzoli...

Point tri: Kaj pa rabim razen skorje kruha in kozarca vode na dan? V bistvu nič... tko da govorit o tem kaj nekdo rabi in kaj ne je banalno.

In PS3 nikoli ne bo bager... vsaj ne v moji dnevni sobi... bager vsaj dobro koplje luknje... PS3 ne dela nič dobro... NIČ... :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Poleg hrane rabiš še nekaj toplega za oblečt in streho nad glavo, in za eksistenco res ne rabiš več, kar pa ne pomeni da pred 200 leti niso rabli avtomobilov, seveda so jih, samo niso jih imeli...

Xbox naj bi bil za igre, glede na to, da imam še štiri konzole (da PC-jev ne omenjam) ga za igranje res ne rabim (no edino, če bi se podal v kriminalne vode in bi s tem prišpral par €, kar mi pa ni treba).

In če nisi opazil ne trdim, da je xbox zanič ali slabši za igre kot PS3 (ti obratno trdiš btw), trdim, da mi PS3 v celoti da več in zato ne rabim še xboxa.

Zakaj torej imaš PS3!? Glede na to, da ga ne uporabljaš, je to enako temu, kot da ga nimaš. Bager, ki ga ne uporablja pač ne koplje lukenj, kaj šele dobre.

Razlika med Halo3 in ekskluzivo na PS3? Število ljudi, ki si to želi igrat
aja prej si me že skoraj prepričal, da je v tem, da je halo lepši, boljši..., aja pa želijo si ga igral LOL.... a to pomeni, da ga ne igrajo, samo želijo si :D

Banannanih Xbox je baje že čez 600.000 in jih bo še cca 400.000, fino prodaja bo šla spet gor ;) , najprej so se kvaril, zdaj jih pa kvarijo hehehe...

"Our office has gone to hell," says the source. "People have been calling in around the clock and most of them are screaming teen-agers who don't understand the terms of use that comes with the console they bought."

BessieSABU.png

Link to comment

Razlika med Halo3 in ekskluzivo na PS3? Število ljudi, ki si to želi igrat

aja prej si me že skoraj prepričal, da je v tem, da je halo lepši, boljši..., aja pa želijo si ga igral LOL.... a to pomeni, da ga ne igrajo, samo želijo si :D

Ne glej.. ne želijo si ga igrati.. so ga igrali... Namely 10 miljonov ljudi, ki je kuplo originalno verzijo pa verjetno še enkrat tolko ljudi, ki ni kupilo ničesar. Ampak bom ostal na 10 miljonov.

Verjetno si ga želi igrat še veliko več ljudi... ki nimajo za 360... ali pa majo samo PS3... ampak vem kot dejstvo, da je Halo 3 hotelo igrat vsaj 10 miljonov ljudi, ki je to dokazalo z nakupom.

Torej; kdo za vraga pa hoče igrat recimo Uncharted 2? Če je 5% lastnikov PS3 fanatičnih Sony fanboyev, je odgovor, da okoli 5% lastnikov PS3... kar nekako sovpada z številom prodanih izvodov. Torej je odgovor, kdo želi to igrati na dlani... :innocent:

In kljub temu, da vsi vemo kako veliko lastnikov 360 "kupi" svoje igre... je naravnost začudujoče, da 360 proda še vedno več iger kot PS3... na posamezno konzolo... da mi ne bos utrujal, da je xboxov več.

Sicer pa lahko nehamo debatirat o okusih... o okusih se ne debatira ker je nesmiselno...

Tebi PS3 nudi stik z bogom...

Meni PS3 nudi en drek...

Kaj PS3 nudi "povprečnemu" potrošniku, pa jasno kaže pot, ki jo je Playstation prehodil od leta 2004... Leto 2004 sem izbral kot leto v katerem je bil PS2 še na vrhuncu svoje moči... no danes je leto 2009... Pot ki jo je prehodil Playstation pa vidi vsak... to ni stvar debate. Kaj so razlogi za to? Zagotovo jih je veliko... Vsekakor pa očitno to jasno kaže, da ljudi, ki jim PS3 ponuja stik z bogom ni veliko. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Lep pozdrav!

Bolj ko berem to kregarijo bolj vidim da se konzolasticna scena deli na dva tabora.Pa to ne 360 vs PS3 ampak po letih.Konzol sem imel do sedaj cel kup (SNES, N64,Dreamcast, PS1, PS2, PS#, Xbox360- mel pa prodal) in moram reci da se mi od vseh najbolj dopade PS brand.Travar bo rekel da sem fanboy - in verjetno sem res.Samo z razlogom.PS ima pac nekaj kar druge konzole nimajo - nek svoj sarm.Recimo da primerjam to s cokolado - sej je Milka v redu pa dobra pa tko naprej sam ko pa probas kaksno pravo temno cokolado pol pa Milke ne moras vec v usta dat.Sicer je pa znano da raja pada na konfekcijo.

In isto velja za 360-ko.Nima pravega feelinga.vse je tko plehnato, brezdusno,... Poglejmo recimo Forzo - kul game pa vse sam ko primerjam ze to z recimo Gt serijo na PS-ju mi mine da bi se kdaj prizgal 360-ko.Pa tu ne gre za prolog - lahko si dam notri tit Gt2 za Ps1 pa bo feeling boljsi.J...s grafiko ce stvar ni igralna.Da ne omenjam raznih R&C serij za PS2 (in zdaj za PS3), pa Okami, pa ICO, pa God of War serije, pa MGS. pa Tekken, pa ...Za mene 360-ka preprosto nima takih gejmov. Kaksen Halo lepo vas prosim - hahahahaha.... sej se ne morem nehat smejat, pa Gears of War- kje v tu najdete zabavo tut ne vem (BUM, BAM, TRESK - ej ful zabava) - zraven pa poslusat se en kup debilckov, ki mislijo da so isti madrfakerji kot tipcki v igri.In kaj mas od take online scene???Kaj mi cjo pol slusalke pa mikrofon?

Sicer pa mislim da x360 posedujejo adolescenti katerim je to prva konzola (al pa zlo blizu tega).Pa ful je dobr ko lahko vse zastonj dobijo - ej ful zur.Ce bi kdo od vas v zivljenju kaksno igro naredil bi videl kolk truda gre v to.Sam nisem v zivljenju piratiziral ker bi sam sebi pluval v lastno skledo.Dej probite tistop kar delate dajat zastonj okrog - sej vi tut tko zadeve dobite. To se pa ne slis tko zabavno, a ne.Al pa mamicam recte ko dobi placo da naj jo kr naokrog potala.A to pa ne, a ne.To se zdej lepo vid ko je MS zace talat banane.Kr naenkrat se vsi pizdijo kako lahko.Jst bi vam skuru konzole ne pa sam banal.Bi blo pa lepo ce bi kdo sel kdaj v Ameriko pa videl kaksna je tam scena....

PS3 mi nudi vse kar trenutno rabim.Ce hocem gldat film, si grem kupit Blu ray pa si ga pogledam - in ja Travar, je razlika( to ti lako posebej razlozim, ce res hoces vedet).Ce hocem poslusat muziko , jo poslusam, ce hocem igrat gejme jih igram... ... in mi nic ne fali.Res ne vem v cem je to 360-ka boljsa????Zame ne,pa se iger ki bi jih igral nima, zato sem jo tudi prodal.

Ne vem pa kaj bi Travar rad povedal s temi prodajnimi ciframi - pol si poglej v kolkih izvodih so ble prodane MGS, GT, Tekken, ... serije pol pa govor.

Zdej pa udri po meni.

P.S. Halo3 - ne me j...t, Hahahahahahaha

Link to comment

Torej če povzamemo Travarjevo mnenje so edini dobri špili tisti ki prodajo nad 5mio izvodov.

To se pravi da, kar se ekskluziv tiče, smo to generacijo dobili le tri dobre igre:

Halo 3

Gears of War

Gears of War 2...

... poleg Nintendivih ekskluziv kot so Nintendogs, itd...

Jaz pa sem si predstavljal da je to dokaj dobra generacija...

vedno sem si tudi mislil da so Age of Empires, Civilization, ali novejše igre kot Mass Effect, Forza, MGS dobre igre, a očitno niso...

Rad bi še eno Travarjevo ekonomsko-kvalitativno analizo: ali meniš da je Demon's Souls dober špil? Kritika in igralci ga ne morejo prehvalit, a ker je špil hardcore FRP in dokaj težek ga nedvomno ne bodo prodali v 5mio izvodih... to se pravi je špil slab ker ga bodo pokupili samo hardcore FRPjaši?

Kaj pa če bi ga zraven pokupilo še 5mio dvanajstletnikov, ki je preigralo 5 iger v lajfu, potem bi bil špil masterpiece?

Zakaj so sploh šli delat tak težek FRP, ki ga noben ne bo kupil? Zakaj niso v špil raje nametali kup psičkov in ostalih živalic, ki jih moraš nahranit, da dobiš level - up? Zakaj prodajajo klime eskimom?

Ali naj jaz verjamem 17mio najstnicam, ki so kupile Nintendogs, ali naj verjamem preščici gamerjem, ki so kupili npr. Risen?

Ali naj postanem musliman, ker je vsaki četrti človek na zemlji musliman, torej ker jih je toliko imajo sigurno prav?

Link to comment

Halo je "šele" na 35 mestu po prodaji, prehiti ga npr. Wii fit za cca 12mio po tvoji (Travar) logiki je potem Wii boljša konzola in nudi več od xboxa? Verjetno da.

Zanimiva primerjava prodaje po tednih za vse tri konzole v času od 1 do 150. tedna prodaje

Graf

Tudi ostali grafi so zelooo zanimivi. Edino ne najdem starostnih primerjav, predvidevam pa da so iralci/igričarji (wtf) na Xboxu bistveno mlajši od tistih na PS3.

Prodaja v Oktobru:

Console Wii PS3 X360

Total 1,572,937 1,015,180 614,556

Samo še vprašanje časa pa s ebo zgodilo to kar sem trdil spomladi.

BessieSABU.png

Link to comment
Halo je "šele" na 35 mestu po prodaji, prehiti ga npr. Wii fit za cca 12mio po tvoji (Travar) logiki je potem Wii boljša konzola in nudi več od xboxa? Verjetno da.

Zanimiva primerjava prodaje po tednih za vse tri konzole v času od 1 do 150. tedna prodaje

Graf

Tudi ostali grafi so zelooo zanimivi. Edino ne najdem starostnih primerjav, predvidevam pa da so iralci/igričarji (wtf) na Xboxu bistveno mlajši od tistih na PS3.

Prodaja v Oktobru:

Console Wii PS3 X360

Total 1,572,937 1,015,180 614,556

Samo še vprašanje časa pa s ebo zgodilo to kar sem trdil spomladi.

Ktera po vrsti pa je šele prva PS3 exkluziva, če je Halo na 35. mestu... kar vem da je na all time lestvici... Sam prva ps3 ekskluziva je pa katera? na 150. mestu?

Zelo zanimiv graf je tole... http://vgchartz.com/hwlaunch.php?cons1= ... &weeks=156

Pri Sonyju se sprašujejo... What the fuck went wrong?! :puppy:

Upam, da se zavedaš, da največji pesimist, pred natanko 150 tedni nebi nikoli predvidel kaj takega... Da bo PS3 krivulja praktično vzporedna z 360 krivuljo.

Pač PS3 je bil strel mimo... tudi najboljšim se zgodi.

In ni mi treba povedat še enkrat kako "tebi PS3 nudi več". Sem razumel... kdo si že ti, da je to pomembno? :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.