Skoči na vsebino

ali mi priporočate ps3?!ali morš imeti posebno televizijo?


Altair_x

Priporočene objave

@Gatsu: če maš namen igrat tudi starejše špile (s PS2, itd.), raje še obdrži CRT.

Heh zarad starih spilov pa res ne bom prikrajšan pri igranju novih no ;) Btw tisti ki ste mel sanso videt in 720P in 1080P a je tok velka razlika da se splača vrečt proč še tolk več ojrov al je čist dost HD ready zadevca.

Link to comment
@Gatsu: če maš namen igrat tudi starejše špile (s PS2, itd.), raje še obdrži CRT.

Heh zarad starih spilov pa res ne bom prikrajšan pri igranju novih no ;) Btw tisti ki ste mel sanso videt in 720P in 1080P a je tok velka razlika da se splača vrečt proč še tolk več ojrov al je čist dost HD ready zadevca.

ma delajo špili za ps2 na ps3? :china:

Link to comment
  • N7

no, kar se mene tiče je bolje prej kupit pameten televizor.

potem pa konzolo.

prvic, ker bos obolel s slabo sliko na SD (razlika je več kot očitna, je pa tudi odvisna od velikosti in malo manj od kvalitete SD televizorja)

drugic, ker bos lazje potrpel z dobro sliko in filmi (brez konzole), kot s slabo sliko in konzolo. v warhawk temi je mojster napisal, ce se prav spomnim, ko je bilo govora o taktiki letenja, da sam sploh ne vidi nekaterih znakcov, ker je tekrat imel nek lev SD tv. :tard:

jaz sem najprej upalil tv potem pa konzolo. ni mi zal.

:crossfingers:

ozi_SLO.png

Link to comment
@Gatsu: če maš namen igrat tudi starejše špile (s PS2, itd.), raje še obdrži CRT.

Heh zarad starih spilov pa res ne bom prikrajšan pri igranju novih no ;) Btw tisti ki ste mel sanso videt in 720P in 1080P a je tok velka razlika da se splača vrečt proč še tolk več ojrov al je čist dost HD ready zadevca.

Nisi me razumel. Ti kr nabavi LCD, samo ti predlagam, da obdržiš CRT, če boš še kaj igral stare špile. V bistvu nisem mislil na PS2, bolj špile za SNES ipd.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.