Skoči na vsebino

Pa sem dobil SuperCard mini SD!


AndY1

Priporočene objave

  • Odgovorov 73
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Problem je v tem, da Davodax verjetno niti sam ne vem, kdaj spama. In v tej temi gre za blagi ''spam'', saj je postavljal samo vprašanja. Pa naj bodo še tako banalna. S tem ne zagovarjam njegovo početje zato sem mu tudi lepo razjasnil naj se posluži ZSjev.

In ni samo problem v spamarjih, ampak tudi pri bolj ''izkušenih'' uporabnikih. Saj se lahko na lep način zmeniš praktično vse - its the internet, nenazadnje. Opazke pač ne privedejo daleč, kaj še le da bi odpravile problem.

Zdaj pa konec offtopica. Davodax ti pa se posluži ZSjev, kjer boš od naslovnika verjetno izvedel več kot pa v sami temi.

Link to comment
Saj se lahko na lep način zmeniš praktično vse - its the internet, nenazadnje.

Smo že poizkusili, pa besede naletijo na gluha ušesa :tard: Še malo pa bo začel spraševati, pod kakšnim kotom so obrnjene škatle z igrami v Mullerjih po Sloveniji. Samo, da bo +1.

Tudi jaz ne bom več pisal offtopic, upam samo, da se moderatorji zbudijo.

Link to comment

Davodax:

zaradi takih postov se forumi po svetu uspejo deliti le še na tiste, ki popolnoma zatirajo vse, kar ima veze z nezakonito uporabo konzol in third party modifikacijami ter tiste, kjer folk na široko spamma povezave do torrentov iger.

Seveda bi bilo idealno, če bi uspeli biti nekje vmes, kjer ljuduje govorijo brez neumnih pravil in pogosto smešnih omejitev, a vseeno spoštujejo intelektualno lastnino ter predvsem tiste, ki za razliko od njih igre KUPUJEJO. A za to je potreben takt, zdrava pamet ter premislek o vseh pomenih našega posta, preden beknemo. Prosim vas, trudite se v to smer, če nočete pokvariti vsega in nas prisiliti v diktaturo, grožnje in klikanje po ban gumbkih.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Ok ne se jezit, ker bom jaz vprašal podobno zadevo :tepen: .

1. vprašanje.

Tako, na supercardstore sem zasledil nov supercard narejen prav za DS Lite, ta supercard bere MICRO SD kartice. Torej zato da bi zadeva šibala na mojemu DS lite-u (mislim na igre pobrane iz neta .gba in .nds) moram imeti Supercard DS Lite, SuperKey, kartico Micro SD na katero shraniti datoteke iz računalnika ter Micro SD reader/writer enoto na računalniku. Je tako?

2.vprašanje

MICRO SD ni MINI SD kolkor se razumem so to dve različni kartici. Kje lahko dobim MICRO SD reader/writer enoto pri nas v Sloveniji (kolkor se spoznam bi to moral biti nekakšen USB ključek). Torej kje lahko najdem (pri nas v Sloveniji) takšen USB ključek, ki bo bral Micro SD kartice in s pomočjo katerega bom lahko prenašal .gba in .nds datoteke iz računalnika na Micro SD kartico.

3.vprašanje

Ok, jaz nočem flash-at mojega DS Lita-a (call me coward :) ) torej mi je dovolj če kupim SuperKey, ki ga bom potem moral vedno držati v DS cartidge slotu in s pomočjo njega bom lahko igral, shranjeval (mislim na save game pozicije) itd.... vse nds igre pobrane iz neta. Za igre Game boy Advance pa ne rabim SuperKey-a ampak jih samo naložim na MicroSD kartico ter jo vtaknem v Supercard in pustim moj DS Cartidge slot prazen. Je tako?

Hvala vnaprej za vsa pojasnila in odgovore.

Lep pozdrav, Brandy. :china:

Link to comment
Ok ne se jezit, ker bom jaz vprašal podobno zadevo :tepen: .

1. vprašanje.

Tako, na supercardstore sem zasledil nov supercard narejen prav za DS Lite, ta supercard bere MICRO SD kartice. Torej zato da bi zadeva šibala na mojemu DS lite-u (mislim na igre pobrane iz neta .gba in .nds) moram imeti Supercard DS Lite, SuperKey, kartico Micro SD na katero shraniti datoteke iz računalnika ter Micro SD reader/writer enoto na računalniku. Je tako?

2.vprašanje

MICRO SD ni MINI SD kolkor se razumem so to dve različni kartici. Kje lahko dobim MICRO SD reader/writer enoto pri nas v Sloveniji (kolkor se spoznam bi to moral biti nekakšen USB ključek). Torej kje lahko najdem (pri nas v Sloveniji) takšen USB ključek, ki bo bral Micro SD kartice in s pomočjo katerega bom lahko prenašal .gba in .nds datoteke iz računalnika na Micro SD kartico.

3.vprašanje

Ok, jaz nočem flash-at mojega DS Lita-a (call me coward :) ) torej mi je dovolj če kupim SuperKey, ki ga bom potem moral vedno držati v DS cartidge slotu in s pomočjo njega bom lahko igral, shranjeval (mislim na save game pozicije) itd.... vse nds igre pobrane iz neta. Za igre Game boy Advance pa ne rabim SuperKey-a ampak jih samo naložim na MicroSD kartico ter jo vtaknem v Supercard in pustim moj DS Cartidge slot prazen. Je tako?

Hvala vnaprej za vsa pojasnila in odgovore.

Lep pozdrav, Brandy. :china:

1. DA.

2. SD Micro kartice imajo zraven adapter, ki jih spremeni v velikost SD kartice, torej rabiš SD reader.

3. DA.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.