Skoči na vsebino

BUUUUUUUUU Big bang


Priporočene objave

Kar se tiče 'mainstream' računalniške robe je BB vseeno prva trgovina pri nas in konkurence nima, vsaj znotraj meja kokoši ne. Resda mu rit nasuva že vsaka manjša zahodna verigica, ampak to nima veze. Kar se tiče že bolj 'obskurnih' stvari (npr. v svojo staro kišto sem hotel dodat SATA pekač, pa niso imeli niti PCI-2-SATA kartic, po drugi strani sem 2,5 mm -> 3,5 mm adapter dobil presenetljivo lahko :rockbrow: ). Kar se konzol tiče - Microsoft Slovenija sam ni želel uvoziti 360ic. Jim pač Microsoft Deutschland jemlje stranke. :ihih:

V bistvu me mal mika, da bi se enkrat za kakšno leto začasno preselil v kakšne USA ali UK - samo da bi videl, kakšen je občutek, ko te v trgovini ne gledajo čudno, ko omeniš, da iščeš določeno igro, ko ti je praktično vsaka stvar na dosegu roke - kapitalizem pač. :)

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

V mullerju v MB pa so tudi sami invalidi :mirror::tard:

Bilo je tak:

1.teden kličem(v torek) če majo naruto za x360,mi rečejo naslednji teden sigurno dobimo.2.teden kličem(v sredo)spet dobil enak odgovor. :wtf:

3.teden kličem(v petek) spet enak odgovor,te pa bi najraje vzel lopar in jih nalamal :x

To še ni vse.Naslednji teden kličem rečem za guitar hero3+kitara če imajo in reče, da dobijo naslednji teden pol pa vprašam če lahko to naročim pa je reko samo naj pokličem naslednji teden :chicken: Naslednji teden gre moj bruder osebno v trgovino in reče če se da to naročit in sprve reče DA :disbelief:

Torej se vidi dokler neja greš v trgovino te jebejo in napizdavajo v tri krasne. :fiufiu:

Sharksy.png
Link to comment
Kar se tiče 'mainstream' računalniške robe je BB vseeno prva trgovina pri nas in konkurence nima, vsaj znotraj meja kokoši ne. Resda mu rit nasuva že vsaka manjša zahodna verigica, ampak to nima veze. Kar se tiče že bolj 'obskurnih' stvari (npr. v svojo staro kišto sem hotel dodat SATA pekač, pa niso imeli niti PCI-2-SATA kartic, po drugi strani sem 2,5 mm -> 3,5 mm adapter dobil presenetljivo lahko :rockbrow: ). Kar se konzol tiče - Microsoft Slovenija sam ni želel uvoziti 360ic. Jim pač Microsoft Deutschland jemlje stranke. :ihih:

V bistvu me mal mika, da bi se enkrat za kakšno leto začasno preselil v kakšne USA ali UK - samo da bi videl, kakšen je občutek, ko te v trgovini ne gledajo čudno, ko omeniš, da iščeš določeno igro, ko ti je praktično vsaka stvar na dosegu roke - kapitalizem pač. :)

ampak ni boljšega občutka ko v štacuni GAME sprašuješ za paper mario za GC v letu 2007 in ti prikupno ženšče odgovori da jih žal nimajo, ampak imajo tudi druge stvari

(UK only)

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

sam dons sem bil pa res čist razočaran nad BB. Prejšni mesec sem dal popravit ipoda ker je iz nenada kar crknil pa slušalke so se mi razdrle(nisem nič naredil se je pa vidlo notri da je blo neki s plastiko narobe). Pridem v un poprodajni servis in je tm ena stara baba, ki se ji vidi da ji ni za hodt v slzžbo in jaz pridem notr pozdravim una pa seveda tiho(niti pozdravla ni :x ). No potem rečem da sem prišel dvignt ipoda in dam vse papirje in una začne iskat.... Uno bodo polico ko ma je trajalo 10min pogleda pač ipoda in reče da slušalk nebodo popravili ker sem jaz kriv bil. Seveda jaz se čisto razpizdim in ona tm lenobno posluša(jebe se ji za cel svet in za stranke), potem pa reče da mi da ene slušalke in mi res da in na 1. pogled so izgledale kot od ipoda in jaz jih vzamem nakar doma ugotovim da so neke bedne slušalke in da se komaj kaj sliši(neke fake na las podobne ipodovim). Mislim porazno nikoli več ne hodim k njim razen če je res nuja!!! :x:x

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Jaz sem nad BigBangu razocaran nad vsemi podrocji, ki me zanimajo.

1. Verjetno nobene robe razen konzol samih ne dobijo na tisti datum, ki velja za celo evropo. Presenetljivo jim kdaj uspe kak street break, npr final fantasy x za PS2.

2. Za Nintendo jih boli falus, kar je v bistvu prispodoba njihovega nepoznavanja igralstva. Vsak, ki karkoli ve o tej materiji, bo pac vedel, da se bo Nintendo zmeraj prodajal vsaj N-fanboyem. In vsaj malo N-fanboya tici v cisto vsakem igricarskem nostalgiku.

3. Ko se sprehodim skozi BigBang zato, da bi videl kaj novega, vidim vedno znova iste bedne predpotopne zadeve, ki jih prodajajo se po nesramno visokih cenah. Dajte se malo orientirat po avstrijskih prodajalcih tipa MediaMarkt in Saturn. Komaj cakam, da kdo od njih odpre postojanko pri nas.

4. OD KOD ZA VRAGA VAM IDEJA, DA JE TREBA NA CISTO VSAKO STVAR NABITI MARZO? Tako Slovencelni kljub neskoncno nizjemu standardu placujemo za neSonyeve in tudi Sonyev PSP vec kot to pocnejo Avstrijci, Italjani in ves ostali civiliziran svet. Balkanezi se pac radi pustimo nategniti!

5. Ko smo zadnjic sedeli clani K.Si za okroglo na debati v Koloseju, smo ob pogledu na BigBang vsi nejevolno stokali, kateri bivol (bivol = 2x vol) vodi v tej firmi oddelek za igre. Dogajanje na sceni mu je verjetno tuje in s tem zal tudi mi. Nic kolikokrat smo jim ze poslali kaksen mail, jih prosili za sodelovanje, a niso imeli jajc niti odvrniti ne hvala. Taksni odnosi pac niso zdravi in taksne trgovine jaz ne bom imel nikoli rad. Boli njih en BOLJ NOVI kuratz za vso to problematiko.

Link to comment
Jaz sem nad BigBangu razocaran nad vsemi podrocji, ki me zanimajo.

1. Verjetno nobene robe razen konzol samih ne dobijo na tisti datum, ki velja za celo evropo. Presenetljivo jim kdaj uspe kak street break, npr final fantasy x za PS2.

2. Za Nintendo jih boli falus, kar je v bistvu prispodoba njihovega nepoznavanja igralstva. Vsak, ki karkoli ve o tej materiji, bo pac vedel, da se bo Nintendo zmeraj prodajal vsaj N-fanboyem. In vsaj malo N-fanboya tici v cisto vsakem igricarskem nostalgiku.

3. Ko se sprehodim skozi BigBang zato, da bi videl kaj novega, vidim vedno znova iste bedne predpotopne zadeve, ki jih prodajajo se po nesramno visokih cenah. Dajte se malo orientirat po avstrijskih prodajalcih tipa MediaMarkt in Saturn. Komaj cakam, da kdo od njih odpre postojanko pri nas.

4. OD KOD ZA VRAGA VAM IDEJA, DA JE TREBA NA CISTO VSAKO STVAR NABITI MARZO? Tako Slovencelni kljub neskoncno nizjemu standardu placujemo za neSonyeve in tudi Sonyev PSP vec kot to pocnejo Avstrijci, Italjani in ves ostali civiliziran svet. Balkanezi se pac radi pustimo nategniti!

5. Ko smo zadnjic sedeli clani K.Si za okroglo na debati v Koloseju, smo ob pogledu na BigBang vsi nejevolno stokali, kateri bivol (bivol = 2x vol) vodi v tej firmi oddelek za igre. Dogajanje na sceni mu je verjetno tuje in s tem zal tudi mi. Nic kolikokrat smo jim ze poslali kaksen mail, jih prosili za sodelovanje, a niso imeli jajc niti odvrniti ne hvala. Taksni odnosi pac niso zdravi in taksne trgovine jaz ne bom imel nikoli rad. Boli njih en BOLJ NOVI kuratz za vso to problematiko.

Imam idejo, dajmo jih zasipati z istimi mejli, Nočem KSi v to mešat sam na koncu dodamo pripis Lp KSi.

Sej ma vsak en e-mail, pa pošle sej je zaston, ampak pol bi mogli met res vsi isto vsebino :thumbup:

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Sej jaz zato igre nabavljam na netu, tehniko pa kupim tam, kjer je najugodneje. Pač Avstrija, internet trgovine, ebay itd.. V BB grem le malo firbce past, ko sm slučajno v LJ al NM. Kupim pa skoraj nič pr njih oz. samo nepomembne malenkosti..

Glede PSPja in WIIja pa je itak največja žalost, da je pri njih še 20 al koliko € dražje.. V evropski ceni je itak že vračunana marža sm njim je izgleda premalo in si še sami dodajo.. kretenski pristop.. pač bodimo mi veseli, da se jim ne pustimo nategovat.. kdor pa nima pojma in kupuje brez preverjanja v drugih trgovinah, na netu itd.. si je pa sam kriv. ;)

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...
Kar se tiče 'mainstream' računalniške robe je BB vseeno prva trgovina pri nas in konkurence nima, vsaj znotraj meja kokoši ne. Resda mu rit nasuva že vsaka manjša zahodna verigica, ampak to nima veze. Kar se tiče že bolj 'obskurnih' stvari (npr. v svojo staro kišto sem hotel dodat SATA pekač, pa niso imeli niti PCI-2-SATA kartic, po drugi strani sem 2,5 mm -> 3,5 mm adapter dobil presenetljivo lahko :rockbrow: ). Kar se konzol tiče - Microsoft Slovenija sam ni želel uvoziti 360ic. Jim pač Microsoft Deutschland jemlje stranke. :ihih:

V bistvu me mal mika, da bi se enkrat za kakšno leto začasno preselil v kakšne USA ali UK - samo da bi videl, kakšen je občutek, ko te v trgovini ne gledajo čudno, ko omeniš, da iščeš določeno igro, ko ti je praktično vsaka stvar na dosegu roke - kapitalizem pač. :)

če omeniš battleloads so vsi samo wtf. sem testiral z enim spletnim programom ki ima zaston klice

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
Končno lahko nekaj napišem, ne da bi mi težil s staro temo. :lol: Torej ko sem šel v Kranski BB sem opazil super mario 64 DS za 100 Evrov

WTF :disbelief: a res to?

Ohoho, katera cena :x Še mal pa boš lohku kupu DS za isto ceno

When you went to BB open your wallet (veeeeeery wide) :cash:

Wiiha!

Link to comment
če omeniš battleloads so vsi samo wtf. sem testiral z enim spletnim programom ki ima zaston klice

Za Battleloads že google težko kaj konkretnega najde. Med drugim ti predlaga iskalni niz "BattleToads."

ja, battletoads sem mislil. sorči.

upam pa, da razumeš da je battletoads ena izmed 4chan for ane. to so bli heci ko smo klical po gamestopih in sprašval kok bi mačka naučil igrat wii.

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

niam nič kaj preveč čez big bang,,,razen tega :no_no:

pred kratkim je brat kupo tam computer in je zravn za več kg papirovja kot je računalink sam težek,, :yuck: :annoyed:

pa še oni prodajalci,,npr. tuki na ptuju,,aDijo :lol: ,,

nimajo pojma od pojmov,, prvo enga neki vprašaš,,ti neki o tem zblebeta (dobesedno),,pol pa drugega vprašaš,,on ti pa neki čist X drugega govori,, :mirror::tard:

jak,,aDijo BB ;)

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.