Skoči na vsebino

[Pre-E3] Sonyjeva tiskovna konferenca


Case

Priporočene objave

OMG Evre enacjo z dolarji. Za njih je 600$ = 600€ :crazy:

Predstvitev se mi ne zdi nic kaj posebna. Lansko leto so ljudje veliko bol noreli. Razen MGS4 je vse bol tak. Agh... kako lahko te japonci enacjo evre z dolarji. Ironija je da nam je ravno vceraj na predavanju v soli komisar Potocnik zagotovil da se take stvari ne bodo dogajale. Upam na to da se bojo zresnl :sweat:

Spat bo pocas treba :zzz:

Link to comment

Kar hladen odziv srenje in publike. Tud sam me nekam ni navdušilo vse skupaj, ampak dobro jaz bom verjetno nabavil konzolo tudi zaradi drugega razloga - BR predvajalnika.

Na kontrolerju pa se mi zdi, da so dodali nekaj ''last minute'' funkcij. Pri immersonu pa se verjetno veselo smehljajo.

Link to comment

OMG! Cena je pa še mene presenetila :mirror:

Bolj bogo je bilo vse skupaj, lani je bilo zelo boljše navdušenje nad sonyem...

Kaj res ne bo imel vibre novi plošček?! MA naj se gredo solit nekam :roll:

Aja pa okrnjene verzije se niti pod razno ne splača nabavljati.

Hmm, niti igre me niso prepričale najbolj, razen MGS4. Kje pa je lanski tako hvaljen Killzone?! :headscratch:

PRVI, KI NAJDE TO SPOROČILO in POŠLJE ZS BES*SIE-ju SI JE P*RISLUŽIL MAJ/ICO in D*OG TA*G K*I*L*L*Z*O*N*E S*H*A*D*O*W F*A*L*L! (ta objava z datumom in uro 09.05.2006, 12:00 je najstarejša omemba K*i*l*l*z*o*n*e na forumu)

*zvezdice malo otežijo iskanje ;)

Nagradna igra je zaključena, prvi je bil Clicky!

Upanje še ostaja >>> Nintendo :beer:

Urejano od Bessie
re.jpg
Link to comment

Konferenco sem si ravnokar pogledal. Razočaranje in hudo navite cene.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Za mainstream igralca resnično draga zadeva. Še posebej okrnjen paket, ki je za moje pojme ni vreden nakupa - vsaj glede na dodatke, ki so pridodani dražjemu (HDMI). Škoda, da ni bilo obširne predstavitve online storitve. Ali pa se pri Soniju niso hoteli še dodatno osmešiti. :fiufiu:

Bolje za njih, da bo BR vse in še več za HD wh0res.

Link to comment

Mene je najbolj razočaral kontroler. Kot bi zadnji dan rekli: "Jah nič fantje, za nohte nam gre, vzamemo microsoftu triggerje in nintendu senzorje in to je to" Kaj pa boš, oboje je že preizkušeno in ziher bo šlo za med.

In mimogrede, tale slika:

ps3_black_final.jpg

Mislim PS3, je bil kljub ne najboljši obliki oznaka za nekaj tehnološko in stilsko dovršenega , majke mi da je lepše zgledal z bumerang-dildo-banano, zdaj pa zgleda, kot bi nekdo pred hladilnikom pozabil DS2. Da netresenja in neuporabnega senzorja ne omenjam, tole bo moral Sony še temeljito poštimat.

Glede naslovov sem razočaran, Okej MGS je itak razred zase in novi FF XIII, bi tudi znal popraviti vtis, ampak vse ostalo me ni impresioniralo, okej ostane še assasins creed od Ubija in zgleda dobro (ampak kakor rečeno, najbrž sploh ne bo ekskluziva).

Mah kaj pa vem mogoče pa zaradi MGSja še nabavim, sem pa kljub temu da nisem Sonyjev pristaš razočaran.

Link to comment

Mene so tudi razočarali, samo z tem da so "spizdli" Microsoftu Triggerje. Zato bodo še dodatno plačali. Senzor pa so vzeli N-ju. Shame on you Sony... :mwahaha::mwahaha::mwahaha:

Glede iger pa me najbolj razočaral. Niti MGS me ni navdušil, nil kaj se reče ama ništa. oz. no en špil bi zmogel biti kul in to je FF. Res Sony samo šame on you.

You will have worse konzole ever, no you will not have it. You have it now. :cough:

followmeontwitter.png
Link to comment

Samus in Riddick, obnašata se kot dva najbolj zarukana fanboja. Analogne triggerje je imel Dreamcast še pred pojavo Gamecuba, Xboxa in PS2ja. Get your facts straight. Najboljše, če gremo kar pizdit, ker so vsi skopirali Nintendov digitalni križec z Game & Watchev?

Drugače pa pad pač ni nič posebnega. Dva triggerja sta bila nuja zaradi furalic, veliko več od tega pa dualshock niti ni nikoli potreboval. Morda malo več stopenj občutljivosti analognih gobic.

Tresenja mi je le delno škoda, saj ga povečini ne šmirglam preveč, vseeno pa je to enostavno cena napredka, če bi radi bili fancy, imeli zraven še brezžičnost, neke dodatne senzorje in nevemkaj. Roko na srce, pa se mi zdi tipalo nagiba v standardnem igralniku kar kul, če bo dobro izvedeno, saj sem si vedno želel imeti Neg-Cona za Ridge Racerje in Wipeoute, pa tudi FPSji bi lahko še veliko profitirali od tega. Zdaj samo upam, da ga bodo igre dejansko podpirale.

Link to comment

Glede podpore senzorja je odvisno ali je bila to last minute sprememba ali pač nekaj, kar so že dlje časa hoteli vgradit/kopirat. :D In so dali razvijalcem dovolj časa za kakšno dobro zamisel. Predvidevam pa, da bo s prvo generacijo iger senzor samo obskurno podprt.

Link to comment

Mah daleč od navdušenja od prejšnega e3, glede na to da bo na koncu leta padla cena xbox360 na 350 evrov, bo to kar ownaža na 600 evrov vreden ps3. Zelo me je navdušil Mgs4, ff13 in resistance of man tuji ni za odmet, saj mi daje občutek neke stalne akcije, grafika je na nivoju 360 neke ekstra bolša se mi tudi ne zdi. :beer:

Nedvomno pa je predrag, tile senzorji so tudi karnekaj, mi je pa všeč, da so ostali pri starem designu ploščka :(

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

nvem, nagibanje ploščka, ki ga držiš z dvema rokama je nekako omejeno. Upam da me razumete, kaj mislim - nujno ga morš držat z obema šapama in gibe izvajati usklajeno. Poleg tega bi ob hudem kriljenju z rokama naokoli prej fasal kake bolečine v zapestjih kot pri enoročnem Wiijevem daljincu.

 

 

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.