Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Soul Calibur 4, ju3 pa dobim še GH: Aerosmith. ROCK ON :rock:

Car. Ce te zanima, enkrat danes/jutri zacnemo na Pretepu ( http://pretep.konzole-slovenija.com/for ... hp?fid=222 ) malo resneje dokumentirati zadeve, sistem, kombote in podobno, tako da si vabljen k sodelovanju (recimo vsaj moderiranju Taki foruma, ce se bos hotel kaj posvetiti, in se iz web-casuala povzdigniti na status pravega SC4 MOFOja ter si prisluziti elitne K-Si pretepac badge, itd). Moo, koliko bonusov. :amazed: :amazed: :amazed: :drool::drool:

Link to comment
Soul Calibur 4, ju3 pa dobim še GH: Aerosmith. ROCK ON :rock:

Car. Ce te zanima, enkrat danes/jutri zacnemo na Pretepu ( http://pretep.konzole-slovenija.com/for ... hp?fid=222 ) malo resneje dokumentirati zadeve, sistem, kombote in podobno, tako da si vabljen k sodelovanju (recimo vsaj moderiranju Taki foruma, ce se bos hotel kaj posvetiti, in se iz web-casuala povzdigniti na status pravega SC4 MOFOja ter si prisluziti elitne K-Si pretepac badge, itd). Moo, koliko bonusov. :amazed: :amazed: :amazed: :drool::drool:

OMFG :bowdown: I'm honered and humbly accept your offer Master. :bringiton:

Edini problem je, da kar se tiče tehnikalij in nasploh 1337 fighterskih taktik sem bolj kot ne zaenkrat še čisti n00b. Tudi sistem "rock, paper, scissors" in primerna/ultimate kaznovanja zastopim zaenkrat še bolj tako tako. Drugače bi z veseljem sodeloval, samo malo oz. kar dosti bi me bilo treba še podučiti, ker after all tole je prva pretepačina, ki jo spet igram po 5ih letih. Tko da, i'm in if u guyz r in 4 sum mentoring. :beer:

RELIX28.png
Link to comment

Jaz pa bolj kot se trudim imeti rad SC4, bolj mi je bedna. Je pa res, da jo igram na PS3, morda je v tem problem.

Drugace sem se pa pred nekaj dnevi vrnil z dopusta in sem takoj sel Braid nabavit. Igra je res totalno nadultimativno predobra, to morate vsi nabavit. Zdaj, ko sem pa to igro vseh iger v nulo obrnil, sem si pa nabavil Assault Heroes, ker mi je zapasalo nekaj lahkotnega. Za 400 tock je zadevica prav fina.

Kak dan ali dva bom se to obracal, potem si bom pa morda Geometry Wars 2 nabavil. Enica me je sicer totalno razocarala in se mi sploh ne da rekordov ownat, dvojka pa je pomoje malo bolj prava stvar. Ce ne si pa se vedno lahko Ikarugo nabavim. Sicer jo imam ze leta na Dreamcastu, samo zgleda, da bo treba nabavit. Mi bo morda vsaj Kekken nehal s SC4 teziti. Ce ze moram izbirati med SC4 in Ikarugo, bi namrec stokrat raje slednjo nazigal.

Potegaman.jpg
Link to comment

AHAHAHA. Ja, težko je življenje, težko. :petting:

Btw PS3 sux za online SC4, žal. X360 je d biznis. Saj, če imaš redno offline konkurenco je PS3 boljši zaradi kontrolerjev in razpoložljivosti konverterjev za PS2 naprave, a s tem se odpoveš lepemu delu online playa, ki, kolikor je že laggast, je vseeno fun, posebno, ko se dobiš s slovenci. :rock:

Link to comment

Sem se zdaj malo spilal GW2. Ta igra je res legendarna, sploh Pacifism je meni cisto hudi. Pa Sequence je tudi prava stvar, prav tako King. Res so dobre ideje, prav zanimivo, koliko se da se originalnega narediti pri dvogobicnih suterjih.

Mi je pa cudno, da vas pri Sequence tako ownam. Kolikor sem videl po achievementih, ga razen mene sploh nihce se ni obrnil. Pa saj sploh ni tako tezek (za obrnit, dobiti hudi score je seveda nekaj drugega).

Ima pa igra tudi resnicno zabavne achievemente, sploh v primerjavi z vecino ostalih arkadic, kjer so ti zal cisto bedni.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.