Skoči na vsebino

Show your Talent


Priporočene objave

  • Odgovorov 301
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Pokaži nam še končni izdelek, ok? :D

No, jst bi tud nekaj malega znal v PSju, ni nič takega z čimer bi se loh pohvalil, ampak vseeno z veseljem rad tudi drugim pokazem svoje delo..

Evo, moja zadnja kreacija:

Orig: kopija-od-348364.jpg

Kasneje: kopija-od-348364g.jpg

Ogled je priporočljiv predvsem fantom in ne mlajim od 18 let (če prav sem v tej skupini tudi js, ampak vseeno napišem, ker pač moram :P)

In ja, vesel bi bil, če bi mi dal kdo kakšen nasvet, kako bi lahko sliko še izboljšal :)

Upam da slika ni preveč mimo teme...ampak res bi bil vesel kakšne pomoči na njej..

kaj nevidite napisa jebi se?

Link to comment

Talent je zgolj zmožnost posameznika, da lažje doseže določene rezultate...

Poleg tega je pa treba upošetevat še posameznikovo nagnjenost k percepciji prostora in prenašanju le tega na papir (tudi to bi se reklo, da je deloma talent)...

Z veliko vaje se da vse naučit. Je pa res, da so določeni ljudje res antitalenti, taki pa ponavadi prej obupajo... :)

Naučil sem se vse sam...

lp,

k_k

Link to comment

Ma likovna je res en bedn predmet (pa ne da mam kaj proti umetnosti). Če nekdo nima smisla za risanje, ga pač nima. Pika. Ne pa da mora zaradi tega dobit dvojko ali pa trojko v redovalnico in si po možnosti še pokvarit uspeh. Dobro, če bi bla vsaj izbirni predmet, ne bi mel nič proti, ampak kot obvezen predmet pa to ne bi smelo bit.

PS: Mam jo 4.. k sreči :tepen:

Link to comment

Lol, za vse delo, kjer je blo treba risat, sm letos dobil 5 pr likuci :D

Razn enkat, k sm zadevo v 30min skupaj spacal :lol:

Mel sem pa 4 ;) . Drgač mi je določen čas (maja) grozil celo popravc...testi mi niso sli najboljs :eye:

No, letos sm jo mel zadnjič. Tko d mi nebo treba več se o unih barokih pa vsem ostalim polnit mozgane...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.