Skoči na vsebino

Show your Talent


Priporočene objave

  • Odgovorov 301
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...

E hvala kekitu da mi je danes omenil SketchUp+Vray, tole je prvi render ki sem ga spacau skupi, nič posebnga, jutr se lotim kakšnih boljših stvari, ker sem mau naštudiru tutoriale, sam jeba je ko mi rendira po 2 ure bemti! Zajebu sem da sem dau ta grd tepih, ker textura v rendru je res ogabna, sam se mi ne da spreminjat pa spet 2 ure rendirat te čorgle.

mancora5.jpg

Malenkost sem sfotošopal, me pa zanima če kdo ve kje dobit kakšne free landscape slike večjih resolucij, ker rabim eno za en objekt/vhod v hišo. Če se da bi blo fajn da so HDR!

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Novo packanje po photoshopu. Rabil sem novo ozadje ;). Spet sem se lotil offspring loga, kot ze velikrat prej :D

Sam nemorm se odloct, ker bols izpade..2 verziji sm nared:

offspriing-copy.jpg

offspriing2.jpg

Sej je cist lepo razvidno, d je razlika sam u pikicah v logotu notr. Sam nevem ker mi bl sede. Un z pikicami mi je bil prvo bolsi, sam pocas so mi zacele najedat.. :tepen:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

noh nekaj na hitro narisano, potem sem se v photoshopu s tablco obrobil pa mal popravil.

scan0001.jpg

Samo nekaj me zanima, ko barvam s tablico al pa s cemer koli drugim v PS mi potem ven izpade prav debilno... zdej mam tole verzijo tudi pobarvano shranjeno, samo mam po layerjih da lohk skos popravljam...

EDIT: nej bi bil pa tole vojak za orozjem, ceprov izpade mal debilno...se bom drugic bolj potrudil :)

GT: jonskiC

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.