Skoči na vsebino

Show your Talent


Priporočene objave

  • Odgovorov 301
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ja samo photoshop jaz raje uporabljam za kake logotipe, besedilo (sence, blabla..) in urejanje slik.

Corel painter mi je kar všeč čeprav morda že malo zakompliciran - tako kot photoshop. Sicer se ga moram navadit pa bo. Všeč mi je, da lahko painter sam postavi osvetlitev, sence.... Drugače pa me nekaj zanima - a painterr podpira občutljivost na pritisk? Ker nekako ne najdem te opcije.

Link to comment

Photoshop meni ponuja čisto vse kar potrebujem. Vse kar vidite na mojem portfoliu je več ali manj narejeno v Photoshopu...

Če moram biti res pikolovski bi rekel, da pogrešam edino real time rotiranje podlage (kakor jo imata painter in open canvas)... Iz verzije v verzijo nestrpno čakam, da to vključijo, vendar mi nikoli ne ustrežejo... :puppy:

lp,

k_k

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

ke_kit, super, res čestitke! Imaš prijeten portfelj.

Za tiste, ki bi želeli preizkusiti kar drugačen prostop k risanju (in iz meni neznanega razloga noče risati na papir), priporočam programček ArtRage. Le ta ima namreč tudi na voljo tudi freeware verzijo.

Za 20 € pa lahko kupit polno verzijo, ki vsebuje dodatne bonbončke.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Živjo!

Ker se oče ukvarja z nepremičninskimi biznisi in seveda ima za to tudi ustrezno stran, ki pa potrebuje nekaj malega dodatkov, bi vas prosil, vas - nadarjene risarje, če bi mi naredili uslugo.

Potrebujem 4 slikice.

1., ki predstavlja Hiše

2., ki predstavlja Stanovanja

3., ki predstavlja Zemljišča in

4., ki predstavlja Poslovne prostore.

No, te slikce naj bi vodile na strani z ponudbo izbranega tipa nepremičnin.

Jaz mislim, da bi bilo najbolje, kakšna čist simpl Hiška... itd.

Drugače naj bi bile pa v barvi:

-belo ozadje

-vse ostalo naj bi bilo v barvi:

RED:0

GREEN:48

BLUE:85

(sliči na temno modro)

No, če boste najdli kej (dolg)časa :)

Lep pozdrav, Rok

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.