Skoči na vsebino

PSP vs DS


Kateri je po vašem mnenju boljši: PSP ali DS?  

119 glasov

  1. 1. Kateri je po vašem mnenju boljši: PSP ali DS?



Priporočene objave

  • Odgovorov 189
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 10 meseci ...

zdej nevem če je že kdo kaj o tem napisal... :)

sem gledal kar nekaj odaj (tekmovanje v glavnem) med PSP-jem in DS-om...

in je DS vedno zmagal... se mi zdi, da je temu tako samo zaradi touch-screen-a... :? :bowdown:

sta pa trenutno v trgovini med konzolcami samo eno 20€ razlike (če se motim me popravte ;) )

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Ja, eni to dejasnko pocnejo..mam debelo verzijo, ker je to se dodatno neprakticno, pa:

-mam kksn smesn video gor (filma nemsilsem gledat na unmu ekrancku)

-musko poslusam med gledanjem slik, predn grem spat (d zaspim) in kadar mp3ju crkne baterija, ga tud u sql nesem..CPU dam na 100hercev, d ne zre baterije..

Ni nevemkaj, je pa korsitno :)

Preprican sm d je pri slimu use bolj simpel, k je tok lazji pa tansi..

Link to comment
Imel sem PSP Giga pack, pa sem ga prodal, ker zadeva enostavno ni zabavna.

Sicer lahko gledaš filme na njem, a koliko krat si res v taki situaciji, da ti to res pride prav? Na soncu se nič ne vidi, ko si pa noter, maš itak še računalnik, ki je bistveno bolj praktičen tudi za na internet kot PSP. MP3 player ima že vsaka boljša Nokia, tako da ga ne rabiš.

Igre so grafično OK, ampak neskončno dolgo nalagajo, ker so porti iger za PS2.

PES 5 se recimo ne da igrat, ker za vsako figo nalaga par minut.

Virtua Tennis je v začetku kul, a postane nezanimiva, ko prideš do advanced levela, ker imaš potem kup prelahkih in par pretežkih nasptotnikov. Tako, da pol samo še treniraš (dolgčas) in skoraj nič ne igraš.

Lumines je cool, a kaj, ko na višjih nivojih igre ena runda traja več kot 45 minut, menjava pa se le grafika, ne pa igranje, puzzle mode pa je živ dolgčas.

In to naj bi bile ene najboljših iger za PSP. Blah.

Sedaj sem prešaltal na DS Lite in veselo nabijam Super Mario 64, ki je svetlobna leta boljši od vsega prej opisanega kložja. :bowdown:

Kaj pa FFVII: Crisis core, pa potem recimo God of War: Chains of olympus? Pa še dosti miselnic na njemu? Daj daj... PSP je poln naslovov.. Daxter, Ratchet: Size matters... So kateri od naštetih porti???

Ne mi zdaj z odgovorom da tebi te naštete ne odgovarjajo, ker je to postal totalno patetičen in klišejski odgovor. Povrhu pa to ni izsledek za druge, ki jim take igre pašejo. PSP je čudovit hardver, ki ima dosti ščiša na sebi- to je res, ampak vseeno so na njemu biseri kakršnih ni ne na DS-u, ne na velikih konzolah.

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Edini špili ki so mi bli vredu so silent hill, tekken 5 (pa še to sem zlo malo igral), god of war (na žalost čist prekratek) in patapon. Sem se raje odloču da res ne rabim met prenosne konzole (po tem ko mi je par mescov ležal v predalu), pa sem jo prodal. Za muzko mam mobitel (boljša izbira), filme pa igrce pa doma gledam/igram (so mi vsaj zakon :) ).

DS sem pa sprobaval par dni, pa mi tudi ni bil všeč. Sem se veliko bol zabaval ob gravity defiedu na mobitelu...

bassivity.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.